Skocz do zawartości
.::Nazgul::.

Internet Bezprzewodowy - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczesliwym (z drobnym wyjatkiem) posiadaczem internetu bezprzewodowego: karta D-Link DWL-520+ 2.4 Ghz. Kiedy kabel z anteny jest podpiety do tejze sieciowki komp nie wylacza (ani restartuje) sie automatycznie po wyjsciu z WinXP. Kiedy kabel jest odlaczony wszystko jest cacy. Moze mi ktos powiedziec jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki ? Jak nie to je pobierz. Sprawdź w urządzeniach systemu czy nie występują Ci konflikty IRQ bo przez to też mozesz mieć problemy, poinstaluj wszystkie najnowsze Service Packi do Twojej płyty głównej.

Jak to nie pomoże to poprostu masz pechowy sprzęt i koliduje wraz z tą kartą ;) na poprzedniej płycie miałem taki problem. Poprostu są urządzenia które zakłócają pracę tej radiówki z niewiadomych powodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do karty mam najnowsze sterowniki (oryginalne z plyty ktora dostalem, z reszta), do mojej dupnej plyty sa tylko od audio, lan onboard i inne bzdety, o które chyba nie chodzi. Czy zmiana slota moze pomoc? I tak sie pewnie wszystko sprowadzi do formata. A jesli i to nie pomoze niech sie kurna mecza ci co zakladali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to napewno wina radiówki ? Bo może macie takie łącze internetowe, i dlatego macie lagi bo jest strasznie obciążone.

Do bramki lub anteny masz dobre pingi ?

Ja mam do bramy ping ~2ms, a do internetu na większości dobrych serwerów ~19ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...