Skocz do zawartości
eclip

Program Do Podkręcania Geforce 6800 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o program, który by automatycznie podnosił taktowanie a gdy pokazują się artyfekty obniża.Miałem Radeona to był program ATI TOOL i o taki program mi chodzi tylko do procesorów GeForce 6800.

 

Z góry dziękuje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki program polecacie do podkręcania ale tak żebym wiedział że napewno jest podkręcona bo w tym menu nvidia mam DOT który podkręca o 10 % tj 385/1100 a temp 53 w stresie a jak dam suwakiem + appley jest niby ok biore ok wchodze spowrotem a tam 385/1100 a ja ustawiałem 420/1100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś program który po włączeniu go wyświetla prawdziwe taktowania procesora i pamięci na karcie ?

 

Bo w właściwościach ekranu mam MSI clock i ocjie DOT która to podbija zegary o 10% i czasami wchodze (cały czas zaznaczona opcjia DOT ptaszkiem) i zegary są podbite a czasami taktowania normalne (standard) a po mimo to wyniki 3dmarku są z podwyższonego taktowania.

 

Dzięki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem.

Miłem oryginalne stery MSI miałem zakładke do podkręcania (MSI clock), postawiłem system od nowa i wgrałem stery 71.22 ze strony MSI i już tej zakładki nie mam.Więc wgrałem RivaTuner i tu mam problem gdy podnosze zegary i naciskam test wyskakuje komunikat:

"The driver failed to pass internal test with the clock frequecies you are about to set.Please decrease clock frquencies and try again."

wyskakuje jak podnosze procesor ponad 425 a pamięci 1140 a wcześniej mogłem podniećś 440/1200 ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...