Skocz do zawartości
ara

Temperatua Althona XP 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pieprzycie koledzy, myslicie ze jak cos nie jest made by mate to jest gowno ? Uwazacie ze te nasze firmowe bloki sa takieg dobre i cala reszta sprzetu ? Poczytajcie sobie testy blokow na zagranicznych serwach, te najslabsze tam w porownaniu do naszych sa zaje..... Ale nie ten z allegro to od razu jest zrabany. Ciekawe czy w ogole mieliscie jakikolwiek styk z chociaz 2ma zestawami chlodzenia wlodnego, a nie z fusow wrozycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z nim jest nie tak?

Może dlatego masz słabą wydajność, że zamiast chlodnicy w twoim WC jest zainstalowane pudełko na kanpki ! :) Ale w sumie to ja też się prawie dałem na to nabrać, znaczy chciałem dołożyć jeszcze radiator na blok :) ale zostałem wyprowadzony z błędu i teraz zbieram na "normalny" zestaw.

A co styku z WC to tylko czytam i słucham, i wiele opini wskazuje na to że plastikowe chłodnice do najlepszych nie należą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEheheh bylo truknac od razu ze masz mega zestaw z allegro  :lol: Czyli najprawdopodobniej te pierwsze temp . sa prawdziwe ....i tak sie ciesz ze tak niske jak na taki zestaw chlodzacy  :D

heh gdyby ten zestaw mial chłodnice o wiele lepiej by chodzil , a ten zestaw wcale nie jest taki zły. wsadzasz w pojemnik 15Litrów i masz tanio , wystarczająco wydajnie i cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze ten ztestaw jest h****y ..ale nie jest wydajny ...Duzo czytam forum i widze jak wiele osob skarzy sie na ten zestaw...Chyba jedyny jego + to cicha praca ..Jak pamietam 12 dB

znam kilka osob ktore to maja i sie im to podoba.

Athlon 2000+@2200+ Radeon 8500 , full load przez 8 godzin przy pojemniku 14 Litrów, jest 47'C na CPU. Test byl robiony w sierpniu.

Wiele osob kupuje chłodzenie wodne dla ciszy. Nie zawsze jest zapalony overclocker który wszystko by wykrecil "do dymu" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o skoro mozna to sie popytm panuw specjalistuw , bede mial AXP1600+ AGOIA i mam blok wodny 50x50mm , w tymze bloczku wyfrezowany kwadratowy slimak o szerokosci kanalu 6mm. wlot prosto na jądro procka a tylot na koncu slimaka. Czy taki maly blok wystarczy na takiego athlona ? i czy bedzie dobry do podkrecenia , i z takim blokiem jaką pastę trzeba używać , wystarczy biala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sandrze pokazuje mi 51-52 w idle 56-57 w stresie, a w gigabyte hardware monitor w idle 42-44 w stresie 50-52 ktora temp. jest prawidlowa?

stawiam na drugą :)

Zreszta sciagnij SpeedFana, on potrafi sysko elegancko odczytac.

www.almico.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze ten ztestaw jest h****y ..ale nie jest wydajny ...Duzo czytam forum i widze jak wiele osob skarzy sie na ten zestaw...Chyba jedyny jego + to cicha praca ..Jak pamietam 12 dB

znam kilka osob ktore to maja i sie im to podoba.

Athlon 2000+@2200+ Radeon 8500 , full load przez 8 godzin przy pojemniku 14 Litrów, jest 47'C na CPU. Test byl robiony w sierpniu.

Wiele osob kupuje chłodzenie wodne dla ciszy. Nie zawsze jest zapalony overclocker który wszystko by wykrecil "do dymu" .

aha oczywiscie Athlon i Radeon są chłodzone woda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupowalem tego zestawu z mysla o podkrecaniu tylko ze wzgledu na cisze a za 99zl to chodzi bardzo dobrze.

Czyli najwazniejsze ze jestes zadowolony ....

a ty ile masz na swoim Volcano7+? przy full-load

Teraz ostro grzeja na moim osiedlu wiec mam 40-42*C a po ostrym gierczeniu w Q3 ...nie przekraczam 46*C ale przypowminam ze jest u mnie bardzo cieplo w pokoju ....V 7+ chodzi 3750obr/min a buda jest zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 79 zeta mozna miec Colorful First Eye - miedziany

na Antku Xp1600+ - start - 35* stress - 48*

 

 

oto link do testow:http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/98-40

Ja ogolnie uwazam ze AC jest slabe ....Jest bardzo wrazliwe na zmiany temp otoczenia ( nawet o pare stopni ) A te temperatury co podalres to ciekawe przy ilu stopniach w otoczeniu .......Pare min temu otworzylem balkon i juz mi tep spadla do 36*C .....A obudowa zamknieta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sandrze pokazuje mi 51-52 w idle 56-57 w stresie, a w gigabyte hardware monitor w idle 42-44 w stresie 50-52 ktora temp. jest prawidlowa?

Ja mam s IDE 42 stopnie w stresie max 46 stopni otwarta obudowa. proc 2000+ płyta gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee ja mam tez zestaw z allegro - nie narzekam. I nie mam wiadra kolo kompa tylko mam wiadro po sledziach :lol:

Ale jest ok max co wydoilem to 53 stopnie, wiecej nie potrafie.

Jak go mecze 3dmarkiem to kolo 48 stopni.

Ale cisza to jest to 8)

Zasilacz tez bardzo cicho chodzi. tylko wywale te popierdulki z northbridge i grgafy i bedzie bosko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...