Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem tego Sandiska w MM, jeszcze sporo sztuk zostało :) jak narazie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, nie wgrywałem jeszcze nowgo softu, jakość dźwieku jak na moje niezbyt wyczulone ucho jest bardzo dobra, nie miałem okazji sie nim jeszcze za bardzo pobawić ze wzgledu że mam egzamin w poniedziałek, ale na pewno coś dopisze potem

 

co do tego ipoda Shuffle to widziałem gdzieś ofertę za wersję 1 gb za ok 400 zł, tlyko niestety za nic nie moge sobie przypomnieć czy to było gdzieś w necie czy jakaś reklamówka papierowa, ale ja bym się nie zamienił za tego sandiska :)

 

edit :

znalazłem od 20 stycznia MM 249 zł :)

post-106845-1137851782_thumb.jpg

Edytowane przez Sheva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić SanDisk`a 512Mb ale okazało się, iż poznaniacy zawsze mają zbędne 300zł i nie ma w media tego odtwarzacza... :cry: szlak by trafił...

 

Kto mi doradzi co wybrać myśle o Creative ZEN Nano Plus 256 Mb i Sandisku Sansa 512Mb?? Proszę o konkretne argumenty przemawiające za danym urządzeniem (dlaczego SanDisk :wink: )

Czy ktoś się orientuje gdzie tanio można kupić ten odtwarzacz? (media markt odpada bo w pń nie ma :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić SanDisk`a 512Mb ale okazało się, iż poznaniacy zawsze mają zbędne 300zł i nie ma w media tego odtwarzacza... :cry: szlak by trafił...

 

Kto mi doradzi co wybrać myśle o Creative ZEN Nano Plus 256 Mb i Sandisku Sansa 512Mb?? Proszę o konkretne argumenty przemawiające za danym urządzeniem (dlaczego SanDisk :wink: )

Czy ktoś się orientuje gdzie tanio można kupić ten odtwarzacz? (media markt odpada bo w pń nie ma :? )

Allegro?

 

A podstawowa zaleta Sandiska jest zlacze kart pamieci, przy calkiem przyzwoitej jakosci odtwarzacza i cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli upewniam się co do zakupu :D Bo zen nano... Ehhh pewnie się tylko za miniaturyzacje i firme płaci :? Szkoda że w moim media nie ma Sansy.... :cry:

 

Czy ten odtwarzacz ma jakieś wady? (moim zdaniem te słuchawki takie doktorskie z deczka ale można zmienić przecież)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 masz okrutny av :P

po 2 to jest sprzet podobnej klasy

po 3 nawet noname bedzie gral dobrze dopoki nie porównasz go z czyms lepszym :P kiedys przed kupnem plajerka sluchalem tego chinskiego g. i nawet ladnie gralo..... a potem byl iriver ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorwałem Sante :-P słuchaweczki bomba :blink: odtwarzacz cudo... Porównuje z muvo tx kolegi oraz jakimś g***** za 200zł 256Mb które ma znajomy... Santa wypada przy nich rewelacyjnie :-P Troszke trzeba było wyciszyć basy bo przy trans techno czuło się hmmm to już chyba mózg się lasował :lol2:

Jeśli ktoś chce kupić odtwarzacz niech nie ładuje się w creativa! Wiem co mówie bo sam chciałem kupić... Oczywiście mowa o flashowych typu muvo tx i v200 (nie mam porównania z nano plus) szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Disk Sansa 512 czy Sony E105?

Wspominaliscie cos o promocji Sandiska w MM, za ile go mozna (o ile jeszcze mozna) dorwac?

 

Pozdro

ja kupiłem w piatek w łódzkim MM ale ta akcja wyprzedaży dotyczy całej Polski

cena to 349 zł i na pewno do 400 zł to najlepszy wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce kupić odtwarzacz niech nie ładuje się w creativa! Wiem co mówie bo sam chciałem kupić... Oczywiście mowa o flashowych typu muvo tx i v200 (nie mam porównania z nano plus) szczerze polecam

 

 

Co ty człowieku piszesz mam v200 wiele słyszałem i można go kupić bez bolącej głowy :-) Oczywiście zmiana słuchawek obowiązkowa :-) No chyba że nie potrafisz operować EQ ( bo faktycznie te cztery zaprogramowane tryby są do bani )

Edytowane przez maczeta10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos chce:D : Prawie jak iPOD Nano

Choć jak powszechnie wiadomo prawie robi wielka różnice :D

 

Zastanawia mnie kto to kupuje ?

Ale przynajmniej sprzedawca byl uczciwy - tytul aukcji: "MP3 PLAYER 1 GB - REPLIKA iPOD NANO SUPER JAKOŚ" (podkreslenie moje) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wyprzedaży w MM... Widziałem tam niesamowitego Panasonica wielkości znaczka pocztowego na karty SD... Sam w sobie miał tylko 64 MB a kosztował po przecenie 249 zł z 699 ??? JAk myślicie - czy słuchawki nauszne Sennheisera PX20 lub PX 30 będą lepiej grały od jakichkolwiek MX ?? Bo mam dylemat, a jutro chcę kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo juz cos o IAUDIO 6 kiedy bedzie dostepny z jakimi sluchawkami jaka moc wyisciowa na kanal (slyszalem ze po 30mliwatow na kanal) prawda to no i chyba najwazniejsza sprawa ile bedzie kosztowal ??

PS. co sadzicie o Iriverze H 320 za 800zl warto w niego inwestowac czy lepiej poczekac na Iaudio i6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego Panasonica to był model SV-SD80 - chyba najmniejszy MP3 na świecie... Super cacko... Żałuje że wtedy przyjechałem po cos innego... Dziś bardzo długo porównywałem różne typy Sennów w MM ( MX250, MX400, MX550, PX30, PX40 i PX100 ) ... I tak jak przypuszczałem pchełki są słabsze od nausznych... Wybrałem PX30- za taką małą kasę biją resztę w swojej klasie na głowę... Małe nie są, ale liczy się niezła jakość. Basy takie że musiałem je trochę zmniejszyć w playerze... Brzmienie Sennów mi się bardzo podoba- szału nie ma, ale do starych słuchawek juz nie wróce... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...