Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam IFP-795 512MB kupiłem w sferisie za 563 zł z przesyłką ale jak widać mają też tam tańsze iRivery np. IFP-880 za 350zł, a ma radyjko więc jak ci się muzyka co tam władujesz znudzi to zawsze można na radio przełączyć, aczkolwiek wg mnie lepiej za 450 zł kupić T30

 

edit: widzę że 795 zdążył już podrożeć (o 9zł ale jednak)

Edytowane przez Kangur90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhmmm ten sandisk raczej w konfrontacji z irivierem przegra i to dość sporo chociaż żadnego nie słyszałem to takie są moje odczucia...

 

Ostatnio jak w szkole dorwałem discmana z mp3 doszedłem do wniosku ze zarąbiscie jest tak sobie na przerwach i na niektórych nudnych lekcjach muzyki posłuchać. I chociaz ten discman to była jakas aiwa z słuchawkami clip-on soniaka to grał całkiem fajnie. Jednak piosenki wydawały sie zdziebko inne niz na moim domowym sprzęcie-jakies takie głębsze. Jednak discman jest lekko za duzy do takiego codziennego noszenia bo nie ma go gdzie upchnąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do szkoły to wystarczy 128MB np. Z-Cyber (dyktafon dobry), Creative (o ile na dyktafonie nie zależy)

 

dlatego że w szkole muzyką irivera itp. delektować się jest trudno (ale mocą owszem) no i dlatego że przerwy nie są długie i można na 128MB upchać trochę w ogg VBR 96kbps (trochę ponad 120min. może 150min.)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!! ja chce kupic sobie odtwarzacz mp3... tylko nie wiem który z tych dwóch...chyba ze inny:

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65914566

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=64517466

 

który?? zależy mi na jakości dzwięku . nie [pisze o wielkości bo mnie to az tak nie obchodzi...dzięki z góry..!! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście dni temu kupiłem tego sandiska. Radio podczas spacerów i w autobusie czasami traci sygnał i pojawiają się zakłócenia, w domu nie ma takich problemów. Bardzo proste i intuicyjne menu. Musiałem zrobić update firmware'u bo pokazywał ciagle tych samych wykonawców przy różnych piosenkach, pomogło. Podświetlenie nie powoduje pisków, itp. Zdecydowałem się na niego ze względu na przystępną cenę i możliwość rozszerzenia pamięci. Co do słuchawek nie będę sie wypowiadał bo nie mam za bardzo z czym porównać. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co ci po tym srs??? chcesz mieć wieksze umcyk umcyk :PP a na poważnie to napisałem ze to nie jest badziewie no ale jak gościowi zalezy na jakosci a nie na pojemności no to iriver nasówa sie sam

1680786[/snapback]

No ja tam widzę że jemu nie zależy tak bardzo na wielkości tak jak na jakości, więc wielkość w tym przypadku (akurat Sandisk Sansa jest ciut większy niż inne) odniosłem raczej do tego ;) Wiesz, jak ktos daje linki z 512 i 1024mb to raczej nie chce iRivera ze 128mb na pokładzie... No ale może się mylę... Najlepiej jakby wypowiedziała się osoba od tamtego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no super jakości to na tym nie uswiadczysz :/ ja bym wziąl sandiska albo jak zalezy ci na jakosci to używanego irivera chodzby 128mb ....................

.................ale jak gościowi zalezy na jakosci a nie na pojemności no to iriver nasówa sie sam

Czegoś nie czaję. Mówisz o jakości a nie o pojemności. To ile tych utworów w kompresji 192 albo i 256 kbs upchasz na 128MB?? 12 - 16 w podlotach do 20.

Dla mnie to już zupełny bezsens kupić iRivera i słuchać z niego mp3 w kompresji <160kbs. Więc tak prawdę mówiąc, żeby mówić o jakości to iRiver i min. 256MB a jak o jakości i komforcie to już 512 MB.

No chyba, że ktoś lubi codziennie lub co 2 dni bawić się w wymianę utworów w grajku.

 

Napisałem już wcześniej. Mam iRivera T180 128MB, mam też Creative Muvo V200 1GB. Mimo wyższości dźwięku iRivera leży on na półce a na codzień używam Muvo ze słuchawkami od iRivera. Czemu - też już pisałem.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie czaję. Mówisz o jakości a nie o pojemności. To ile tych utworów w kompresji 192 albo i 256 kbs  upchasz na 128MB?? 12 - 16 w podlotach do 20.

Dla mnie to już zupełny bezsens kupić iRivera i słuchać z niego mp3 w kompresji <160kbs. Więc tak prawdę mówiąc, żeby mówić o jakości to iRiver i min. 256MB a jak o jakości i komforcie to już 512 MB.

No chyba, że ktoś lubi codziennie lub co 2 dni bawić się w wymianę utworów w grajku.

 

Napisałem już wcześniej. Mam iRivera T180 128MB, mam też Creative Muvo V200 1GB. Mimo wyższości dźwięku iRivera leży on na półce a na codzień używam Muvo ze słuchawkami od iRivera. Czemu - też już pisałem.

1681186[/snapback]

Czemu nie sprzedasz tej 128mki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Nie wiem właśnie na co sie zdecydować...tego ODYS-a raczej nie chce juz jak ten SANDISC jest fajniejszy....napiszcie coś więcej o nim... ale zebym coś zrozumiał ... zart...hehe.... czemu niby od jest taki słabiutki jak niektórzy piszecie.... ja bym chciał z 512 mega... a sandisc moze kartę dokładać to fajne jest...pozdo... :lol2: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak :) kupilem tego no-name, (aka optimus,odys,lago,inne) dokladnie to tego : http://allegro.pl/show_item.php?item=64932971 i co? hm.. no coz radio od razu zapomnijcie, jest do bani (a specialnie doplacalem te 20zl-coz(w mm byly bez radia za 99zl)) dyktafon dobry, do tego odkupilem sluchawki od irivera (dolaczone do SlimX'a 550) i co? hm.. no te sluchawki to jakies wybitne nie sa, ale ogolnie jakosc jest dobra, zadowalajaca zdecydowanie dla kazdego kto chce kupic tanio a chce miec jakosc ok, to jak najbardziej moge taki zestaw polecic. Osmiele sie powiedziec ze ma jakosc lepsza niz creative TX FM (*Przynajmniej na standardowych slychawkach*)

 

iriver to iriver, tak samo iaudio.ale jakosc jest nie proporcjonalna do ceny, lepiej kupic ciutke gorszy, a z wieksza koscia pamieci. bo kupowanie iriverow na sile i kompresowanie do wma? to mije sie totalnie z celem! Chyba ze ktos jest typowym pozerem i musi miec znaczek irivera (tacy ludzie co nawet skarpetki musza miec pumy czy nike :P )

 

Nie wiem czemu, ale mimo ze sandisk ma dobre karty pamieci, to nie moge sie przekonac do niego, mimo ze go nawet nie mailem okazji posluchac.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iriver to iriver, tak samo iaudio.ale jakosc jest nie proporcjonalna do ceny, lepiej kupic ciutke gorszy, a z wieksza koscia pamieci

1683033[/snapback]

zalezy kto na co kładzie priorytet

osobiscie wolę miec 5albumów w formacie np. wma 96kb na iriver256

niz 10 (na 512) o tym samym bitrate na jakiejs pierdziawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto na co kładzie priorytet

osobiscie wolę miec 5albumów w formacie np. wma 96kb na iriver256

niz 10 (na 512) o tym samym bitrate na jakiejs pierdziawie

1683039[/snapback]

ale lepiej juz miec 6-8 albumow w 192 na no-nameach 512z dobrymi sluchawkami.

- Taka moja opinia :)

 

Ps. sluchawki dodawane do iriverow tez sa srednie, roznia sie zdecydowanie od oryginalnych SENN MX 300/400

Pozdrawiam.

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lepiej juz miec 6-8 albumow w 192 na no-nameach 512z dobrymi sluchawkami.

taka Twoja opinia i miec ja mozesz tyle ze wma 96 to ta sama jakosc co mp3192

 

 

sluchawki dodawane do iriverow tez sa srednie, roznia sie zdecydowanie od oryginalnych SENN MX 300/400

bzdura

irivery graja fabrycznie na conajmniej mx300 -te sa fabryczne w kazdym modelu

znajdz mi playera który w standarcie daje lepszej klasy słuchawki niz te jakie daje iriver/mx300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...