Skocz do zawartości
Gość add_ek

Desktop + Doniczka + ...różne Takie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Taką fajną doniczkę zmarnowałem... :sad:

no :) szczerze mówiąc wyszedł troche odpust ale dzięki takim modom człowiek zyskuje doświadczenie :) bierz się za kosteczke barebonrzyńco bo na FL nie możemy się doczekać co z tego będzie ;] mój feniks też niedługo chyba ruszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiłowani w moddingu! Braderz & sisterz!:D:D:D

 

link do: add_ryan barebonerzyńca

 

Słuchajcie! Stała się rzecz niebywała! Moja -hmm- przeróbeczka znalazła sponsora (a właściwie to On ją...) !!! Zagadał do mnie Samhain z Realitynet , czy nie myślałem o zapodaniu 'kosteczce" Dablju Si (czyt.WC). Od słowa do słowa dojechała do mnie paczuszka z : Frostem na procka (Frost na grafę przyjedzie w styczniu.Chłopaki kalibrują nowe CNC ...), pompkę CoolRiver na 12V, zestawik króćców Camozzi SK 8/10 R1/4, AirTrap (do napełniania/odpowietrzania), płyn UV zielony. W paczuszce były także osłonki i molexy UV do mojego Chiefa.

 

Nie pytajcie mnie, proszę, dlaczego ja?..Nie wiem! To woda na młyn mojej próżności! Wolę nie wiedzieć, prawda może być bolesna! :lol: Wolę żyć w błogiej nieświadomości...

 

Oczywiście o zmianie planów pod "dyktando" nie było mowy !!! Samhain nie wymagał w zamian absolutnie niczego. Byłbym niewdzięczny, gdybym choć nie podziękował za słowo...no i zabaweczki !!!:D Tak więc... Samhain! Dzięki!

 

Tu one same...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez banned_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...