Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam,pomylilem sie z modelami jesli chodzi o tego Creativa, to byl MuVo TX FM :razz:

Jest zbyt "plastikowy" jak dla mnie.Sprawia wrazenie jakby zaraz wszystko w nim mialo sie polamac. Modul usb wyciaga sie ciezko.Jakos muzyki jak pisalem wczesniej kiepska(slychac samo syczenie,praktycznie zero basow)moze to wina sluchawek(nie sprawdzalem na innych),equalizerem tez sie nie bawilem. I sterowanie ciezkie. Za malo przyciskow jak dla mnie (i za male).Moze mam za duze palce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moge podzielic sie kilkoma uwagami dot. Odtwarzacza Zoltrix Z-Cyber Macer 256MB. Urzadzenie bardzo mi sie podoba(niebieski+srebrny)a do tego ciekawy design wyrozniajacy go sposrod innych.Troszke przeszkadzaja rozmiary do najmniejszych nie nalezy-dlugosc to 10 cm.Ale dla mnie to nie problem.Wyrobilem juz sobie metode trzymania go jak pióro i obslugiwania palcem wskazujacym i kciukiem-dla mnie bomba(choc klawisz ''zatwierdzajacy''ma slabo wyczuwalny ''klik'').kilka ciekawych funkcji jak zmiana koloru wyswietlacza,equalizer,kasowanie plikow z poziomu odtwarzacza,kilka mniej przydatnych jak np. Ustawienia kontrastu.Najwazniejsza rzecz to dźwięk- i tu nie jest najlepiej(sluchawki)-gdybym nie mial porownania z innym urzadzeniem to nie narzekalbym.Cala tajemnica skrywa sie w sluchawkach-te nie sa najlepsze.Gdy zastosowalem sluchawki(tez pchelki)creative dźwięk byl lepszy o jakies 20%.ale na tych oryginalnych muzyczki też można posluchac-dosc przyzwoicie ale zakup lepszych jest jak najbardziej wskazany.Standardowe sluchawki sa na smyczy(sznurek;) co mi sie podoba bo kabel nie mota sie miedzy nogami.Pliczki przegrywaja sie szybciutko(w porownaniu do MuVo 128 MB Macer jest jak blyskawica ale to raczej kwestia roznicy w czasie produkowania tych urzadzen i zastosowanych rozwiazan tech.)Jak dla mnie zakup bardzo udany mam nadzieje,ze czas to potwierdzi.Dla mnie to ma byc umilacz czasu poza domem,w drodze do pracy-ot taki gadzet,nie chcialem wydawac wiele kasy-udało mi sie go wylicytowac za 157,50-co uwazam za niezle osiagniecie.Gdybym mial duzo kasy kupilbym jakis wypas creativa.Pozdrawiam

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. te roznice w wielkosci nie sa az takie wielkie,ale skoro mozesz nosic dodatkowo przejsciowke to czemu nie lepiej playera?  :blink:  jakosc, pewnie taka jak w innych creativach, ale w tym modelu jest chyba ta wada, polegajaca na "piszczeniu" gdy gasnie  lub/i zapala sie podswietlenie.. hm. :blink:

Tak w ogole to slabo szukasz :) na necie jest cala masa porownan V200 vs N200 poszukaj dobrze :) Natykalem sie na nie przypadkiem,google rulez ;)

Pozdr

1451132[/snapback]

przejsciowke mozna nosic gdy sie idzie do kogos (nie potrzebny caly kabel). na co dzien nie planuje nosic ani przejsciowki ani kabla, wystarczy mi 512mb pamieci. a rozmiary musi miec male poniewaz nie chce nosic w marynarce czegos wielkosci walkmana i o jego ciezarze ;)

o tym piszczeniu cos slyszalem, ale to chyba dotyczylo starszego modelu (musze ponownie przejrzec jeden test).

a co do ostatniej uwagi to chyba nie na miejscu, poniewaz czytalem nie jedna recenzje. powtarzam - mnie nie chodzi o techniczne roznice miedzy v200, n200, muvo tx fm czy innymi playerami. mnie chodzi konkretnie o opinie kogos kto mial w reku kilka playerow i moze cos wiecej powiedziec na ich temat (jakosc dzwieku/wykonania, subiektywne spostrzezenia). czasem lepiej oprzec sie na 1, 2 opiniach 'szarego' czlowieka niz na tescie jakiegos serwisu.

oczywiscie nie mam zamiaru kupowac takiego sprzetu w ciemno, gdyz jest to zbyt duzy wydatek, ale chce miec juz jakis poglad czego szukac i oczekiwac :)

pogooglam troche, moze przybylo jakichs ciekawych opinii na temat tych creativow.

 

update:

zapomnialem o jednej kwestii - wszedzie creativy sa z 1 roczna gwarancja - jak to sie ma do prawa w UE? powinny byc 2 lata...

 

@k_luke jesli zalezy Ci na dyktafonie to chyba tylko iriver. nie slyszalem aby jakis player mogl mu dorownac pod tym wzgledem (poza iaudio chyba). nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem byloby kupno dyktafonu - na pewno iriver mu nie dorowna jakoscia nagran. innym rozwiazaniem byloby kupno n200 i dodatkowo czegos takiego. ciekawe jakby to wspolgralo? :)

 

update2:

LINK do testu n200. jednak te szumy byly w tym modelu :( no nic bede musial w sklepie sam sie o tym przekonac czy to takie denerwujace.

Edytowane przez dziura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez sie zastanawiam na kupnem nowego mp3 playerka... do tej pory mialem, a w zasadzie jeszcze mam Napa PA32 i sobie go bardzo chwale. Jakosc dzwieku jest naprawde dobra, do tego dyktafon nienajgorszy, mozliwosc kasowania plikow z poziomu playera, ale niestety tylko 128mb. Mam zamiar go wystawic jeszcze dzis na allegro... No i zastanawiam sie co kupic nowego - mam na to ok. 450zl. Chcialbym, aby nowy mial 512 (ew. 256) mb no i co dla mnie wazne w miare dobry dyktafon. Juz mialem kupic Philipsa Key015 na allegro, ale niestety nie ma dyktafonu. Creative podobno ma dziadowy dyktafon. Najchetniej kupilbym jakis nowy model Napa, ale niestety nie moge znalezc nic poza PA32 - tylko 256mb. Przyjmuje ta pojemnosc 256, ale tylko w stosunku do iRiver, ale niestety tez nie moge nigdzie znalezc do 450zl. Ktos ma jakis namiar na dystrybucje / sklep NAPA? Ew. gdzie mozna kupic iRivera za ta cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AstralVR >> zdaje sie ze po wgraniu nowego softu do Iriverow mozna traktowac je jako dysk-wymienny (drag&drop) kopiowac do i z flasha.

1451456[/snapback]

masz moze linka albo jakies zrodlo gdzie o tym czytales? (bo takiego softu ze stronki irivera raczej sciagnac nie mozna :wink: i zdaje mi sie ze koniecznosci instalowania sterow nie mozna usunac przez wgranie innego oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_luke >> no to dobrze sie skalda, bo widzisz za okolo 3 lub 4 tyg bede mial 2 sztuki tego (sa juz kupione tylko czekaja na przywoz) -->> iRiver 190T (ma odrazu słuchawy Sennheiser'a w komplecie :))

Jedna dla z utesknieniem wyczekiwanego uzytku wlasnego :) a druga na handelek

Cena przewidywana ~350zł

Ar ju interested ? ;)

 

AstralVR >> ahh chyba zamotałem, chodzilo mi o to ze iRiver udostepnia wlasnie oprogramowanie (wgrywane do playera, cos jak update biosu) ktore umozliwia uproszczona obsluge playera, na zasadzie drag&drop bez koniecznosci odpowiednich sterow w kompie

Edytowane przez TeQuila SunRise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do ostatniej uwagi to chyba nie na miejscu, poniewaz czytalem nie jedna recenzje. powtarzam - mnie nie chodzi o techniczne roznice miedzy v200, n200, muvo tx fm czy innymi playerami. mnie chodzi konkretnie o opinie kogos kto mial w reku kilka playerow i moze cos wiecej powiedziec na ich temat (jakosc dzwieku/wykonania, subiektywne spostrzezenia). czasem lepiej oprzec sie na 1, 2 opiniach 'szarego' czlowieka niz na tescie jakiegos serwisu.

1451500[/snapback]

widzisz.. ja wlasnie o tym mowie, o opiniach ludzi, o forach dyskusyjnych, gdzie ludzie sie wlasnie wypowiadaja na temat roznic miedzy v200 i n200, a jak mowia o roznicach to proste, mowia o cechach danych playerow, swoich wlasnych spostrzezeniach, to np o "piszczeniu" podczas wylaczania/wlaczania podsfietlenia, to dowiedzialem sie wlasnie od innych ludzi.

 

powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zastanawiajacych sie nad zakupem Macera lub Tornado firmy Zoltrix Z-Cyber

 

1449369[/snapback]

Mam od jakichś 2 miesięcy pożyczonego macera 128mb (nie v3) i generalnie bardzo pozytywnie zaskoczony jestem, jakkolwiek nie miałem wcześniej zbyt wiele do czynienia z flashowymi mp3. Może wypunktuje:

 

ZALETY:

- tanie - za <270zł wersja 512mb.

- dosyć solidnie wykonane (oprócz klapki na baterie)

- nie zawiesiło się ani razu

- obsługuje katalogi, jakkolwiek wybór katalogu=skakanie po menu

- obsługuje CBR i VBR, do 320kB/s działa OK, nie testowałem wma.

- bardzo przyzwoita jakość dzwięku, zdaje mi się lepsza niż w MuVo, którego porównywałem co prawda przez minutę może.

- całkiem dobra moc wyjściowa - pociągnął nawet duże nauszne słuchawki bez zniekształceń.

 

WADY:

- strasznie trzeba po menu skakać, żeby zmienić katalog

- brak opcji odtwarzania ze wszystkich katalogów po kolei - wszystkie opcje odtwarzania (continous, repeat all) dotyczą tylko wybranego

- bardzo kiepskie mocowanie klapki na baterię - łatwo się otwiera przy stuknięciu i obawiam się, że szybko się wyrobią zaczepy.

- brak opcji custom equalizera, ale to raczej mało który player ma.

- oryginalnymi słuchawkami to można sobie co najwyżej w kury porzucać - kupa totalna. Jeżeli przyjdzie dokupić słuchawki za 80zł, to przy łącznym koszczie ~350zł nie jest już tak różowo.

- nie czyta długich nazw plików i katalogów; jeżeli nazwa ma >8 znaków, wyświetla się xxxxxx~1 np. Jakkolwiek tagi mp3 obsługuje OK - jak nie ma tagów, wyświetla nazwę pliku właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rowniez zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3. Wg mnie musi on miec:

*min 512mb flash(wiadomo,troche ruchu z muzyka nie zaszkodzi)

*byc dobrej jakosci(obudowa, jakos muzyki)

*sprawdzac sie jako dysk wymienny

*miec dlugi czas grania na baterii lub akumulatorku

*Gwarancja im dluzsza tym lepsza

*Cena im mniejsza tym lepsza  :lol:

 

Mialem okazje sprawdzic dzialanie Creativa MuVo TX FM .Jakosc muzyki niezadowalajaca,wyglad na zdjeciu calkiem fajny,ale gdy cos takiego wzialem do reki to sie rozczarowalem.

 

Chcialem kupic playera z mozliwoscia rozbudowy pamieci (karty SD/MMC) jednak taki odtwarzacz kosztuje ponad 300zl (np Ergotech) + np karta 1gb (ponad 300zl) i mamy sredniej klasy odtwarzacz 1gb za 700zl.

Zastanwialem sie nad iriverem iF-795/895 (512mb za 600-650zl)

plusy irivera:

+bardzo dobra jakosc dzwieku (nagrywanie z radia 320kb/s, line-in 320kb/s)

+stodunek sygnalu do szumu:90db

+dobre sluchawki

+wytrzymala konstrukcja

+obsluga folderow

+dlugi czas grania na jednym paluszku AA(do 40h)

+moc wyjsciowa na sluchawki 18mW

+USB 2.0

+gwarancja 2lata

 

jednak posiada tez dosc istotne dla mnie minusy:

-brak mozliwosci kopiowania utworow muzycznych z pamieci playera na komputer

-nie sprawdza sie jako dysk przenosny (musialbym wszedzie chodzic z cd ze sterownikami by np winXP widzial dane na tym dysku)

 

Szukalem wiec innego ktory byl by rownie dobry lecz nie posiadal takich wad jak iriver. Trafilem na MPIO FG 100 (1gb 659zl).

Zalety:

+bardzo dobra jakosc dzwieku (chodz sadze ze moze byc troszke gorsza od                        irivera.nagrywanie z radia 128kb/s, line-in128kb/s)

+stosunek sygnalu do szumu:90db

+obsluga dowolnej ilosci folderow

+czas grania na jednym paluszkuAA ~43h

+moc wyjsciowa na sluchawki 18mW

+2 kolorowy wyswietlacz OLED

+USB 2.0

+gwarancja 2lata

+wykrywalny przez winXP bez potrzeby sterownikow (czyli jako dysk przenosny w sam raz)

 

Niedlugo powinienem go kupic (no chyba ze zmienie decyzje :wink:  ) Wtedy podziele sie spostrzezeniami juz jako uzytkownik.Pozdrawiam

1450425[/snapback]

 

ja także zastanawiam się nad mp3 playerkiem, będę kupował na początku lipca więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, ale mam już dwa typy: IRiver 799 lub MPIO FG 100.

IRiver ma już oprogramowanie umożliwiające przerzucać dane z kompa->IRiver bez instalowania czegokolwiek (IRver zwie to UMS)

MPIO też jest super i przemawia za nim całkiem niższa cena niż IRiver, no i podobno radio lepiej odbiera w MPIO, a przeczytałem trochę na różnych forach, że IRiver radio ma delikatnie pisząc-kiepskie (podobno słabo wychwytuje fale radiowe, szumi i zanika sygnał)

zaczynam porządnie zbierać kasę i jak uda się nazbierać na IRiver`a to go kupię, jeśli nie dobiję do jego ceny to kupię MPIO FG 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także zastanawiam się nad mp3 playerkiem, będę kupował na początku lipca więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, ale mam już dwa typy: IRiver 799 lub MPIO FG 100.

IRiver ma już oprogramowanie umożliwiające przerzucać dane z kompa->IRiver bez instalowania czegokolwiek (IRver zwie to UMS)

MPIO też jest super i przemawia za nim całkiem niższa cena niż IRiver, no i podobno radio lepiej odbiera w MPIO, a przeczytałem trochę na różnych forach, że IRiver radio ma delikatnie pisząc-kiepskie (podobno słabo wychwytuje fale radiowe, szumi i zanika sygnał)

zaczynam porządnie zbierać kasę i jak uda się nazbierać na IRiver`a to go kupię, jeśli nie dobiję do jego ceny to kupię MPIO FG 100

1452227[/snapback]

a mozna juz kopiowac mp3ki na kompa z tym nowy softem? Jezeli chodzi o radio to moge sie wypowiedziec na podstawie iRivera SlimX-400/550[mp3CD] gdzie tam, radio dziala swietnie!

 

Dijkstra O to chodzilo! tak trzymac, dzieki za opinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna juz kopiowac mp3ki na kompa z tym nowy softem? Jezeli chodzi o radio to moge sie wypowiedziec na podstawie iRivera SlimX-400/550[mp3CD] gdzie tam, radio dziala swietnie!

 

Dijkstra O to chodzilo! tak trzymac, dzieki za opinie!

1452637[/snapback]

podobno UMS (w IRiver`ach oczywiście) to:

1. Zalety:

- brak konieczności instalowania sterowników,

- brak zabezpieczenia przed kopiowaniem plików muzycznych z odtwarzacza do komputera

2. Wady:

- wolniejszy transfer,

- brak możliwości nadawania nazw stacjom radiowym,

- ograniczenie przy nagrywaniu z radia i line in do 96 kbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno UMS (w IRiver`ach oczywiście) to:

1. Zalety:

- brak konieczności instalowania sterowników,

- brak zabezpieczenia przed kopiowaniem plików muzycznych z odtwarzacza do komputera

2. Wady:

- wolniejszy transfer,

- brak możliwości nadawania nazw stacjom radiowym,

- ograniczenie przy nagrywaniu z radia i line in do 96 kbps

1452694[/snapback]

ehm, to tak srednio te zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także zastanawiam się nad mp3 playerkiem, będę kupował na początku lipca więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, ale mam już dwa typy: IRiver 799 lub MPIO FG 100.

IRiver ma już oprogramowanie umożliwiające przerzucać dane z kompa->IRiver bez instalowania czegokolwiek (IRver zwie to UMS)

MPIO też jest super i przemawia za nim całkiem niższa cena niż IRiver, no i podobno radio lepiej odbiera w MPIO, a przeczytałem trochę na różnych forach, że IRiver radio ma delikatnie pisząc-kiepskie (podobno słabo wychwytuje fale radiowe, szumi i zanika sygnał)

zaczynam porządnie zbierać kasę i jak uda się nazbierać na IRiver`a to go kupię, jeśli nie dobiję do jego ceny to kupię MPIO FG 100

1452227[/snapback]

Mam MPIO (fy400) i bardzo polecam:

- widziane jako dysk wymienny,

- szybka i wygodna obsługa,

- porządnie zrobione przyciski (i pokrętło!),

- świetny dyktafon (od razu do mp3),

- dźwięk bdb na dołączonych słuchawkach,

- ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MPIO (fy400) i bardzo polecam:

- widziane jako dysk wymienny,

- szybka i wygodna obsługa,

- porządnie zrobione przyciski (i pokrętło!),

- świetny dyktafon (od razu do mp3),

- dźwięk bdb na dołączonych słuchawkach,

- ładne.

1453545[/snapback]

wcześniej też się zastanawiałem nad MPIO FY400, taki jak Ty masz i też go brałem pod uwagę. Po przeczytaniu testu FG100 na benchmark.pl przerzuciłem się na niego (jeśli wybrałbym MPIO)

 

zresztą do lipca jeszcze jest trochę czasu i dużo może się jeszcze zmienić

 

aha znalazłem niedaleko za granicą, w Niemczech (mieszkam w Szczecinie) w tamtejszym Mediamarkcie IRiver 799/899 kosztuje w przeliczeniu na złotówki 705 zł czyli cena jak najbardziej OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja juz sie zdecydowalem... tzn. juz kupilem - Creative Muvo N200 czarny - wg mnie miodzio;) tylko te słuchawki jakos nie pasuja... Juz wystawilem na allegro - i zamawiam jakies Sennheiser. Albo MX350 albo 400...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja juz sie zdecydowalem... tzn. juz kupilem - Creative Muvo N200 czarny - wg mnie miodzio;) tylko te słuchawki jakos nie pasuja... Juz wystawilem na allegro - i zamawiam jakies Sennheiser. Albo MX350 albo 400...

1458882[/snapback]

jak juz sie nim troche nacieszysz i zauwazysz jakies +/- to koniecznie sie z nami podziel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz sie nim troche nacieszysz i zauwazysz jakies +/- to koniecznie sie z nami podziel :)

1458906[/snapback]

A wiec dotychczasowe spostrzezenia:

 

1) na plus:

-super jakosc dzwieku, a wydawalo mi sie ze moja poprzednia Napa PA32 bylo bardzo dobra,

-eq naprawde super, szczegolnie mozliwosc wlasnego ustawienia,

-calkiem niezle radio,

-menu bardzo latwe,

-uruchomienie nagrywania bardzo proste po wlaczeniu tej opcji wystarczy w wybranym przez nas momencie uruchomic przycisk play - u mnie w w/w Napie po uruchomieniu opcji w menu od razu sie nagrywalo:(,

-nie zauwazylem zadnych trzaskow / szumu przy w momencie podswietlania LCD, jak bylo to podawane w roznych testach,

-super wyposazenie - oczywiscie dodaja futeral oraz pasek jak w tx (na stronie creativa nie ma tego w wyposazeniu), a takze kabelek do line-in i mini-usb;

 

2) na minus:

-przede wszystkim dyktafon (zdjalem oczywiscie folie) - na razie sprawdzalem tylko w domu - zadna rewelacja, uwazam iz jest gorszy niz owej PA32, zobaczymy jak na wykladzie - Napa nagrywalem siedzac na sali pod niewielkim glosnikiem - a wykladowca mial mikroport,

-brak przycisku stop - np. jak wracam z radia do muzyki to od razu uruchamia sie muzyka od momentu, gdy skonczyla sie odtwarzac,

-czarna blyszczaca obudowa strasznie sie "wytluszcza" od dotykania palca - brzydko to wyglad;) no ale po cos jest ten silikony futeral.

 

W zwiazku z nienajlepsza jakoscia mikrofonu zastanawiam sie czy mozna podlaczyc jakos pod line-in i nagrywac bezposrednio do mp3;) chcialem sprawdzic ale niestety line-in w to mini minijack:) wiec zwykly z kompa sie nie nadaje:(

Edytowane przez k_luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-brak przycisku stop - np. jak wracam z radia do muzyki to od razu uruchamia sie muzyka od momentu, gdy skonczyla sie odtwarzac,

1459625[/snapback]

jak dla mnie to plus, kwestia upodoban i przyzwyczajen :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam MPIO (fy400) i bardzo polecam:

- widziane jako dysk wymienny,

- szybka i wygodna obsługa,

- porządnie zrobione przyciski (i pokrętło!),

- świetny dyktafon (od razu do mp3),

- dźwięk bdb na dołączonych słuchawkach,

- ładne.

1453545[/snapback]

grzmot jak mozesz to napisz prosze cos wiecej o tym FY400 bo sam bije sie z myslami czy wybrac MPio czy iRivera 790tke.

Cenowo identycznie tyle ze 790 ma denerwujacy soft, ale za to sluchaweczki Sennheisera.

Jak sie radyjko i dyktafon sprawuje w Twoim sprzecie, ponadto slyszalem opinie ze to pokretlo latwo sie przelacza samo i generalnie denerwujace.

Z gory dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam creative zen touch 40GB i jestem bardzo zadowolony, polecam!

jest lepszy od ipoda bo bateria starcza na dwa razy dłużej, obsługuje wma, ma domyślnie ładowarke sieciową i można do niego do kupić zajefajny pilocik z wyświetlaczem ;]

 

a i jeszcze jedno - nie bądźcie sceptyczni w stosunku do no-name'ów/pro/pro2 z allegro - są zajebiste. Miałem jednego 256megowego i był zajebisty, mam teraz 512megowego i też jest zajebisty. Nie zamieniłbym sie nawet na muvo.

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem ale widziałem i korzystałem. muvo jest imho mniej odporne na uderzenia (mój no-name jest cały ogumiony i moge po nim skakać), różnicy w brzmieniu dźwięku nie ma, poza tym w muvo nie pasują mi jego małe wymiary (male przyciski-trudno trafić) i mały wyświetlacz. i jeszcze jedna zaleta - nie musze używać kabla usb bo connector juz jest w odtwarzaczu :wink:

najwieksza zaleta jest ogromna roznica w cenie.

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie no-name to kupilem takiego :)

 

Specyfikacja:

512MB - 498 do uzytku, mozna poddzielic na partycje, zakodowac

radio - calkiem calkiem

dyktafon - tylko 8-32kbps :( ale do nagrywania mowy sie nadaje

7 kolorow LCD

wyswietlanie tekstow lrc i plikow txt

ksiazka adresowa

15 jezykow

menu mogloby byc lepsze

rozne tryby odtwarzania

equalizer etc..

 

Ogolnie wypasny, najwieksza wada to losowe odtwarzanie tylko 1 katalagu.

Jakosc dzwieku dobra, tylko przy mniejszej glosnosci slychac lekki szum.

Nie radze update'owac firmware ;)

Wiecej info w googlach "S1 mp3 player" oraz na http://s1mp3.atspace.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy czy oplaca sie kupic Zoltrix Z-cyber za 100 i transmiter??

Czy te transmitery dobrze dzialaja i nie ma zadnych problemow????

Prosilbym o odpowiedz

1484474[/snapback]

Przeczytaj łaskawie mojego posta z końca poprzedniej strony.

 

 

A czy ktoś miał kontakt z tym playerkiem?

http://allegro.pl/show_item.php?item=53838548

 

Bo bardzo mnie kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się teraz zastanawiam nad mp3 między iriver a iaudio, bo zdaje mi się, że mają one porównywalną jakość dźwięku a iaudio nie robi jakichś problemów przy współpracy z kompem bez specjalnego programu

 

jeśli ktoś ma iaudio to proszę o wypowiedź jak się sprawują owe odtwarzacze mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...