Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości - orientuję się ktoś jak doprowadzić używanego iPoda do takiego stanu: iPod Nano 8GB * w ŚWIETNYM STANIE * jak NOWY! (1900987503) - Aukcje internetowe Allegro

Mam pewność, że nie jest on nowy - więc musiał być polerowany - tylko jakim sposobem? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińska tandeta, nie warto sobie rzyci zawracać tym g**nem, tym bardziej że w tej cenie jest w czym wybierać.

 

Teraz to wszystko jest z Chin alb Japoni, wiec co to znaczy chińska tandeta?

Właśnie w tej cenie nie znalazłem odtwarzarza z 8giga pamięci.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzisz różnicy między sprzętem renomowanej firmy produkowanym w chinach a tanim ciach!em tam zaprojektowanym tak, aby wyglądem przypominał coś porządnego i miał nadrukowaną ładną specyfikację. To tak jak z ubraniami Adidasa i Abidasa - w takim przypadku też nie widzisz różnicy?

 

W tej cenie znajdziesz spokojnie iPoda nano (może nawet toucha) czy też Sansę Clip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzisz różnicy między sprzętem renomowanej firmy produkowanym w chinach a tanim ciach!em tam zaprojektowanym tak, aby wyglądem przypominał coś porządnego i miał nadrukowaną ładną specyfikację. To tak jak z ubraniami Adidasa i Abidasa - w takim przypadku też nie widzisz różnicy?

 

W tej cenie znajdziesz spokojnie iPoda nano (może nawet toucha) czy też Sansę Clip.

 

A nie wiecie, co to znaczy płacić za markę?

Przykład, inna branża, ale: "Apap" i "Paracetamol". Apap - masowe, różne reklamy kierowane do: dziadków, młodych ludzi (małżeństwo które się kłóci) itd, a nie reklamowany, DWA RAZY TAŃSZY - "Paracetamol". Skład i działanie leku - DOKŁADNIE TAKIE SAMO! (to samo tyczy się ferwexu, gripexu, coldrexu... - wszędzie ta sama substancja - paracetamolum.

No właśnie, produkowane w jednym miejscu, a dajesz tylko inną metkę i że niby już masz lepszy produkt.

To samo z częściami do aut, BMW - oryginalne części i zamienniki produkowane są w tej samej fabryce.

Ubrania, podkoszuli - markowe kosztują nawet 100zł, a koszt dobrego bawełnianego podkoszulka to 5-10zł.

Dlatego ja nie patrzę szczególnie na markę. Interesuje mnie specyfikacja i cena - jeżeli taki odtwarzacz iBoxa jest dobry i tani, to go wolę od przereklamowanego produktu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie, co to znaczy płacić za markę?

A wiesz co to znaczy przepłacać za g**no? Ta śmieszna tandeta iboxa którą wszędzie wciskasz kosztuje prawie 300 pln, a za te pieniądze można mieć chociażby Sandiska Fuze+, iRivery E40 i E300, Sony E463, itd. które są lata świetlne od tego iboxowego chłamu, a kosztują tyle samo, lub co najzabawniejsze mniej (sansa fuze+), a to wszystko dotyczy tylko nówek ze sklepu, nie brałem pod uwagę zupełnie używek, za 300 zł znajdziesz dobrą taczkę (ipod touch) która pierdnięciem zmiecie ten żałosny plastik iboxa.

 

Dlatego ja nie patrzę szczególnie na markę.

Biorąc pod uwagę Twoją aktywność na forum, to właśnie marka Cię najbardziej interesuje, rzecz w tym że tylko jedna i na siłę ją próbujesz wciskać gdzie się da. :damage_wall:
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównanie do leków też z pupy wzięte. Tam efekt (działanie) jest takie samo, w przypadku odtwarzaczy efekt (jakość) jest diametralnie różny. Nie mówiąc o wsparciu producenta, trwałości. Widziałeś samochody produkowane w chinach? Większość produkowana jest wyłącznie na ich rynek. Np wóż, który z wyglądu przypomina BMW serii 5 jedynie z innym znaczkiem, wyposażeniem i silnikiem z ciężarówki lat 90". Dlaczego takiego nie sprowadzisz za grosze? - (oszczędziesz 90% w porównaniu z oryginałem), przecież nie patrzysz na markę a efekt niby taki sam. 3 lata temu miałem odtwarzacz mp4 chińskiej firmy za który zapłaciłem 450zł z przesyłką - żeby nie skłamać działał niecałe dwa tygodnie. Gwarancji producenta oczywiście nie ma.

 

Najlepsze jest to, że podajesz produkty ciągle z jednego sklepu. Pracujesz tam i towar wam nie schodzi? Tutaj jeleni nie znajdziesz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po cholerę pytasz nas o opinię skoro już wiesz, że IBOX jest najlepszy? Żyj dalej w swoim świecie.

 

kaijitsu

Mam to na oku. Jeżeli okaże się, że to tania reklama to po prostu wkrótce strzelę bana i na tym się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ze jesteście starą gwardią na tym forum i wszystko wiecie najlepiej, ale prosiłbym o wyluzowanie się. Forum jest po to by dyskutować. Właśnie udało nam się wymienić argumentami. Ja jestem z tego bardzo zadowolony i jest to dla mnie cenne.

Ale po co się rzucać?

 

I bardzo dobrze rikki, możecie sprawdzać każdy mój wpis, po to tu jesteście. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - używałeś kiedykolwiek czegoś lepszego, przede wszystkim markowego? Jeżeli nie, to ten Ibox może ci się wydawać ostatnim cudem świata. Ale tak się składa że każdy tutaj wypowiadający się ma trochę doświadczenia w temacie przenośnych grajków, i naprawdę, w tej samej cenie czy nawet dużo taniej kupisz bez problemu coś lepszego. Wiem że czasem jest ciężko przyznać że się wtopiło kasę, ale my tu podajemy ci czyste fakty. Nikt nie pisze tego z jakiejś złośliwości czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - używałeś kiedykolwiek czegoś lepszego, przede wszystkim markowego? Jeżeli nie, to ten Ibox może ci się wydawać ostatnim cudem świata. Ale tak się składa że każdy tutaj wypowiadający się ma trochę doświadczenia w temacie przenośnych grajków, i naprawdę, w tej samej cenie czy nawet dużo taniej kupisz bez problemu coś lepszego. Wiem że czasem jest ciężko przyznać że się wtopiło kasę, ale my tu podajemy ci czyste fakty. Nikt nie pisze tego z jakiejś złośliwości czy coś w tym stylu.

 

teraz to wiem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich....Prosze o jakies cenne rady, zamierzam kupic sobie mp3 playera do maksymalnie 600-700zl, moj poprzedni zakup to sansadisk 2gb lata temu ktory ostatnio odmowil posluszenstwa. Zastanawialem sie nad jakims Ipodem gdyz wiem ze maja dzwiek o wysokiej jakosci ale nie znalazlem zadnych sensownych testow zeby dobrac model. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...