Skocz do zawartości
Pawciu

Wentylator 120mm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to podchodzi pod gwarancje. Jasne ze trzebabyloby sie dowiedziec ale moim zdaniem cos takiego powinno podchodzic pod gwarancje. W koncu kupujesz produkt ktorego jedna z glownych cech ma byc cicha praca.

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam zamiar kupic 120 ale po tym temacie juz nie wiem .Caly czas mysle nad ta Akasa:/ co sadzicie heh .Potrzebuje zeby byl cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam zamiar kupic 120 ale po tym temacie juz nie wiem .Caly czas mysle nad ta Akasa:/ co sadzicie heh .Potrzebuje zeby byl cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam zamiar kupic 120 ale po tym temacie juz nie wiem .Caly czas mysle nad ta Akasa:/ co sadzicie heh .Potrzebuje zeby byl cichy

Jezeli celujesz na przedzial cenowy akasy to najlepiej wez fandera 120mm. Akasa 120 podobno lubi wpadac w drgania.

 

 

Witam, a co sądzicie o tym wiatraczku ?? Planuje go zakupić ale wiadomo reklama a prawdziwe wrażenia to co innego.

O to jak kupisz to zdaj dokladna relacje. Jest chyba wersja 14cm, ktora urzadzalaby mnie w zasilaczu bo tak czy siak troszke szumi jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm oczekuje zeby byl cichy i raczej troche wydajny bo chce zeby wial na chipset igrafe (radiatory) oraz wiew na ram bo 80 dam z tylu jako wywiew i kiedy 120 dam do gory obudowy jako wywiew .Moglibyscie mi podac linki do tych coolerow co proonujecie i dokladne nazwy dzieki .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiem, że wielu z was zastanawia się czy warto dać te 50 zł za wentylator scythe s- flex. Szukałem jego recenzji na polskich stronach ale żadnej nie znalazłem mimo to postanowiłem go kupić zachęcony jego parametrami, które w opisie prezentuja się imponująco - 19,5 Db przy 1200 rpm i przepływ 50 CFM. Już go zamówiłem na allegro i do środy powinienem go mieć i wtedy powiem wam czy naprawdę taki dobry jest ten wentylator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam obecnie na nagrzewnicy od poldka Crystalfana 120mm, na 5V niesłyszalny (no może minimalnie łożyska przez to że jest on zamontowany poziomo i wieje w górę); na 12V słyszalny, ale to słychać przepływ powietrza przez nagrzewnicę :/ jak włączę go poza kompem to na 12V można go usłyszeć dopiero z 10cm :) ogólnie wentyl polecam - dałem za nówkę 21zł

 

ciekaw jestem czy jest coś lepszego obecnie na rynku do ok. 30zł

bo niedługo będę potrzebował jeszcze jedną 120mm

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

tez mam zamiar kupic 120 ale po tym temacie juz nie wiem .Caly czas mysle nad ta Akasa:/ co sadzicie heh .Potrzebuje zeby byl cichy

Mam ambera 120mm i jest rewelacyjny, wieje wystarczająco i jest mega cichy, na 7V poprostu niesłyszalny, nie drga, jedynie jak jest zamontowany tak zeby dmuchał do góry, ale moze mam wadliwy egzemptlarz, bo miałem wczesniej tez takiego ambera i tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz jakichs super wymagan to mysle ze bedziesz zadowolony

 

to widze ze w temacie ktory zalozylem nikt nie odpowiada ..

wiec

 

testowal ktos albo ma wentylek Xilence 120mm (ten czerwono czarny) podobno robi 68cmf przy 21dB :D pogromca fandera ?

imho powinnismy poczekac z takimi haslami az wyjdzie nowa seria fandera i bedzie porownanie tych dwoch fyrakow. Ale wyglada ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo polecam wentylator 120 scythe s-flex. Kupiłem se niedawno wersje 1200 RPM (jest też wersja 800 RPM ale według mnie lepiej mieć tą większą wydajność w zapasie) i powiem jedno - według mnie rewelacja !.

Na maksymalnych obrotach troszkę wyje ale wystarczy go trochę skręcić do 1000 obrotów i wtedy jest już całkiem nie słyszalny i całkiem wydajny i praca łożyska jest absolutnie bezgłośna nie ma żadnego terkotania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wentylatorki są najcichsze? Szukam czegoś co po włożeniu do kompa, po zamknięciu budy, z odległości ok 1m było by niesłyszalne. Jest coś takiego? :Di

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno go wogóle nie słuchać? Nie chciałbym wydać kupę kasy na nowe fany, po czym by się okazało, że w komp nadal nieznośnie hałasuje :/

Rzeczywiście fander na 5V (lub mniej o ile ruszy) jest niesłyszalny? :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cichutki jest na 5V. A jesli jusz cos slychac to nie budzenie, nie swist, nie terkotanie tylko lagodny, szptliwy ruch powietrza, tak jakbys mial okno uchylone. To nie jest niemily dzwiek tak ze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...