Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrecenzuje Samsunga Yepp YP-U1Z jak go dobrze poznam i dostane nowe sluchawki (koss spark plug) bo standardowe creasyny są niespecjalne i boli mnie od nich prawe ucho (od każdych słuchawek dousznych boli mnie to ucho także mogą to być całkiem wygodne słuchawki). Jak narazie wszystko wydaje się być ok z odtwarzaczem ale niestety ma on jedną wadę, chodzi o to że podświetlenie wyświetlacza przestaje działać gdy bateria jedzie "na oparach" :) co skutkować może jakąś połową godziny słuchania "na ślepo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak u Was wyglada sprawa w MuVo V200 256 FM z regulacja glosnosci? ja mam max 25, a wyczytalem na necie ze niektorzy maja max 40. Na forum creative.com wypowiadaja sie, ze w nowszych wersjach 25 odpowiada staremu 40, ale jednak nie do konca co jest spowodowane wgraniem firmware europejskiego (jakies ograniczenia Unii Europejskiej) , ze te pobrane z USA nie maja takich ograniczen. Co o tym myslec? :]

W moim jest do 40, ale jakość powyżej 30 jest żenująca...... Firmware to 1.02.01

Najnowsze dostępne firmware to 1.10.04 - ciekawe co nowego wnosi ......

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie uczepiliscie mojego komentarza o piszczeniu wyswietlacza. stwierdzilem jedynie fakt ze takie cos wystepuje i tyle. czy to komus przeszkadza czy nie to juz indywidualna sprawa. a tak na marginesie to moj zegarek casio z illuminatorem nie piszczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego kolegi z-cyber u2 pro też piszczy

kolejny kolega ma z-cybera vx slot - też piszczy (wyrażnie słuchać pisk jak się słucha muzy)

słuchałem też creatwyki tx i też piszczała

 

tak to jest jak na wyświetlaczu oszczędzają ;)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem firmware w muvo v200 do najnowszego v1.10.04. Skala głośności faktycznie do 25, ale mam wrażenie, że gra głośniej i ogólniej lepiej.

Może się zasugerowałem, więc jakby ktoś robił upgrade to niech się podzieli wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego playerka mam sobie wybrać do 280zł ?? Myśle nad Zen'em nano 256 czy to dobry wybór ??

Dobry.

 

 

 

Jakie pytanie, taka odpowiedz. Ale to juz tak na marginesie, bo tak naprawde to powinienes wykazac troche inicjatywy i przejrzec kilka ostatnich stron, znajdziesz tu mnostwo informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was ipoda nano/video ?

Moj kumpel ma ipoda nano. Fajnny jest w nim kolorowy wyswietlacz i to ze na lekcji mozna pograc w wbudowane gry (ktos pamieta jeszcze "paratrooper"? ;) ). Ale dla mnie jak na odtwarzacz jest za duzy. Gra ok ale nie mnie to oceniac bo dla mnie moj creative tez gra ok ;)

Aha jeszcze jeden + to to ze jest pozadnie wykonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pare dni zakupie sobie prawdopodobnie ipoda video wiec dam znac co i jak.

To ze sie rysuja to wiem, ale na bank sa trwale. Poszukajcie sobie testa na necie. Zrzucali ipoda z kilku metrow, deptali, potraktowali go samochodem a on nadal gral ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dźwięk wydobywający się z iPoda jest bardzo ubogi w porównaniu do odtwarzaczy takich firm jak iRiver czy iAudio. Z mojej strony polecałbym iAudio X5 lub X5L.

z czym moge sie zgodzic to z tym ze nie ma lepszej oferty niz ten ipod. Aha sluchawki apple ma do [gluteus maximus] ale to nie problem. Jak bede mial video dam znac i zrobie recenzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namawiać nikogo nie będę :D Kupuj co chcesz, to twoja kasa. Ale jestem w podziwie dla marketingu apple'a ;]

Jeżeli chcesz się przekonać to posłuchaj iSmroda i iAudio X5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namawiać nikogo nie będę :D Kupuj co chcesz, to twoja kasa. Ale jestem w podziwie dla marketingu apple'a ;]

Jeżeli chcesz się przekonać to posłuchaj iSmroda i iAudio X5...

Ale iaudio jest drozszy od ipoda a na dodatek ma mniejszy dysk... I nie przesadzajcie z tym dzwiekiem bo w autobusie roznicy nie uslysze.

P.S.

Sluchales ipoda video ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie:

Po co ci 60GB muzyki w autobusie? Jeździsz dłuższe trasy? lol A i w autobusie usłyszysz różnicę na słuchawkach dobrze wygłuszających otoczenie.

60 gb nie tylko 30 mi styknie, sluchwaki dobrze wygluszajace ? to chyba zakrywajace cale ucho, a ja nie mam zamiaru wygladac jak dj. Sluchales Ipoda Video ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niewiele jeszcze wiesz w kwestii słuchawek i sprzętu audio. Słuchawki dobrze wygłuszające są to również słuchawki dokanałowe (takie jak Sony EX71SL/LP). A ipoda słuchałem w mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem ipoda :).... słuchałem też irivera i musze powiedzieć że ipod jest do [gluteus maximus], no chyba że na lepszych słuchawkach by lepiej grał ....

Poza tym ipody się wieszają, a przynajmniej tak było, a jak ci sie zawiesi to sobie poczekasz kilka godzin.. albo i więcej, w zależności czy jest naładowany ;) >> wiem bo moja siostra miała ipoda mini i się wieszał, a koleżanka ma ipoda photo 20gb ... wzieła go na wycieczke ( kilka dni po zakupie) , a on sie zawiesił i czekała cały dzień aż sie rozładuje.

 

Z plusów to chyba tylko to że jest ładny, przynajmniej mi sie podoba, ale nic więcej >> PRZEREKLAMOWANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze... Zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3 o

pojemności 20GB. Do wyboru mam 4:

- Philips HDD120 www.hifi.pl/nowosci/pokaz.php?nr=412

 

- Samsung yh-920GS

central.pl/sklep/RTV-Przenosne_odtwarzacze_mp3/Samsung/YH_920GS

 

- Sony NW-HD1

www.mp3.tut.pl/sony_nw_hd1.php

 

- Ipod g4 (nie photo... Chyba każdy wie co to jest:) )

 

A może ktoś może doradzić mi coś lepszego... Niestety ceny iAudio troche

przewyzszaja mój budzet. Niezabardzo interesuja mnie tajwanskie plastkiki

jak "mp4".

 

Prosze o pomoc:D

 

Aha - zapomnialem dopisac ze nie kupuje ich nowych tylko uzywane (wrazie

jakichkolwiek tekstow typu : "stac cie na ipoda a na iAudio juz nie")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do użytkowników Sandiska Sansy, czy czyta polskie napisy? I jak oceniacie jego wykonanie(ten plastik)? Niestety rozne rzezczy czesto mi z rąk wypadają i zastanawiam się czy wytrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie siedzę w temacie odtwarzaczy mp3 mam do Was pytanie: chciałbym kupić odtwarzacz mp3 mający min. 256MB pamięci, radio fm, korektor muzyczny, ewentualnie dyktafon. Mam na to max. 250 zł. Co możecie polecić w tej cenie ???

 

EDIT:

Co sądzicie o tych mp3 playerach:

http://allegro.pl/show_item.php?item=78290092

http://allegro.pl/show_item.php?item=78788224

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze... Zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3 o

pojemności 20GB. Do wyboru mam 4:

- Philips HDD120 www.hifi.pl/nowosci/pokaz.php?nr=412

 

- Samsung yh-920GS

central.pl/sklep/RTV-Przenosne_odtwarzacze_mp3/Samsung/YH_920GS

 

- Sony NW-HD1

www.mp3.tut.pl/sony_nw_hd1.php

 

- Ipod g4 (nie photo... Chyba każdy wie co to jest:) )

 

A może ktoś może doradzić mi coś lepszego... Niestety ceny iAudio troche

przewyzszaja mój budzet. Niezabardzo interesuja mnie tajwanskie plastkiki

jak "mp4".

 

Prosze o pomoc:D

 

Aha - zapomnialem dopisac ze nie kupuje ich nowych tylko uzywane (wrazie

jakichkolwiek tekstow typu : "stac cie na ipoda a na iAudio juz nie")

no tu z bólem w sercu wziąlbym ipoda ale moze poszukasz czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...