Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

creativ (zen nano i inne) ma 2 powazne minusy, ktore mnie do niego zniechecily:

-slabiutenki dyktafon

-slaba moc na wyjsciu

 

po podlaczeniu moich sluchawek musialem dac glosnosc na max bo ledwo ledwo bylo cos slychac i to w zamknietym pokoju. sluchawki dolaczone do zestawu byly dla mnie niewygodne chociaz graly glosniej (16 ohmowe, a moje 32). jakosc muzyki moze byc, ale ze wzgledu na 2 powyzsze punkty nie kupilbym tego playera. sam wciaz nie wybralem nic dla siebie - seria T irivera nie do konca mi odpowiada, stara seria rowniez (gabarytowo) i chyba pozostaje juz tylko iaudio g3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrę we Francji i jeden jej znajomy elektronik polecił jej coś takiego (tylko czarne):

Dołączona grafika

512MB, radio, dyktafon, mp3, WMA i AVI. Ładowane przez USB, wyświetlacz OLED (organiczny) 65000 kolorów. Cena to niecałe 100 euro. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahaahahaahahahaaha wez nie wyskakuj z takim badziewiem lol powiedz siostrze zeby sie przestala odzwac do tego elektronika a tak poza tym to 100 euro... ahahahaahahaahahahaahahaahahaa llooooll a tak na powaznie to nie opłaca sie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to już widziałem i jestem mile zaskoczony. Organiczny wyświetlacz daje radę. Siostra porównywała z iPodem i dużo gorzej wypada, pamięci miał tylko więcej. A jakość dźwięku i obrazu ten odtwarzacz ma lepszą. Chciałem takie coś dla siebie zamówić, ale skoro twoim zdaniem słabe to co lepszego w tej cenie proponujesz?

Co do tego elektronika to widziałem jakie cuda potrafi zrobić, trudno to nawet opisać. Także zna się na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrę we Francji i jeden jej znajomy elektronik polecił jej coś takiego (tylko czarne):

512MB, radio, dyktafon, mp3, WMA i AVI. Ładowane przez USB, wyświetlacz OLED (organiczny) 65000 kolorów. Cena to niecałe 100 euro. Co o tym myślicie?

to jest no-name które można kupić w hipermarketach i na allegro i to taniej niż 100€

badziew nie z tej ziemi...

 

w real-u (s.market) widziałem taki sam

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jast dokładnie ten co na fotce tylko podobny. Jest całkiem przyzwoity i na 100% ma wyświetlacz OLED a nie zwykły LCD. A kosztował chyba dokladnie 86euro. Po słuchawkach widzę, że te z allegro to nie to. Słuchałem tych shitów co na alegro są, zupełnie inna jakość!

 

Już chyba wiem co jest grane, po prostu do odtważacza mojej siostry dali lepsze słuchawki. Bo właśnie mankamentem tych g...n z allegro są słuchawki. Sam kiedyś dostałem jeden syfiasty mp3 już miałem wywalić ale myśle a podłącze sobie inee słuchawki. Ku mojemu zdziwieniu różnica kolosalna. Sprzęt zaczoł grać przyzwoicie.

Także jesli z tym z linka (najbardziej zbliżony do tego mojej siory) jest tak samo to może grać całkiem przyzwoicie, lepiej niż niby firmowy creativ

http://allegro.pl/show_item.php?item=78365652

Edytowane przez Masaccio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Bardzo ważna kwestia !

 

Który z tych odtwarzaczy powinienm wybrac? Zależy mi na dobrym dźwięku i dyktafonie !

 

http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,5731.html

 

http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,5727.html

 

czy może

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=CT+MUVO+TX+SE+256MB

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-slabiutenki dyktafon

-slaba moc na wyjsciu

a czy w innych mp3 playerach dyktafony są aż tak bardzo lepszej jakości?? wątpie i tak w żadnym modelu nie nadają się do tego do czego powinno się takich używać, czyli do nagrywania wykładów, ja do tego nie przywiązuje najmniejszej wagi podobnie do radia

a co do dźwięku, boszee!!

ja to mam podgłośnienie na poziomie 10 w skali 25, i dla mnie to styka, ludzie opanujcie się przecież wy słuch tracicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w innych mp3 playerach dyktafony są aż tak bardzo lepszej jakości??

tak tak :)

super mają iriver, iaudio + niektóre z-cybery i samsungi oraz mpio mają w miarę good dyktafon

 

nagrywam w szkole na ifp-790 jest super (z ostatniej ławy)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w innych mp3 playerach dyktafony są aż tak bardzo lepszej jakości?? wątpie i tak w żadnym modelu nie nadają się do tego do czego powinno się takich używać, czyli do nagrywania wykładów, ja do tego nie przywiązuje najmniejszej wagi podobnie do radia

a co do dźwięku, boszee!!

ja to mam podgłośnienie na poziomie 10 w skali 25, i dla mnie to styka, ludzie opanujcie się przecież wy słuch tracicie!

w innych playerach dyktafon zbiera chociaz z odleglosci tego 1 metra, a te creativy trzeba przykladac sobie do ust zeby cos sie glosno nagralo. testowalem v200 w pokoju, gdzie bylo cicho. nie wyobrazam sobie jak to ma nagrac cokolwiek w jakims bardziej halasliwym miejscu. dyktafon nie jest mi potrzebny do nagrywania wykladow bo juz skonczylem studia, ale przydalby sie do:

1. nagrywania szkolen

2. nagrywania rozmow z szefem o podwyzce ;)

a co do glosnosci - nie zrozumielismy sie. po podlaczeniu moich sluchawek (32 ohmy) musialem dac glosnosc na max zeby _wyraznie_ bylo slychac co to za piosenka leci. znow podkreslam, ze testowalem to w cichym pokoju. oczywiscie na sluchawkach creativa (16 ohmow) glosnosc dawalem na polowe bo faktycznie na max to juz bym nie wytrzymal.

nie pamietam juz dokladnych wartosci ale wydaje mi sie, ze moc wyjsciowa creativa to 1/3 tej jaka oferuje iriver i 1/2 iaudio (moge sie mylic ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha

no to może trafiłeś na ferelny model, albo może do wersji zen nano już to poprawili, u mnie dźwięk jest bardzo głośny

ważne że mi się podoba i odpowiada moim wymaganiom

Edytowane przez ms-trex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Bardzo ważna kwestia !

 

Który z tych odtwarzaczy powinienm wybrac? Zależy mi na dobrym dźwięku i dyktafonie !

 

http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,5731.html

 

http://www.szafirek.pl/index.php/,details,id_pr,5727.html

 

czy może

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=CT+MUVO+TX+SE+256MB

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc !

 

Ponawiam pytanie poniewaz zalezy mi na jak najszybszej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z minidisciem firmy JVC, własnie go dostałem,uzywanego za darmo, sprawny 100%, poprzedni właściciel już zakupił IPODA za 2000zł :D :D , nieważna....Mój problem to chęć zgrania muzy na tego MD, jest jakaś inna możliwość jak tylko bezpośrednie zgrywanie na niego muzy z minijacka? co powoduje że trzeba nagrywać na to 74 minuty :D, nie da isę jakoś kopiuj wklej ? Kabla do kompa brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stop! ;/ Ja się juz gubie! POdajcie mi jakies dwa konkrety, prosze!

Załózmy ze mam 300 zł. Dajcie jeden przykład taki, zeby dyktafon w nim grał i dziwek byl nie najgorszy, a w drugim przypadku niech chodzi tylko o dzwiek (znaczy o jego jakosc) miło widziana mozliwosc rozbudowy pamieci, bede ogromnie wdzoczyny za pomoc, sorry ze znów marudze, ale przebrnalem przez wszystki 29 stron i zamaist wiedziec cos wiecej coraz bardziej nie wiem;.

Edytowane przez taczer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stop! ;/ Ja się juz gubie! POdajcie mi jakies dwa konkrety, prosze!

Załózmy ze mam 300 zł. Dajcie jeden przykład taki, zeby dyktafon w nim grał i dziwek byl nie najgorszy, a w drugim przypadku niech chodzi tylko o dzwiek (znaczy o jego jakosc) miło widziana mozliwosc rozbudowy pamieci, bede ogromnie wdzoczyny za pomoc, sorry ze znów marudze, ale przebrnalem przez wszystki 29 stron i zamaist wiedziec cos wiecej coraz bardziej nie wiem;.

 

.... możliwość rozbudowy pamięci >> proponuje sandisk sansa (512mb) ( nie wiem jaki ma dyktafon)

 

Jeśli nie zależy ci bardzo na rozbudowie pamięci >> za 300 zł na allegro możesz kupić używanego irivera np ifp-890(256mb) - ja kupiłem (za 230 :D ) dźwięk rewelacyjny, dyktafon też bardzo dobry

 

Jeśli wolisz coś nowego to może z-cyber u2 pro(512mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od zena. Wlasnie stalem sie wlascicielem takiego i chyba powinienem sie cieszyc ze slon mi nadepnal na ucho bo ja nie slysze roznicy pomiedzy sluchawkami a nawet powiedzialbym ze zen daje lepszy dzwiek niz moja dzwiekowka na NF7. Nie zebym na kogos naskakiwal ale mowienie ze creativy graja beznadziejinie to troche histeria. Zapewne irivier jest lepszy ale bierzmy poprawke ze nie kazdego na niego stac. Wlasnie widze ze dzieki temu ze nie mam sluchu absolutnego moge zaoszczedzic troche kasy ;)

Reasumujac, nie powiem ze zen jest swietny. Powiem ze jest dobry. Aha i przynajmniej w moim egzemplarzu nie ma pisku w sluchawkach przy dzialajacym podswietleniu wyswietlacza.

 

Wesolych Swiat

Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprobuj przyciszyc maksymalnie dzwiek i wlaczyc podswietlanie. albo wyciagnij w ogole kabelek od sluchawek. to nie jest pisk w samych sluchawkach lecz w wyswietlaczu. biedaczek popiskuje chyba z bolu ;)

hmm jeśli chceszposłuchać ciszy to po co Ci playerek ??

Ila czasu słuchasz z podświetlonym wyświetlaczem ??

A tak na marginesie to jakby prawdziwy audiofil tutaj zajrzał to i tak wszystko by wyśmiał zaczynając od źródła dźwięku poprzez odtwarzacze, słuchawki itp........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak u Was wyglada sprawa w MuVo V200 256 FM z regulacja glosnosci? ja mam max 25, a wyczytalem na necie ze niektorzy maja max 40. Na forum creative.com wypowiadaja sie, ze w nowszych wersjach 25 odpowiada staremu 40, ale jednak nie do konca co jest spowodowane wgraniem firmware europejskiego (jakies ograniczenia Unii Europejskiej) , ze te pobrane z USA nie maja takich ograniczen. Co o tym myslec? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...