Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

A CO SADZICIE O TYM:

 

1404337[/snapback]

Taniutki :D ale niestety bez radia :lol:

Niby ma takie same funkcje jak iRiver ale mu do pięt nie sięga. :lol:

Za taką mała kasę to można brać ....

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C100 kiepską jakość prezentuje wg mnie :/ kolega go ma i moim zdaniem jak na tyle złotówek to kupa... zdecydowanie lepszą jakość dźwięku prezentuje Z-Cyber (ten na karty) no i ma dyktafon o zaje*istej jakości ! ! !

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak: mam na wydanie 300-400zl i chce kupic markowego plejerka mp3 (nie jakis szit no name) wymagania:D:

- przede wszystkim dobra jakosc dzwieku

- pamiec 256 - 512mb

- ma byc maly

- musi miec w sobie wtyczke USB (czesto jestem przy roznych kompach a kabla na szyi nie bede nosil :)

- radio

- wymienne zrodlo zasilania (akumulatorki AA albo AAA)

- dyktafon (nie musi byc super dobry)

 

Mam na oku MuVo TX FM 256MB za 299zl albo 512MB - 400zl. Czy to dobry wybor?? A moze ma ktos inna alternatywe?? Wiele osob pozytywnie mowi o MSI ale ja(nie wiem czemu) jakos nie jestem do nich przekonany. Chcialbym iRivera ale ta cena... a po drugie trzeba z kablem chodzic. Chociaz 795 jest spoko bo ma zasilanie z AA czyli ok 30h uzywania bez doladowania. Co proponujecie??

Z gory dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam AAA djurasel ;] albo panasonic, zalezy co mam pod ręką. Ile chodzi to na godziny nie patrzylem nigdy, ale powiem szczerze, ze dluuuugo. Kiedy chodze np po miescie i wchodze do sklepu nie musze sie martwic, zeby wylaczac, poprostu wyjmuje sluchawki (KOSS Plug) z uszu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdecydowałem się już na MuVo - Creativa ciągle jednak mam dylemat jaką wersję wybać... TX czy V ( te dwa playery wchodzą jedynie w grę ponieważ zalezy mi na funkcji Pendrive'a)

 

----- seria TX -------

+ fajny design

- pojemność tylko do 512MB

 

----- seria V --------

- badziewny biały kolor ;)

- ponoć gorsze słuchawki niż w TX'ie

+ dostępne wersje 1GB (możliwość przedoszenia plików większych niż 512 np. Divx'ów)

 

 

1 .No właśnie jak myślicie. Czy warto decydować się na wersje 1GB tylko po to aby móc przenosić filmiki ...? Czy może 512 MB to i tak dużo za dużo jak na pendrive'a (bo wiadomo że do dokumentów, obazków, "empetrójek", i innych małych plików wystarczy)

 

2. Czy ktoś moze wie o tym czy TX ma wyjść w wersji 1 GB ?

 

Dzięki serdeczne

pozdrawiam.

Edytowane przez memphiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel na 18nastke dostało wlasnie MuVo V200 256MB i narzeka troche na zbyt łatwe wyciaganie pendrive'a z obudowy (co w TX nastepowalo prawidlowo). Nie to, ze sam sie wysuwa, ale kiedy wyjmuje cos z kieszeni to potrafi sie rozłączyc. Nie jest to czeste zjawisko, ale tak sie zdarza. W serii TX ludzie narzekali, ze wlasnie zbyt ciezko sie wyciaga, wiec w nowszych seriach zrobili, zeby bylo lekko (IMO jest zbyt lekko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Cche kupic mp3 playera o pojemnosci 512-1GB mysle o jakims modelu creativa i mam pare pytan:

1. Jaka jest jakosc dzwieku

2. Jak sobie radza z odtwarzaniem w katalogach i podkatalogach itd

3. Jak sobie radza z odtwarzaniem mp3 w jakosci 320kbps

4. Jakie chodzi radio czy dobrze odbiera stacje bez szumow i czy jest dobre stereo

5. Czulosc mikrofonu w mp3 playerze chodzi mi tak zeby na wykladach dobrze lapal wykladowce z roznych lawek :D bo sie notatek nie chce robic:P

6. Czy sa zgodne takze z USB 1.1 bo czasami chodze do kumpla sie wymieniac mp3 wiec on ma starego kompa z USB 1.1 :)

Jak na cos wpadne to zapytam.

 

Lub jakiej firmy innej mozecie polecic playerki

Cena to tak do 600 zl chyba ale 512 creativa widziale do 500 :)

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mysle o zakupie

http://allegro.pl/show_item.php?item=50641560

lub

http://allegro.pl/show_item.php?item=50648597

w sumie kazdy z tych playerow na allegro jest podobny.. wyglad wrecz identyczny.. powiem tak:

fundusze, MAX 300zl

512MB [podobno za ta cene mozna kupic nawet 1GB, z tego co widzialem]

najlepiej jakby to byla pamiec samsunga.. wszyscy wychwalaja wiec moze cos w tym jest?

 

USB 2.0 [preferowane]

 

Radio WBUDOWANE, dobrze "lapiace"

 

mile widziana obsluga katalogow [widzialem oferty ktore obsluguja do 9 katalogow, mi wystarczy calkowicie]

 

 

obsluga id3-tagow

dyktafony domyslam sie ze w tych tanich sa kiepskie, ale to nie szkodzi.

 

Współczynnik szumów.. jak najlepszy.. od 85?

Moc minimum 5 mW /kanal (chyba wystarczajaca? nie wiem jak to sie przeklada na realia..)

 

wystarczy zeby czytal mp3 i wma, asf itp nie sa mi potrzebne.

mp3 do 320 kbps wlacznie[czesto slucham muzyki w takiej jakosci, niektore utwory po prostu nie mozna w gorszej..]

 

 

generalnie zalezy mi na dobrym dzwieku.. nie oczekuje za wiele od sluchawek dolaczonych w zestawie.. mysle o dokupieniu mx 350/450

 

Moze ktos juz kupowal te tanie odtwarzacze z allegro i jest w stanie polecic?

Dzieki z gory za pomoc:)

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z najtanszej strefy na allegro wybralem 3 pozycje.Co byscie wybrali? a moze ktos ma ktores z tych urzadzen??

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50676649

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49772856

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50285278

(tu nie wiem czy to nie przekret...cena atrakcyjna,nie ma opcji za pobraniem a koles ma tylko jedna transakcje na koncie i to smieszna)

 

zaznaczam ze szukam najtanszego mozliwie przyzwoitego odtwarzacza.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Czy ktos wie (powtarzam wie, nie domysla sie/sadzi itp) czy Creative MuVo Micro N200 jest rozpoznawalny jako dysk zewnetrzny ? (a wiec mozna kopiowac na niego pliki systemem "przeciągnij - upuść" itp) czy wymaga odpowiedniego oprogramowania ?

Na stronie producenta nie jest to jednoznacznie napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wymaga, system widzi go od razu jako dysk przenosny, jak wszystkie  creative'y?

potwierdzenie 1437305[/snapback]

 

Bardzo fajny link podales - Polecam wszystkim zainteresowanym kupnem MP3

Co do kabla to jasna sprawa, jednak nie jest to dla mnie najmniejszy problem a wrecz lepiej, bo :

a ) taki kabel USB > USB Mini mam na stale podlaczony do kompa (standardwe podlaczenia aparatow i innego sprzetu)

B ) mam wejscie USB z tylu obudowy, wiec kazdorazowe podlaczanie na zasadzie PenDrive byloby bolesne dla kręgoslupa ;)

 

 

EDIT

 

A co myslicie o tym ??

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?...N82E16855125002

 

A to fajna prezentacja 3D tego modelu

http://www.circuitcity.com/flashdetection.....SWF&OID=108445

Edytowane przez TeQuila SunRise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do linka to TU sa male opisy.. szkoda tylko ze nie ma nic o jakosci dzwieku..ale zawsze cos :)

 

Napisalem o kablu bo w sumie nie kazdy ma "cyfre" czy inne urzadzenie podlaczane w ten sposob.

A co do obudowy to na 95% dostaniesz kabel razem z mp3ka[ten taki normalny], do creativa to juz na 100% [jezeli nowy, zapakowany] a do N200 no to i tak dostaniesz ten wlasciwy :) tylko jak u kogos innego bys chcial.. wiadomo :)

co do sandiska to hm.. player jak player.. taki normalny bez szalu, aczkolwiek jako firma wydaje mi sie ze [przynajmniej] karta pamieci bedzie dobrej jakosci :)

pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a btw. chcialem sobie dokupic do mp3ki[jak juz ja kupie B) ] sluchawki Sennheiser'a mx350/400/450/550 najlepiej tak do 50-70zl.. [allego mi nie przeszkadza, byle miala osoba pozytywow w miare duzo i najlepiej zeby jakies byly juz za "ten" sprzent,dziwi mnie to ze 400 i 500 mimo ze nizsze oznaczenia to sa nowsz i lepsze..ale z numerkami zawsze byly wałki ;] mniejsza.. mysle tez o koss'ach? ewnetualnie moga byc takie z "pajakiem" czy takie nakladane na uszy, bez "pajaka", ale to juz pewnie ponad 100zl.. ktos cos moze polecic ?

 

a i przydala by sie jakas odpowiedz do postow z allegro, ktos cos juz kupil? jest cos w stanie powiedziec?

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli douszne, to BARDZO polecam KOSS'y - cena okolo 70zł, ale bardzo dobrze wykonane i super jakosc dzwieku... są naprawde godne polecenia.

 

podoba mi sie rowniez to, ze gabeczki mozna umyc i nie trzeba czekac az wyschną, tylko je lekko recznikiem przetrzec i masz czysciutkie sluchawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleys >> w kazdym zestawie (przynajmniej tych bardziej firmowych producentow, rowniez Creative, czy SanDisk) jest kabel USB>USBmini (i bajery typu futeral itp)

A jesli idziesz do kogos z zamiarem zgrania czegos to co za problem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kabel w kieszen (jesli akurat wiesz ze ta osoba nie ma)

Naprawde dla mnie to akurat najmniejszy problem i podejzewam ze przez niektorych tez sztucznie stwarzany ;) zobaczycie ze pozniej i tak nie odczujecie roznicy (jesli wogole uzywacie aktualnie PenDrivey)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli douszne, to BARDZO polecam KOSS'y - cena okolo 70zł, ale bardzo dobrze wykonane i super jakosc dzwieku... są naprawde godne polecenia.

 

podoba mi sie rowniez to, ze gabeczki mozna umyc i nie trzeba czekac az wyschną, tylko je lekko recznikiem przetrzec i masz czysciutkie sluchawki

1437886[/snapback]

Dzieki :)

najlepsze jest jednak porownanie na zywo.. jakis sklep oferuje taka mozliwosc?

 

TeQuila SunRise

Oj wiem wiem, ale czesto ide i nie przewiduje ze cos bede chcial ;) nagle jakies nowe fotki, mp3ki cokolwiek :) jakis wiekszy problem to dla mnie nie jest, ale tak ogolnie uprzedzic lojalnie chcialem.

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...