Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że to było tylko podczas tej "wielkiej wyprzedaży" w weekend 20-22 stycznia :| ale najlepiej pytać bezpośrednio u nich, zreszta może w innych miastach promocja będzie w innym czasie

Edytowane przez Sheva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko czy jest może jakiś UNIWERSALNY program dla wszystkich odtwarzaczy mp3 do formatowania ich??

Moja koleżanka posiada jakiejś ruskiej firmy :P odtwarzacz i ma taką akcje: wykasowała wszystkie mp3 z pamięci nie używająć żadnych programów( nawet chyba nie zainstalowała sterów z płyty tylko podłączyła i jush) poprostu metodą "buraczaną" tzn. po przez prawy usuń iii nadal jej pokazuje że ma zajete 70% pojemnności mysle że format bedzie chyba najlepszym rozwiązaniem ale ja sie nie znam więc może wy coś do radzicie ....

odtwarzacz chyba jakiś kollron (tak mi napisała) dokładnego modelu niestety nie znam :/

laSka nie posiada gwarancji i zadnych płyt bo jak to baby zgubiła albo gdzies zapodziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie jestem na kupnie odtwarzacza mp3. przedstawie wam moje mozliwosci i wymagania i mam nadzieje ze jako orientujacy sie w temacie cos podpowiecie :)

 

jesli chodzi o finanse to niezbyt ciekawie... max ok 250zl :/

nie chcialbym no-name ktory po 2 miesiacach przestanie dzialac

pamiec- niejako zdeterminowana przez fundusze- 256mb, chyba ze dostane w podobnej cenie 512...

jakosc dzwieku- wiadomo, 'im lepsza tym lepiej' :)

 

 

jakies propozycje ?

 

z gory dzieki za jakakolwiek pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupilem Sandisk Sansa 512MB

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=84879115

 

jutro po niego jade i napisze pare slow ;)

 

-->ewakris

 

mysle, ze dla Ciebie tez bedzie to dobry wybor ;]]

 

 

-------EDIT-------

 

Mam to cacko.

Pierwsze wrazenia pozytywne. Na zdjeciach moze wyglada troche tandetnie, ale wierzcie mi ze jakosc jest bardzo dobra.

Funkcjonalnosc na 5, intuicyjna obsluga jakbym od lat tego uzywal. Sluchawki super. Roznej wielkosci gumki to jest to. Mam bardzo male dziurki w uszach i wiekszosc sluchawek tego typu nie pasuje/uwiera. Tego problemu tu nie ma. Brzmienie super, srs wow - bomba. Do minusow moge zaliczyc jedynie to, ze nie mozna przegladac katalogami

 

szczerze polecam!

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wgrany nowy soft, ale nie czyta taga track i ustawia album alfabetycznie jezeli w tagu track nie ma numerka...

 

edit

problem dotyczy tagow plikow wma

probowalem nawet tagowac bezposrednio na sansie przy pomocy tag&rename i nici...

Edytowane przez dj_shadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem - moze ktos poradzi ...

mam odtwarzacz mp3 marki Shiro EM256 i zaczal mi sie wieszac :(

myslalem ze jest mozliwosc zmiany softu bo to napewno jest tego wina ale nigdzie nie znalazlem ani softu ani jakis mozliwosci naprawienia tego mp3 :(

moze ktos wie czy wogole taki mp3 da rade naprawic ?

do przenoszenia danych nadaje sie bardzo dobrze bo w xp wykrywa wszystko i kopiuje od razu - ale mp3 nie mozna sluchac bo sie wiesza :(

to jest ten odtwarzacz:

http://sklep.vico.pl/product_info.php/cPat...roducts_id/1705

niestety kupilem go w Niemczech i gwarancji nie mam

 

ok udalo sie soft zmienic i juz dziala ok :)

Edytowane przez vcarter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, mianowice mam zamiar kupić sobie nowy odtwarzacz mp3. Na ten cel mogę przeznaczyć ok. 540zł.

Zastanawiam się pomiędzy modelami

iAudio G2 1Gb

iAudio G3 512Mb

iriver T10 512 MB

Moje pyanie to czy pomiędzy G2 i G3 jedyną różnicą jest brak radia i wygląd czy może jeszcze coś?

Zależy mi na jak najdłuższym czasie pracy, jakości dźwięku i w miarę dobrym dyktafonie.

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy - G3 (50h), G2 (40h), T30 (20h)

Dyktafon - najlepszy jest w iRiver

iAudio - UMS (widziany przez system jako dysk)

iRiver Txx - MTP (konieczna obsługa przez WMP + Win XP SP2). Teroetycznie da się go zmienić na UMS, ale stracisz gwarancję.

Jakość dźwięku - z każdego z nich będziesz zadowolony.

Słuchawek z iAudio nie da się używać, są tragiczne, nadają się do natychmiastowej wymiany.

iRiver daje Sennheiser MX400, ale ostatnio zaczęli dawać jakieś podobne do mx400 Cresyny.

Różnic między G2 a G3 nie znam, nigdy nie interesował mnie ten odtwarzacz. Sprawdź na stronie producenta.

W tej cenie możesz też spróbować znaleźć używanego iFP 1gb na allegro.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę potwierdzić opinię innych użytkowników o muvo. Mam v200, radio słabo odbiera nawet w domu. Potrafi nagle zgubić stacje :-| , słychać piski przy podświetlonym wyswietlaczu, słuchawki tandetne i dla mnie za duże.

 

Jak pomyślę, że wcześniej miałem sanse i wymieniłem ze sporą dopłatą na muvo to mnie krew zalewa :angry: . Sansa też miała kilka wad. Po pewnym czasie obudowa zaczęła trzeszczeć, przyciski straciły trochę czułość, czasami też było słychać piski, ale nie takie głośne jak w muvo. Będę musiał sprzedać v200, teraz chyba kupię jakiegoś iRiver'a do 400zł.

 

Mam jeszcze małe pytanko: zmiana firmware'u coś pomoże na dolegliwości creativa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesciowe rozwiazanie problemu na cicho grajace muvo to podniesienie suwakow equalizera na sama gore - troche pomaga, ale to ciagle nie to. Ja potrzebuje grajka ktory bedzie w stanie mi zniszczyc uszy :D Kupilem muvo tx se 512 ale wlasnie go wystawiam na allegro gdzies za 240zl (jak ktos chetny to na priv :P )

 

I teraz mam pytanie chce kupic cos zamiast muvo tez 512 mb i najwazniejsze dla mnie to zeby bylo glosniejsze od muvo. Jakosc dzwieku wiadomo tez sie liczy nie moze byc badziewna ale nie musi to byc jakos irivera. No i 512 mb i cena max 350zl.

Szukalem w temacie ale nie znalazlem za duzo o odtwarzaczach philipsa albo sony:

http://www.allegro.pl/item86900411_philips...w_f_v_lodz.html

http://www.allegro.pl/item86676212_sony_mp...424_79_52_.html

 

lub ewentualnie czy jest sens brac sandiska:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75421960

 

Nie chce miec jak wiekszosc z was super wypasionego grajka byle gral glosno i zeby jakos muzyki byla ok.

z gory dzieki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszu szkoda..

 

Zreszta wystarczy, zebys kupił dobre słuchawki, jak MX-550 - one są naprawde głośne.

Nie chce inwestowac sluchawki bo juz mam jedne dobre thompsona ( 'zewnetrzne' ) 32 Ohm.

Poza tym myslisz ze roznica glosnosci miedzy dwoma parami sluchawek 16 ohm moze byc taka duza (te creative tez sa 16ohm)?

A z tych trzech rzeczy ktore podalem w poscie powyzej ktory player jest wart kupienia?

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce inwestowac sluchawki bo juz mam jedne dobre thompsona ( 'zewnetrzne' ) 32 Ohm.

Poza tym myslisz ze roznica glosnosci miedzy dwoma parami sluchawek 16 ohm moze byc taka duza (te creative tez sa 16ohm)?

Może być duża, bo te Creative są do d... i szybko daja d... zamiast dźwięku. Przy najnowszym firmware słuchawki od iRivera (prawdopodobnie mx300) grają w pewien sposób głośniej mimo, że sa 32 ohm. Mianowicie może i creative zrobią więcej decybeli ale to będzie hałas a nie muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1971818[/snapback]

Tak przy okazji - seria MX-x50 jest podobno (nie używałem żadnej z nich) znacznie gorsza od MX-x00.
Tak, wiem. Mam w tym momencie do porównania MX-400 i MX-550.

 

Te pierwsze grają o wiele ładniej, z lepszym basem, ale drugie są głośniejsze i mają regulacje głośnosci na przewodzie. Z tym, ze roznica glosnosci jest niewielka, a jakosci duża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak nie zmienie grajka to bede zmuszony sluchac muzyki tylko na tych sluchawkach ktore graja glosno/(czyli przewaznie na sluchawkach dousznych), a jak bym chcial posluchac na duzych sluchawkach (typu nauszniki) to juz nie da rady bo wtedy jest NA PRAWDE cicho...

czyli mam to rozumiec ze z tych trzech odtwarzaczy ktore podalem nic sie nie nadaje i mam szukac dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam to rozumiec ze z tych trzech odtwarzaczy ktore podalem nic sie nie nadaje i mam szukac dalej?

Są one po prostu mało popularne. Zależy Ci na jakości i pewności że będzie głośno - niestety dozbieraj i kup iRivera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od paru dni sandisca sansa e120 czy jak mu tam z 512mb pamięci...

 

Mam go za 200zl od gościa co wygrał go w konkursie w radio. Bez paierów ale osobiście otwierałem opakowanie i cena uwaga 200zl :wink:

 

jak dal mnie to za te pieniądze to naprawde fajny sprzęcik. Gra moim zdnaienm wyśienicie i to nawet na tych seryjnych słuchawkach...

 

Z wad to dosć ubogi soft-wodotrysków nie ma. do tego jest futerał sylikonowy ale co z tego jak nei bardzojest jak go powiesić? Niem a jak smyczy podpiac itp. Jest opaska do zapiecia na ramieniu ale to dla fanów jogingu.

do tego baterie a nie wbudowany akumulator ,który da się podładować. do tego ma gnizfo mini usb a kabelek jest tak krórki ze asz śmich na sali.Na szćżęscie przedłużacz usb to pare złotych...

 

Jednak za tę cena to chyba jeden z ciekawszych wyborów. dobry dzwiek, możliwość rozbudowania kartą sd o nawet 2gb, may zgrabny, z czytelnym wyświetlaczem i wygodną nawigacją... Do temu muza bezposrednio z kompa mozę być wgrywana a nie tylko softem...

 

ogolnie mimo wad tego urxadzonak naprawde uważam ,ze jak za te 200zl co zapłaciłem to mam kawałek porzadnego mp3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...