Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE WEŹCIE ODBIJCIE OD TYCH Creative MuVo itp. MODELI ! ! !

SŁUCHAŁEM MUVO I TYCH Nxxx ORAZ C100 ISTNA TRAGEDIA ! TO SAMO CO NO-NAME ! I TE PISZCZĄCE WYŚWIETLACZE :/

NAJGORSZA WADA TO DYKTAFON JAK WOGÓLE TO MOŻNA NAZWAĆ DYKTAFONEM ? 32kbps LOL

 

JAK NIE MACIE SARY NA IRIVERA ALBO IAUDIO ZAIWESTUJCIE W Z-CYBERA (TESTOWAŁEM SLOT-A NAGRYWA ON 192kbps ! DYKTAFON IDEALNIE ZBIERA Z 10m !)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie krzycz, ok?

 

Po drugie, to na jakich sluchawkach testowales te odtwarzacze?

 

Kwestia trzecia, to to, ze ja MuVo moge zarzucić tylko słaby dyktafon, u mnie piszczenie nie występuje.

 

Osobiście uważam, ze troche przesadziłeś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze prośbę o pomoc w rozwiązaniu problemu z wyborem mp3..

1.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59237638

kusi niska cena i opcja pamieci zewnetrznej (radio dyktafon tez troche heh) ale czy ta pamiec bedzie dzialala przy takiej klasy sprzecie heh

2.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57999807

opinie o muvo bardzo dobre sa raczej tyle ze nie ma wyswietlacza ale w sumie on ma tylko opcje odtwarzania muzyki wiec wyswietlacz jest zbedny - tak mysle

3.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59178848

ma troche bajerów .. Ergotech.. hmm pewnie to tak jakbym no name'a kupil

4.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58876592

Philips - to juz duzy plus ... troche wcina baterie jak widze.. i tak sie zastanawiam w ogole czy on ma jakies przyciski hehe .. jak patrzylem fotki to nie widzialem heheh :lol:

5.

jakiś Z-cyber

 

..to sa odtwarzacze na ktore moge sobie pozwolic.. pomozcie!! :D

Edytowane przez bierzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglby mi ktos cos polecic z pamiecia 5GB? Playerek ma byc do muzyki i targania danych od czasu do czasu, radyjko, dyktafon itp. niekonieczne, ale mile widziane. Cena nie wyzsza niz 1000zl.

 

Zastanawiam sie nad Creative Zen Micro, glownie ze wzgledu na rozsadna cene, ale sam juz nie wiem. Raczej na pewno nie bedzie to iPod Mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Wszystkim niezdecydowanym chcialam polecic Muvo V200 512mb

 

Po wywaleniu standartowych sluchawek i zastapieniu markowymi Phillipsami DB10 mam przyjemnosc sluchac naprawde dobrego czystego dzwieku i dobrymi basami.

Porownywalne do jakosci odtwarzaczy netMD -a przynajmniej znacznej roznicy nie uslyszalam.

Radyjko dziala dobrze, przydatne do przesluchania wiadomosci czy info o korkach na miescie. Dyktafon tylko jako gadzet.

Przy wlaczaniu podswietlenia faktycznie sluchac lekkie piszczenie ale nie przeszkadza i po 2-3sekundach znika.

 

Jedynym minusem jest niestety bateriozernosc, sluchajac non stop na glosnosci 36-38 akumulatorek sharp 800 starczyl na niecale 3godziny.

Druga sprawa ze musze sie przyzwyczaic do tej rolki, sprawia wrazenie strasznie delikatnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie nowe modele irivera? T10 T20 T30

mnie osobiscie najbardziej przypadl do gustu model T30, a wedlug WP model z 512 MB ma kosztowac 500 zl (na zachodzie 100 euro). ciekawe kiedy pojawi sie w sklepach :)

ja na razie wstrzymuje sie z zakupem i moze sprawie sobie to cudo. teraz waham sie pomiedzy iaudio g3 a tym wynalazkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@djtomas -> czyli mowisz ze warto kupic cos takiego:

1575217[/snapback]

warto tego pierwszego playerka

tylko znajdź jakiegoś lepszego sprzedawcę :P

kupowałem dla mojego kolegi na allegro takiego w maju bodajże za 300zł

teraz to potaniały to może weź 512MB jak masz hajs

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie: czy wszystkie Creative MuVo i iRivery wyświetlają zamiast polskich fontów krzaki bądz kwadraciki?

1576048[/snapback]

Mój iRiver iFP899 czyta polskie znaki ,trzeba wybrać w opcji General Langue Polish i wszystko działa. Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam zakupic irivera 795 ale jednak stwierdzilam ze jakosc muzyki w muvo jest satysfakcjonujaca -oczywiscie na nowych sluchawkach. :)

 

PS. Jesli ktos z Was szuka odtwarzacza Muvo n200/v200 w niskiej cenie to zapraszam do tematu gielda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł do mnie ten microstar z allegro za 120zł. Pudełko z zewnątrz trochę zmasakrowane ale mp3player w stanie idealnym (sprzedawca pisał, że pogą być na nim rysy). Dźwięk testowałem narazie tylko na PCtowych słuchawkach (jakieś Komland 150 chyba za 15 euro) i jestem zadowolony, jakoś dobra i nie gra cicho (więc ma pewnie 32 ohmy). Jako Pendrive w win xp działa bez driverów. Jak z dyktafonem to narazie nie wiem- nie testowałem ale pewnie słaby. Wyświetlacz jest niepodświetlany, tak ma być? Bo w menu jest chyba opcja gdzie się ustawia jak długo ma trwać podświetlenie ale go dalej nei ma :|. I do czego służy kabel zakończony z każdej strony jackami? (był dołączony do playera).

 

EDIT: co do tego że to microstar to zaczynam mieć wątpliwości, nigdzie nie ma napisu msi, wszędzie tylko pisze PRO2...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem.Posiadam Z-Cyber macer V3. I potrafi on mi się wylaczxac bez powodu.Czasami zaraz po wlaczeniu czasami pa 3 minutach czasami po 15 min a czasami przy podglasnianiu.Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem.Nie wiem co to moze byc czy akumulatorki,przytkany przycisk play.Samj nie wiem.urzadzenie jest nowe ale nie chce mi sie oddawac go do servisu bo jade na urlop.jezeli ktos moze pomoc bede wdzieczny-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję nowego playerka (Creative MuVo TX 256 MB powędrował dla brata). Wymagania, jakie musi spełniać to:

:arrow: 256-512 MB

:arrow: bardzo dobry dyktafon

:arrow: bardzo niewielkie wymiary

:arrow: naprawde wysoka jakość

 

Przeczytalem jeszcze raz caly temat i faworytem jest iRiver (jeszcze nie wiem ktory).

 

Nieistotne są dla mnie sluchawki (kupie KOSS'y, ktore slyszalem i bardzo mi odpowiadają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do iriverow naprawde potrzebny jest specjalny kabel ? (podobno zwykly usb mini nie bedzie pasowac tylko ten dolaczony do zestawu)

 

Jakosc dzwieku Creativa calkiem mi odpowiada ale jednak irivery jeszcze lepsze solidniejsze i zasilanie 40godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie jedna rzecz...

 

dlaczego na oficjalnej stronie iriver model 795 mozna kupic za 129$

 

(juz nie mowiac ze na amerykanskich sklepach online jest jeszcze 10-20$ taniej)

 

przy obecnym kursie 3,3zl za 1$ wychodzi to 426zl

 

okej doliczajac wysylke ~25$ wychodzi nam łącznie maksymalnie ~500zl)

 

tymczasem nasz dystrybutor zyczy sobie za ten model 649zl

 

no poprostu krew mnie zalewa

 

ps. druga opcja cena europejska to 119 Euro ~450zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaz

To jest polska... to samo przecież jest ze sprzętem komputerowym...

 

EDIT: Ale te 40h iRivera to przesada... ale fakt na aku 2500MAh wytrzymują bardzo długo.

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czym się różni Muvo N200 Micro od Zen Nano Plus poza nazwą ? Ktoś stwierdził jakiekolwiek różnice ?

1584535[/snapback]

Zen Nano podobno ma nowy typ pamieci i dzieki temu wytrzymuje do 18godzin na baterii (zamiast 15-16godzin w starym typie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie jedna rzecz...

dlaczego na oficjalnej stronie iriver model 795 mozna kupic za 129$

(juz nie mowiac ze na amerykanskich sklepach online jest jeszcze 10-20$ taniej)

przy obecnym kursie 3,3zl za 1$ wychodzi to 426zl

okej doliczajac wysylke ~25$ wychodzi nam łącznie maksymalnie ~500zl)

tymczasem nasz dystrybutor zyczy sobie za ten model 649zl

no poprostu krew mnie zalewa

ps. druga opcja cena europejska to 119 Euro ~450zl

1584747[/snapback]

u Nas w Polsce najtaniej widziałem ifp-795 za 569zł a ifp-895 za 566zł

mimo to to troszkę sporo...

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zen Nano podobno ma nowy typ pamieci i dzieki temu wytrzymuje do 18godzin na baterii (zamiast 15-16godzin w starym typie).

1584920[/snapback]

Podobno ? To ma czy nie ma. Bo podobno mój sąsiad zdradza żone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos kontakt z 1588126[/snapback]

Mój znajomy to ma, ogólnie straaasznie małe i przez iRivera reklamowane jako elektroniczne zastępstwo dla łańcuszka dla kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę, do jakiegokolwiek tutaj obecnego posiadacza Creative MuVo TX (FM) o napisanie na Private Message..

1580128[/snapback]

Ja mam MuVo TX 512, ale nie chce mi się bawić w PW, bo mi tweak chodzi tylko przez proxy po ostatnich remontach serwera, a i to z problemami. Jak coś, gg://4845219

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy to ma, ogólnie straaasznie małe i przez iRivera reklamowane jako elektroniczne zastępstwo dla łańcuszka dla kobiet ;)

1588132[/snapback]

Wiec myslisz, ze dla mezczyzny on sie nie nadaje ze wzglegu na stylizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...