Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tym Yeppem od samsunga?Używa lub używał ktoś tego? co mozecie o nim powiedziec?

 

A jeszcze na temat tego iAudio.Dostane coś z tej firmy o pojemności 512poniżej 700zł???Ja chciałbym kupić coś za max.500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak chcecie POZADNY player to tylko iAudio (Swietne! , mialem prawie wszystki modele..)  oraz iRiver, nie kupujcie pod zadnym pozorem gowna zwanego Creative.. shit totalny.. testowalem kilka wersji i lipa...

I lepiej niech nikt nie mowi ze nie slyszy roznicy miedzy np jakims no-name a wysza klasa typu iRiver i iAudio.... Tylko nie testujcie na sluchawkach lipnych.. zapodajcie jakies lepsze sennheiser i jazda :)

1653826[/snapback]

no nareszcie wypowiada się człowiek co miał kilka playerków w ręku tak jak ja... :)

ja testowałem:

- iriver-y ifp

- no-name

- z-cyber (ten na karty)

- creative c100

- creative tx fm

- i jakieś inne... ale już nie pamiętam...

 

IRIVER RULEZ ! ! !

 

(iAudio też ! bo znam opinie ludzi... i jednego użytkownika)

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Yeppem od samsunga?Używa lub używał ktoś tego? co mozecie o nim powiedziec?

 

A jeszcze na temat tego iAudio.Dostane coś z tej firmy o pojemności 512poniżej 700zł???Ja chciałbym kupić coś za max.500zł.

1653857[/snapback]

gościu kilka postów wcześniej pisałem...

 

(bjabrzyk @ Sep 17 2005, 13:02)

siemka poleccie mi "plejerka" do 500zł no absolutne max 600zł zastanawiam sie czy nie wziąśc jakiegoś ipoda mini za 500zl z allegro a może wyrwać uzywanego zwykłego ipoda??? czy coś jeszcze innego??? a może tajwanski szajs za 300zł ???

 

512MB iriver ifp-795 albo ifp-895

512MB iaudio G3

 

POzdr.

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milosnikow super-wspanialego dzwieku z Iriverow polecam przejechanie sie Ikarusem w sluchawkach dousznych - skutecznie niweluje to wszelkie roznice brzmienia :)

 

Poza tym IMHO spuszczanie sie nad jakoscia dzwieku w MP3 128kbit uwazam za troche na wyrost...

 

A irivery stosunek pojemnosc/cena maja raczej niski. Ja bym za te 600 zl bral Ipoda Mini 4 GB - wiecej obslugiwanych formatow (np. AAC), wieksza pojemnosc, a gra bardzo dobrze nawet na standardowych sluchawkach (wiem, sluchalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym IMHO spuszczanie sie nad jakoscia dzwieku w MP3 128kbit uwazam za troche na wyrost...

 

A irivery stosunek pojemnosc/cena maja raczej niski. Ja bym za te 600 zl bral Ipoda Mini 4 GB - wiecej obslugiwanych formatow (np. AAC), wieksza pojemnosc, a gra bardzo dobrze nawet na standardowych sluchawkach (wiem, sluchalem).

1653960[/snapback]

cena nowego irivera T30 512MB jest już ciekawa :) 450zł :)

 

POzdr.

 

PS. Ja słucham mp3 lub ogg powyżej 160kbps najczęściej VBR

 

PS. 2 najtaniej znalazłem ipoda mini za 896zł na agito.pl to trochę więcej niż 600zł

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QUOTE(Tirex @ Sep 17 2005, 15:54)

A co z tym Yeppem od samsunga?Używa lub używał ktoś tego? co mozecie o nim powiedziec?

 

A jeszcze na temat tego iAudio.Dostane coś z tej firmy o pojemności 512poniżej 700zł???Ja chciałbym kupić coś za max.500zł.

 

 

 

 

 

 

gościu kilka postów wcześniej pisałem...

 

 

jakoś nie mogę znaleźć.Nadal prosze o opinie nt. Yepp-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milosnikow super-wspanialego dzwieku z Iriverow polecam przejechanie sie Ikarusem w sluchawkach dousznych - skutecznie niweluje to wszelkie roznice brzmienia :)

 

Poza tym IMHO spuszczanie sie nad jakoscia dzwieku w MP3 128kbit uwazam za troche na wyrost...

 

A irivery stosunek pojemnosc/cena maja raczej niski. Ja bym za te 600 zl bral Ipoda Mini 4 GB - wiecej obslugiwanych formatow (np. AAC), wieksza pojemnosc, a gra bardzo dobrze nawet na standardowych sluchawkach (wiem, sluchalem).

1653960[/snapback]

A ja jeżdze Ikarusem,mam IFP899 i bas też.Trzeba mieć dobre słuchawki np Sony takie wkładane do kanału usznego,ale nawet one nie zagrają dobrze z jakimś no-name.Miałem MPIO FL100,FY400 i wiele innych testowałem ale gdy posłuchałem iRivera nie chcę innego odtwarzacza.Myślałem o N10 ale wirujące części w mobilnym urządzeniu nie budzą mojego entuzjazmu.Często coś wypada mi z rąk,a takie upadki przeżył już mój IFP899.Chciałem porównać z iAugio ale nie mogłem go znależć w mojej mieścinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[qode]PS. 2 najtaniej znalazłem ipoda mini za 896zł na agito.pl to trochę więcej niż 600zł[/code] nie powiem ci :P bo mi jeszcze wykupisz :P ale nazwa tego serwisu zaczyna sie na "a" :P

 

EDIT: moja cena została strasznie podbita <_< wiec wracam na ziemie i szukam czegoś co realnie kosztuje 600zł :? ma ktos inne propozycje co do tego odtważacza??? miałe ktoś stycznośc z tymi wynalazkami typu no-name odtwazajacymi fotki i filmy w dziwnym formacie MTV ??? jest tego pare sztuk na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=63789530

 

EDIT2: :twisted: naszła mnie zabójcza myśl :twisted: może poczekać dozbierać troche i poczekac miesiac dwa i kupic PSP :twisted: ??? BYłO BY ZAJEB*SCIE :gitarzysta2:

 

EDIT3: A MOZE COS TAKIEGO ??? http://allegro.pl/show_item.php?item=64577458

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psp pobobno spoko zabawka ale trzeba dokupić jeszcze kartę pamięci min. 512MB ;) ale wiadomo że 1GB pasuje lepiej ;), czyli już z kartą pamięci zabawka nie jest taka tania...

 

co do samsungów to podobno prezentują średnią jakość dźwięku... (mniej więcej jak creative może lekko gorzej), są też jak widać dziwnie tanie <mmm> (lepiej na to uważać... albo przekręt albo to jakieś poserwisowe egzemplarze)

 

no i jeszcze ten co odtwarza filmy... po pierwsze narysuj sobie na kartce odtwarzacz o wymiarach 6x4cm i wśrodku ekranik o przekątnej 1,2" i pomyśl co można na tym obejrzeć... kiedyś też zastanwiałem się nad takim odtwarzaczem i kilka osób co takie kupiły zdały mi relację...

- kiepska obudowa (wręcz tragiczna)

- miniaturowy wyświetlacz

- filmy nie odtwarzają się płynnie

- nie wiadomo jaką żywotność ma wdudowana bateria (nie jest wymienna)

- słuchawki mają jakość taką samą jak te z kiosku ruchu

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT3: A MOZE COS TAKIEGO ??? 1654350[/snapback]

Zwroccie uwage na haslo reklamowe na tej aukcji:

 

SAM DOPŁACAM DO SPRZĘTU BYŚ MÓGŁ KUPIĆ ZA TAK NISKĄ CENĘ

 

:lol: Nie wiedzialem ze Caritas sprzedaje mp3 na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam SanDisk sansa e130 , 512mb, dalem dzis 333 zl w mediamarkt

 

nie jestem moze jakims maniakalnym audiofilem , ale odtwarzacz gra super,szkoda ze radio nie ma RDS'u :) ale i tak wypas (jak se jeszcze pomysle ze moge rozszezyc pamiec o 2gb to wymiekam :razz:

 

jedynym minusem sa douszne sluchawki ktorych jakos nie trawie , wole takie normalne nauszne, chyba se kupie jakies "szonhaizery" :D

 

moze polecicie jakies fajne i nie drogie :) (do 100zl)

co myslicie o :

http://allegro.pl/show_item.php?item=64023436

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jeszcze ta kart pamieci :? hmmm.... powiem ci ze sie napaliłem na iRiver iFP-795 :P a twoim zdaniem z tych co podawałes wczesniej to który jest najlepszy iRiver iFP-795 czy ten g3 ???

1655694[/snapback]

ważniejsze różnice to:

- iriver ma lekko lepszy dyktafon (lepiej zbiera, ale oba mają o NIEBO lepsze dyktafony niż creative i no-name)

- za to iaudio ma pełną obsługę formatu ogg (w iriverze jest od 96kbps)

- wygląd... który bardziej ci się podoba :) moim zdaniem poręczniejszy i bardziej ergonomiczny jest iriver, można go obsługiwać jedną ręką

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie zakupu mp3, ale tandete za 300zl mam juz za sobą i teraz chce kupic cos lepszego. Tzn nie ma to byc cos w stylu hdd, ale "Zwykla mp3jka" tyle ze dobrej jakosci. Konkretniej zalezy mi na tym zeby miala metalowa obudowe i wyswietlacz, ktory pokazuje litery jako podswietlenie a tlo czarne (czyli nie jak zwykly lcd, z podswietleniem folia). Takie cechy spelnia np seria EZMAX'a, ale sa troche drogie i trudno dotepne. Na allegro jest duzo slabszych playerow tez w aluminiowych obudowach, ale jakos watpie w ich solidnosc :/

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 .a wiec co do yeppow samsunga, to graja swietnie, mialem okazje posluchac takiego. no i [jezeli nie pomylilem z innym] to akurat ten mial zasilanie beteria AA czyli 42 H muzyki no-stop.

 

2. a) Iriver ma rewajacyjny dyktafotn

B) Creativ - zgadza sie moglby go nawet nie miec, bo jest tak beznadziejny ze nawet trzymajac go przy ustami ledo co nagrywa.

c) co do no-namow to sie nie zgodze maja conajmniej dobre dyktafony. jeszcze jak przegralem pliki na komp. to juz w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych słuchawkach:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64616216

Philips HE 785

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63559359

COBY CV-E9

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63898610

SENNHEISER MX450

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64782691

Panasonic RP-HV315

 

 

Może jakieś inne w cenie max 60 zł.

 

Mają być do MuVo V200, a on cicho gra i zdaje się, że 32 ohm'owe się za bardzo nie nadają (czy odwrotnie ??).

Ktoś może miał z nimi do czynienia ?? jak wygląda sprawa basów ??

 

W sumie ten muvo to naprawdę kiepsko gra. Mam starego walkmana Sony ze słuchawkami dousznymi i słuchawki te po podłączeniu do walkmana czy też technicsa mają dynamiczny bass i reszta też ładnie brzmi. Po podłączeniu do muvo po prostu porażka, zero basu, cicho. Pewnie są 32-ohmowe i muvo sobie nie radzi :( ...... A może odwrotnie ?? za bardzo się na tym nie znam. Głośniej będą grały 16 czy 32 ohmowe po podłączeniu do takiego samego żródła ??

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważniejsze różnice to:

- za to iaudio ma pełną obsługę formatu ogg (w iriverze jest od 96kbps)

POzdr.

1656149[/snapback]

Zmodyfikowany firmware do 8xx i 7xx już obsługuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych słuchawkach:

1657597[/snapback]

Bierz HE785. Ja nam poprzedni model - HE580 i muszę powiedzieć, że o ile z oryginalnymi słuchawkami MuVo jest nie do zniesienia, to z philipsikami radzi sobie całkiem całkiem (słuchawki do muvo muszą być 16ohm). Z tymi słuchawkami nie można powiedzieć, żeby MuVo kiepsko grało - gra poprawnie, czyli dokładnie tak, jak ma grać niedrogi a przyzwoicie wykonany przenośny odtwarzacz mp3 za niewygórowaną cenę - i nie daj sobie wmówić, że MuVo to badziewie; badziewiem są jedynie słuchawki od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badziewiem są jedynie słuchawki od niego.

Jakie słuchawki miałeś orginalnie z movo - białe czy czarne ?? Ja mam białe - dokładnie jak w tym zestawie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64214981 . Pytam się, bo chce się upewnić co do różnicy dźwięku i sensu zakupu, troche w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie zakupu mp3, ale tandete za 300zl mam juz za sobą i teraz chce kupic cos lepszego. Tzn nie ma to byc cos w stylu hdd, ale "Zwykla mp3jka" tyle ze dobrej jakosci. Konkretniej zalezy mi na tym zeby miala metalowa obudowe i wyswietlacz, ktory pokazuje litery jako podswietlenie a tlo czarne (czyli nie jak zwykly lcd, z podswietleniem folia). Takie cechy spelnia np seria EZMAX'a, ale sa troche drogie i trudno dotepne. Na allegro jest duzo slabszych playerow tez w aluminiowych obudowach, ale jakos watpie w ich solidnosc :/

 

Dołączona grafika

1656367[/snapback]

Miałem przez chwile ten odtwarzacz,moje wrażenia:wyświetlacz b.mały ale czytelny,dobry dyktafon ale kopiowanie plików na ten odtwarzacz to tragedia, tylko dla bardzo cierpliwych,wiadomo 1GB pojemności i tylko USB 1.1A obudowa nie jest metalowa-jest z plastiku udającego metal. Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

otóż ja też obecnie jestem na kupnie odtwarzacza MP3 no i narazie mam do wyboru 3 opcje

 

-Creative C100

 

-Creative ZEN Nano Plus 512MB

 

-iRiver T30 512MB

 

Kusi mnie szczególnie ten C100 ze względu na możliwość rozszerzania pamięci, jednak słyszałem (właściwie czytałem), że Creativy z iRiverami nie mają nawet porównania.

Player ma być użytkowany głównie podczas biegania i dosyć ostrej jazdy na rowerze (hopki, murki itp. :-P ) także powinnien być dosyć solidny. Zależy na wielkości pamięci, jednak rzeczą pierwszorzędną jest jakość dźwięku, wplayerze przydałoby się też przyzwoite radio, lecz nie jest konieczne.

Jak oceniacie moje propozycje, ewentualnie jakie są wasze tak do 500zl, max do 550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki miałeś orginalnie z movo - białe czy czarne ?? Ja mam białe - dokładnie jak w tym zestawie: 1658013[/snapback]

Mam MuVo TX, słuchawki do niego były czarno-srebrne, miały inny kształt. Tych z fotki też miałem okazję słuchać - nie wydały mi się lepsze. No i wygodne nie były ani jedne, ani drugie, chyba, że masz uszy jak Shrek :P

Chcesz znów kupić słuchawki creative? O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz znów kupić słuchawki creative? O_o

Nie :) , mam takiego MoVo V200 z tymi białymi słuchawkami. Wg mnie grają kiepsko, ale nie mam innych 16ohm'owych aby porównać, a do tej pory dużo złego czytałem o tych czarnych creative, a o białych raczej niewiele.

Jedyne małe słuchawki jakie mam to od walkmana Sony. Grają z movo cicho, bez basów i jakoś tak płasko, znacznie gorzej niż te orginalne białe (ale po podłączeniu do walkmana sony lub do Technicsa sytuacja jest diametralnie odmienna - soniaczki grają świetnie, a creativy bz).

Dlatego przed zakupem innych chce się upewnić, że nie będą grały jak te soniaczki - świetnie ale nie z muvo.......

 

Skoro mówisz, że te philipsy grają lepiej od białych creative to je sobie sprawie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...