Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam prośbę, do jakiegokolwiek tutaj obecnego posiadacza Creative MuVo TX (FM) o napisanie na Private Message..

1580128[/snapback]

Do mnie tez mozesz napisac, mojego MuVo oddalem bratu, ale caly czas mam z nim stycznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce irivera to polecam lekturę tego forum... tam jest wszystko :)

http://www.forum.mp3store.pl/index.php

 

polecam irivera iaudio :D

niestety za jakość się płaci :mellow:

 

jak miałbym kupić jakiegoś creativa albo mpio to już wolałbym kupić jakiegoś z-cybera... ta sama jakość a cena mniejsza (bodajże 70zł różnicy; TX FM 512MB 349zł a ZLING U2 512MB 279zł) za te 7 dych to można spoko słuchaweczki kupić no i dyktafon w zlingu lepsiejszy :-P

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza mp3. Pierwsza myśl to iść z postępem czasu i kupić odtwarzacz z dyskiem twardym. Dużo mnie nie ma w domu i większy zapas muzyki zawsze sie przyda. Jest jednak kwestia, która mnie trapi jednak nigdzie nie mogę znależć narzekań użytkowników związanych z chodzeniem z pracującym dyskiem twardym w kieszeni. Druga kwestia to temperatura. Interesuje mnie konkretnie nowy model iaudio X5. Jak sprawa będzie wyglądać w środku zimy, załóżmy, gdy temperatura spadnie poniżej zera. Czy ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu odtwarzacza z dyskiem twardym i mógłby podzielić się opiniami ??

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku:

iRiver iFP-880 - 128MB http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13865

jeszcze by uszedł:

MPio FY400 - 256MB http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15439

 

Albo jęśli by b. zależało na pojemności to:

MSI MegaStick 520 - 512 MB http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15562

 

Creative niestety cicho grają i jak dla mnie dość przeciętnie, a radio po prostu kiepsko. Ciekawi mnie, czy w innych konstrukcjach przy radiu nie działa equalizer - niestety w muvo nie ma regulacji dźwięku dla radia :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko do posiadaczy/osob, ktore mialy kontakt z odtwarzaczami Cretive Zen/Zen Micro:

 

- czy Win XP widzi te odtwarzacze jako dodatkowy dysk twardy bez koniecznosci instalacji oprogramowania?

 

I ogolnie jak sie ten sprzet sprawuje?

 

Prosilbym o darowanie sobie komentarzy w stylu "kup ipoda/irivera" - na razie rozwazam te dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Zen (media jukebox 60gb)- nie wiem, ale pewnie jak niżej :-)

Creative Zen Touch 20/40 - trzeba instalowac soft do wrzucania. jest niezły ale mp3 muszą mieć TAGi... inaczej poprostu nie sortują się poprawnie

Creative Zen Micro - JW.

Creative Zen Sleek - JW.

 

Creative MuVo N200 Micro / Zen Nano Plus - działa bez żadnego softu - jak pendrive.

Creative MuVo TX SE / jw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to... czyli zastosowanie w postaci przenosnego HDD mozna o kant d... potluc :( Przecie nie bede ludziom softu na kompach instalowal jak bede chcial im cos podrzucic wiekszego...

 

ipoda nie chce, jakos mnie ten sprzet irytuje... zostaje chyba tylko iriver, a te z kolei drogie dosyc... i badz tu czlowieku madry :?

 

EDIT: a moze to: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18497 spotkal sie ktos z tym kiedys?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktos juz moze nowe odtwarzacze iriver t10, t20 i t30? Pojawily sie one tylko na www.iriver.pl drugi przedstawiciel jeszcze ich nie ma w ofercie. Na amerykanskiej stronce iriviera znalazlem onformacje, ze t10 posiada radio natomiast u naszego przedstawiciela nie ma o tym ani slowa. Wiec istanieje mozliwosc, ze t10 jest produkowany w 2 wersjach z i bez radia choc wg mnie jest to dosyc malo prawdopodobne i mam naddzije, iz jest to tylko blad w opisie.

Edytowane przez Azereus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa... przypomniałem sobie... trzeba uświadomić niektórych ludzi :)

 

IRIVER NIE POTRZEBUJE DODATKOWEGO SOFTU !

 

żeby korzystać z niego jako pen-drive trzeba zmienić firmware na UMS

 

POzdr.

1650750[/snapback]

jak uswiadamiac to do konca, po zmianie firmaware z imm na ums zyskujemy co prawda prosty sposob na 'widzenie"

playerka w systemie, ale tracimy kilka rzeczy np transfer spada i juz nie mamy usb 2.0,

polecam forum http://www.iriver.pl/forum.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uswiadamiac to do konca, po zmianie firmaware z imm na ums zyskujemy co prawda prosty sposob na 'widzenie"

playerka w systemie, ale tracimy kilka rzeczy np transfer spada i juz nie mamy usb 2.0,

polecam forum 1651310[/snapback]

nie tracimy właściwości USB 2.0 ! tylko spada transfer... ale o ile pamiętam nie aż do USB 1.0 ! ! !

 

POzdr.

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu zdecydowalem sie kupic no-name, kupilem taki ktory jest pod szuldem Optimusa ;)) heh.. 128MB, kupiony w geancie za 99,99 nie bylo wiekszych wiec z racji tego ze jest 5 dniowy okres probny - wzialem go :)

 

A wiec z wygladu wyglad ok, no poza sluchawkami, ktore od razu wygladaja tandetnie ;) przegrywanie mp3jki 4 megowej trwa jakies 8 s, troche duzo? a niby ma USB 2.0 pewnie tylko tak go nazwali(nazwa widoczna po podlaczeniu do komputera), radia nie posiada.

 

najwazniejsza rzecz jakosc dzwieku - na standardowych sluchawkach.. cienko, aczkolwiek, jak sie nie ustawia EQ to da sie nawet tego posluchac [ale raczej nie zwiekszajac za bardzo glosnosci] nastepnie zmienilem sluchawki na moje Philips HP200 [takie duze, na uszy zakladane - wiem wiem nie sa to jakies audiofilskie ale graja calkiem niezle, szczegolnie przy cenie 50zl!] i tu juz mila niespodzianka, duza roznica, ogromna wrecz, jednak przy niektorych piosenkach gdzie sluchajac ich na komputerze bylo ok, przy wiekszym basie(ustawienia 'rock') bylo slychac pewne trzaski - znikome.

 

Co wiecej joystic chodzi calkiem niezle, jedynie pozycja srodkowa (wchodzenie do menu) troche moglo by byc lepiej, podswietlenie ok, dolaczona bateria do niego po 30 minutach skakala pomiedzy 3/4 a 1/2 pojemnosci - ale to raczej winna owej baterii

 

Dyktafon - Swietny!! o niebo lepszy niz w creativach z serii TX dzwiek dosc dobrze rozpoznawalny i bardzo dobra czulosc(testowalem z 2 metrow)

 

na koniec. ten odtwarzacz oddam do sklepu, ale tylko dla tego ze kupie taki z 256 mega (lub 512) i radiem, nie ma sensu kupowac creativa czy podobnych, wystarczy dokupic jakies sluchawki dobre. Tym bardziej ze nikt nie bedzie pakował mp3jek w 320 na taka mala pamiec. Chociaz mysle ze i tu by sie ten odtwarzacz sprawdzil :)

 

w razie jakis pytan piszcie tu :)

ps. postaram sie jutro porownac z dziwczyny TX FM. ale na starcie moge powiedziec ze dyktafon z no-name jest o niebo lepszy (jak juz pisalem :) )

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lepsze sluchawki ;)

 

Zapomnialem dodac - jest troche cichy ten 'Optimus' ;) i przyciski od glosnosci chodza troche ciezko, ale nie tak jakby sie rozwalily, tylko jakby po prostu tak byly zrobione. ale to juz sie moze czepiam ;)

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka poleccie mi "plejerka" do 500zł no absolutne max 600zł zastanawiam sie czy nie wziąśc jakiegoś ipoda mini za 500zl z allegro a może wyrwać uzywanego zwykłego ipoda??? czy coś jeszcze innego??? a może tajwanski szajs za 300zł ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a porownywales? bo chyba nie do konca ;)

1653087[/snapback]

porównywałem z jakimiś z kiosku ruchu i philipsami za 30zł

te z kiosku grały tak samo (zero basu i wogóle jakoś płasko) a philipsy grały wyraźnie lepiej (tzn. że kilka osób które akurat były w pobliżu słyszały różnicę)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka poleccie mi "plejerka" do 500zł no absolutne max 600zł zastanawiam sie czy nie wziąśc jakiegoś ipoda mini za 500zl z allegro a może wyrwać uzywanego zwykłego ipoda??? czy coś jeszcze innego??? a może tajwanski szajs za 300zł ???

1653518[/snapback]

512MB iriver ifp-795 albo ifp-895

512MB iaudio G3

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak chcecie POZADNY player to tylko iAudio (Swietne! , mialem prawie wszystki modele..) oraz iRiver, nie kupujcie pod zadnym pozorem gowna zwanego Creative.. shit totalny.. testowalem kilka wersji i lipa...

 

 

I lepiej niech nikt nie mowi ze nie slyszy roznicy miedzy np jakims no-name a wysza klasa typu iRiver i iAudio.... Tylko nie testujcie na sluchawkach lipnych.. zapodajcie jakies lepsze sennheiser i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...