Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ci nie przeszkadza wbudowany mikrodysk (dużo wytrzymalszy niż zwykłe montowane w playerkach) to zastanów się nad Trekstorem Vibez 8GB - w Saturnie są podobno po 350zł, a dźwiękowo to jeden z najlepszych playerków na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołącze z pytaniami:

Jako, że ryk silników w autobusach komunikacji miejskiej zaczyna mnie nudzić muszę zastanowić się nad jakimś playerem.

Moje wymagania:

- dobra jakość dźwięku

- niewielkie rozmiary

- pojemność 1 - 2 GB

Cena - im mniej tym lepiej - aczkolwiek jak wiadomo nie chcę jakiegoś shitu.

Biegać z playerem raczej nie będę - chyba, że na wspomniany autobus :P, a latem pojeżdże z nim może trochę na rowerze (nie po żadnych górach) itp

aaa

byłbym zapomniał - oczywiście potrzebował bym jeszcze porady co do słuchawek - bez tego ani rusz jakby nie było :) - najlepiej jakieś douszne z dobrym wygłuszeniem otoczenia :)

 

czekam na wskazówki [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że sam mam irivera spokojnie mogę go polecić, jednak zakup t10 2gb jest trochę nieopłacalny. Lepiej wg. mnie zainwestować w młodszego, mniejszego i tańszego T60, Jedynym mankamentem może być niewygodne/nieprecyzyjne sterowanie joy'em i design. Pod względem dźwięku i głośności na pewno wystarczy.

Na mp3store wiele osób poleca Meizu M6 http://www.allegro.pl/item262821183_orygin...owarka_297.html. Osobiście jednak nie testowałem.

 

Hmm... słuchawki douszne z tłumieniem... ep-630 *(budżetowe, mi średnio przypadły do gustu) / cx300* (wiele osób chwali, sporo jednak twierdzi że nie są warte takiej różnicy w cenie względem ep-630, osobiście nie miałem przyjemności ocenić)

 

Nie wiem ile możesz wydać, więc podaje sprzęt na który większość osób mogłaby sobie pozwolić :>

 

 

* Podróbki na allegro są prawdziwą plagą

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z Creative Muvo TX 1gb, to znaczy muzykę odtwarza, nagrywa niby wszystko w porządku, ale kłopoty pojawiają się, gdy podłącze go do kompa, wtedy player co chwilę "pojawia się i znika" tak, że nie da się nic nagrać, dzieje się tak na każdym usb

 

gdzieś czytałem, że to jest wina zimnych lutów, ale nie wiem co to jest i jak się tego pozbyć

 

czy ktoś wie, co mogę zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakieś 2 tygodnie temu kupiłem na allegro sanse m240. Problem mój polega na tym że przy wtyczce w słuchawkach prawdopodobnie przerwał się kabelek i nie ma dźwięku w jednej słuchawce (jak poruszam to na moment zaskoczy). Chciałem się zapytać was czy gwarancja obejmuje takie przypadki czy może lepiej naprawić to we własnym zakresie zmieniając wtyczkę. Proszę o porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś do ~250zł.

Oprócz względnie rozsądnej jakości dźwięku musi ładnie wyglądać, bo to prezent dla dziewczyny, więc już na wstępie iRiver raczej odpada:>

Pojemność 1-2GB, fajnie jakby było radio, jednak nie jest to konieczność.

Co wymyśliłem? iPod Nano, Creative ZEN Stone, siakiś SanDisk, Philips?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu kupił bym coś takiego:

2836268[/snapback]

Ja proponuję Sansa Clip. Mały, bardzo dobra jakość dźwięku, długo trzyma na baterii.
A nie lepiej coś typu c240/250 lub e250?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to Clip charakteryzuje się dźwiękiem lepszym od wszystkich innych Sandisków. Są opinie, że gra lepiej od iRiverów t50/t60 i podobnie do serii ifp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...