Skocz do zawartości
feluś

Geile Na Hynixach?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chciałbym sobie kupić pamięci które <span style="color:red;">ORT: <span style="color:red;">ORT: <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span></span></span>

1. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6971

2. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7135

3. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8249

 

Szczególnie interesuje mnie opcja 2 ze względu na dobre timingi. Potrzebuje nowe pamięci nie z allegro, nie z internetu pracujące na jak najostrzejszych timingach okolica fsb 220 z 1t command rate najlepiej czy opcja 2 prracuje z 1t. Nie stać mnie na tccd , bh5 czy jak to tam nowych z tego co na forum pisze nie dostanę a allegro odpada. Musi to być zestaw dualny. Rozumiem że opcja 3 jest na hynixah więc chyba odpadają ze względu na kiepskie timingi. Hynixy z tego powodu odpadają poza tym potrzebuje nowy dual pack ze sklepu. Czy ktoś miał do czynienia z tymi pamięciami czy opcja 2 do fsb 240 z dobrymi timingami raczej dojedzie(doświadczenie nie wróżenie :D ) napięcie wysokie może być. za 800 zł mam 2x kingmax hardcore więc dokładając 100 mam te geile. Hynixy musiał bym na giełdzie kupować w ślepo się boje pozatym nie chce ct kupić. Czy z oznaczeń na kościach hyna da się odczytać czy to ct czy jak? Dzięki za info pzdr :) :rolleyes: Aha teraz mam goodramy na infineonach i jak dla mnie rewelka

2-2-3-6 fsb 220 2t. Czy kości infineona oem są równe czy loteria to z nimi?

 

EDIT- znalazłem od cholery testów tych geili nr2 ale wszystkie były robione na intelu. Na intelu na 2.9 v do fsb 220-230 chodzą na 2-2-2-6 a to chyba dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie interesuje mnie opcja 2 ze względu na dobre timingi.......

Czy ktoś miał do czynienia z tymi pamięciami czy opcja 2 do fsb 240 z dobrymi timingami raczej dojedzie(doświadczenie nie wróżenie :D ) napięcie wysokie może być.....

EDIT- znalazłem od cholery testów tych geili nr2 ale wszystkie były robione na intelu. Na intelu na 2.9 v do fsb 220-230 chodzą na 2-2-2-6 a to chyba dobrze

1210966[/snapback]

http://secure.newegg.com/app/CustratingRev...item=20-144-515

 

Mam 2X256 dual Geil PC3200 2-6-3-3 (podobnie jak opcja 2 na CH-5). U mnie max stabilny na defaultowych timingach to 217@2,9v . Na 2,6v nie podnosza sie nawet przy FSB200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz troche grosza i zalezy Ci na timingach to ja bym bral 2x512 VITESTy 566MHz

 

GeIL'e z bramki nr.3 to na 100% remarkowane J-D43 ..no mojej maszynce przy fsb250 lataja slicznie na 2.5-4-4-7 (czyli SPD u GeIL'a )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam opcji 1 i 2.

 

Mam Geile 2x512 433 (jak w podpisie) i chodzą tylko tyle ile zagwarantował producent czyli 217-218 na 2-3-2-6, na 219 przy każdych timingach i napięciu 2,8 sypią błędami.

 

Brałbym opcję 3, przy niższych prędkościach powinny mieć lepsze timingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi dało mi to sporo do myślenia. czy te sławetne geile ultrax na tccd idzie dostać jedna kostkę 512 mb bo wszedzie widze tylko dual packi 2x256 i 2x512 i czy istnija kingmaxy hardcorew dual packach? Czy uważacie ze bankowo bede latac te hardcore w dualu jak kupie 2 nie dual pack? jak jest z 1t cr na kingmaxach i hynixach?pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...