Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

no zobaczymy, najwyżej sprzedam :] skusiła mnie cena-pojenosć-mozliwosc fotek oglądania

Jeżeli stać Cię na kupowanie za 200zł i sprzedawanie za 100 :D Co do tych fotek to zbyt wiele nie zobaczysz na tak małym ekranie. Żadna przyjemność... Było trzeba od razu wziąć cos lepszego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi kasy ponad 200zł, jakby co zawsze znajdzie się frajera. Natomiast słuchałem muzyki na mp3 playerkach niemarkowych i niebyło aż tak źle :) a jesli ta podróbka ma faktycznie podzespoły samsunga to moze niebedzie az tak złe, mam z czym porównać, mam w domku iPODa 30gb ojca, powiem ze powala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi kasy ponad 200zł, jakby co zawsze znajdzie się frajera. Natomiast słuchałem muzyki na mp3 playerkach niemarkowych i niebyło aż tak źle :) a jesli ta podróbka ma faktycznie podzespoły samsunga to moze niebedzie az tak złe, mam z czym porównać, mam w domku iPODa 30gb ojca, powiem ze powala :)

Samsunga to jedynie może być tam pamięć :). Jeżeli tatuś ma iPod'a to mógł Ci dołożyć chociaż do Nano 2GB :). Tyle, że jak dla mnie to one sa przereklamowane :wink: Wolę iAudio/iRiver Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej bym powiedział ze takie zabawki sam sobie kupuje :D a mi skzoda kasy 800zł? na NANo ? łeee. iriver jest spoko ale też drogie i w wieksozści płaci się za nazwe/marke totez szukam czegoś optymalnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej bym powiedział ze takie zabawki sam sobie kupuje :D a mi skzoda kasy 800zł? na NANo ? łeee. iriver jest spoko ale też drogie i w wieksozści płaci się za nazwe/marke totez szukam czegoś optymalnego :D

Szczerze to wolę zapłacić za napis ale mieć pewność, że produkt jest dobry i renomowany :wink: Ale sporo ludzi uważa właśnie tak jak Ty (czego oczywiście nie neguję) Ale myślę, że zakup Mp3 playera nie odbywa się co miesiąć tylko na kilka lat (przynajmniej w moim wypadku) Uważam więc, że lepiej dozbierać trochę grosza/zacisnąć pasa i zapłacić za ten napis :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łaaaaaaa zrobiło nam sie gg :D

 

ja takie rzeczy wymieniam kilka razy..... żeby się neichwalić :D :P:P:P

 

aparat fotograficzny w ciągu miesiaca 3 razy zmieniałem, ale to był raczej fart :D

 

PS: co do tych nazw i marek faKTYCZNIE U NIEKTóRYCH słychac róznice jak choćby na tym iPODdzie

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zamierzam kupić jakiś mp4 player lub mp3 player

raczej mp4 jeśli chodzi o mp4 player zastanwiam się nad czymś takim choć nie wiem nie umiem znaleść na internecie nic na ich temat jaka jakość dzwięku wyswietlanego obrazu itp i nie wiem czy jest sens wogole ogladac co kolwiek na takich malych ekranikach ?

 

http://www.allegro.pl/item105162336_mp4_pl...g_dykt_223.html

 

http://www.allegro.pl/item105546867_m13_1_..._pend_w_wa.html

 

http://www.allegro.pl/item103265027_512mb_..._8_glosnik.html

 

http://www.allegro.pl/item105109556_mp4_ca..._flash_mp3.html

 

a jeśli chodzi o mp3 playery to takie coś:

 

http://www.allegro.pl/item105775422_najlep...odzin_wawa.html ma ktoś coś takiego ? jaka jakość dzwięku i czy rzeczywiśćie na jednym paluszku można słuchać 50 godzin non stop ?

 

http://www.allegro.pl/item104700795_creati..._in_czarny.html

 

http://www.allegro.pl/item103327368_ozir_p...olska_gwar.html

 

http://www.allegro.pl/item104700962_okazja...arny_radio.html

 

http://www.allegro.pl/item104519830_nowosc...gb_pamieci.html

 

http://www.allegro.pl/item104581162_beiko_...ecia_512mb.html

 

czy jest jakaś różnica między jakośćią dźwięku między creative a sony w linkach wymienionych powyrzej ?

Bardzo PRoszę o Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o odtwarzacze mp4 ,to możesz je odrzucić od razu na początku-to badziew jakich mało:

-kiepska jakość dzwięku(i dobre słuchawki niewiele tu pomogą)

-kiepska/tandetna jakość wykonania

-często zabugowane i sprawiające problemy

-wbudowany akumulator to raczej wada

 

Sony-grają z reguły b.cicho i często nawet ustawienie głośności na max. niewiele daje(szczególnie w hałaśliwym otoczeniu).

 

Creative-to minimum co warto kupić,ale cudów nie należy oczekiwać(mają niską moc wyjściową na słuchawkach).

 

 

iAudio-to Mercedes wśród DAP-ów-multum opcji ,świetne brzmienie(wiele "polepszaczy"),działa jak dysk( UMS). W linku jest model G3-brać i się nie zastanawiać - wszystkie powyższe to druga liga.

wady->cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha a czy między tym http://www.allegro.pl/item105775422_najlep...odzin_wawa.html a między tym

 

http://www.allegro.pl/item105775422_najlep...odzin_wawa.html

 

jest różnica w dźwięku w jakości dzwięku ? Pozdrawiam

Pomyliły Ci się linki :-P dałeś dwa takie same. iAudio G3 ma świetne opinie ja bym się nie bał go kupić :wink: W przyszłości można zmienić słuchawki na lepsze bo te same co do G3 dodawane są jako słuchawki standardowe do E398 więc mam porównanie do MX400 i mogę stwierdzić, że za stosunkowo niewielką kwotę można mieć słuchawki, które zagrają lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno mozna było kupic t10(512mb) w carrefourze(nie wiem jak to sie pisze :P ) za 330 zł :D Dosyć ciekawa oferta, lecz nie wiem czy jeszcze aktualna ... chyba sie w niedziele skończyła ale pewien nie jestem

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh i znowu musze wybrac odtwarzacz mp3 <_< Dowiedzialem sie dzisiaj, że starego nie dalo sie naprawic i oddadza mi kase, czyli 950zl. Dlatego wlasnie stoje przed dylematem wyboru nowego playera mp3.

 

Zabardzo nie wiem co wybrac :? Wczesniej mialem MPIO HD 300 20GB i bylem bardzo zadowolony, ale jak wszyscy chce isc do przodu i pomyslalem nad zmiana, tylko na co ?

 

Co polecacie w okolicach 1K zk, z HDD minimum 20GB ?

 

Co sadzicie o Creative ZEN Vision M 30GB ??

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22658

 

Mial ktos z nim stycznosc?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź to iAudio X5

Cena jest niezbyt zachęcająca-ale w 1100zł się zmieścisz(za wer.20GB),ten player obsługuje MP3, OGG, WMA, ASF, FLAC, WAV, MPEG4 .JPEG, TXT. Ma dyktafon, Radio FM i masę upiekszaczy dzwięku ,które naprawdę działają(np.stosowany w studiach BBE).

 

Na Creativa nawet bym nie spojrzał...zwłaszcza mając już wydać ok.1k na DAP-a z HDD.

 

Jeżeli nie iAudio, to jedynie iRiver H10 20GB jest jeszcze godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że myślałem nad iAudio, co do iRivera..... H10 ma "raptem" 6 GB, za ta cene wole kupic (znowu ;) ) MPIO 20GB ;) hmmmm wersji 20Gb H10 nie widziałem jeszcze, ale poszukam...... chociaz znajac cene 6Gb iRivera, wersja 20Gb nie bedzie tania.

 

Szkoda, że iAudio nie jest dostepne w komputroniku <_<

 

Btw: ten iAudio odtwarza mpeg4 ale dvix i xvid rownież? Czy może jakiś "swój" magiczny format?

 

EDIT:

Tutaj troche taniej ;)

 

Doczytałem się, że ten Creative nie jest widziany przez system jako HDD, znaczy mozna wydzielic czesc pamieci i komp ja widzi ale odtwarzacz nie odtwarza skopiowanej tam muzyki, jak dla mnie porazka :(

 

Znowu ten iAudio ma maly wyswietlacz, filmy trzeba przerabiac programem jetAudio.

 

Nie lubie wybiera sprzetu ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcac nie chcac zwiekszylem juz limit do 1,3k zł :huh:

 

X5L jest stanowczo za drogi ~1600zl, napewno nie dam tyle za odtwarzacz, jedyne co wchodz iw gre to X5. Chociaz sa tez X5L za 1350 <_<

 

Chociaz tak jak patrze, to nie wiem czy jest sens pakowania tyle kasy w odtwarzacz z video, poniewaz na takim malym ekraniku jaki ma iAudio nie da sie wygodnie ogladac filmów <_< .

iRiver odpada bo jest za drogi, kuriozalnie drogi, nie przecze że to dobry odtwarzacz, baa bardzo dobry (jakos dzwieku, wykonanie) ale za drogo wycenili swoj sprzet.

 

:unsure: Tak ja coraz bardziej sie zastanawiam nad cena/jakosc, cena/mozliwosci to nadal najlepiej wypada MPIO <_<

 

Czy do tego iAudio X5 potrzebny jest soft do wrzucania muzyki/filmow czy mozna po prostu kopiowac metoda ctrl+c ctrl+v ?

 

EDIT:/

Najwiekszy iRiver jaki mozna kupic na stronie sklepu iRivera ma 6Gb.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a H10 20gb? link, lub taniej w mp3store

 

X5l za 1300 może cię zaintreresuje link

 

Przejżyj sobie oferte www.mp3store.pl

Trafilem na ich forum (mp3store.pl), czytam narazie, ten X5l od X5 rozni sie tylko pojemnoscia baterii, wedlug jednych iAudio ma niezly wyswietlacz, inni mowia znowu że trzeszczy miedzy piosenkami.

 

Wielkim plusem iAudio jest praca w trybie USB-Host i mozliwosc wrzucania rzeczy przez explorera.

Hmmm X5L ma 2x20mW, stary MPIO mial 2x30mW <_<, chociaz wiadomo, że to nie to samo ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Ci 2x30mW jak przy 2x15mW potrafią uszy boleć :)

PS. Ja myślę, że taki Iriver albo Iaudio będzie naprawdę dobrym wyborem. Będziesz zadowolony. Możesz się jeszcze Ipodami zainteresować.

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipod napewno nie! Ma za duzo minusów

*brak radia

*brak ladowarki sieciowej

*"tandetnosc" - nie mowie że jest kiepski ale mialem (mam) stycznosc z Ipod Photo 60Gb i nie wywarl na mnie pozytywnego wrazenia, jakos tak jest wykonany.... jak go trzymam nie czuje zeby byl solidny.

* koniecznosc uzywania ituns do wgrywania muzyki

* za wszystko sie doplaca

* nie podoba mi sie jego dzwiek ;)

 

Btw: ten iAudio bardzo mi przypadl do gustu :] tylko podobno mierne sluchawki sa w zestawie :? Bedzie trzeba przejsc sie po MM i "obmacac" go ;) jezeli w ogole beda go mieli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja też byłem źle nastawiony do Ipoda ale jak widać po opisie się przekonalem. BTW ładowarka sieciowa jest (przynajmniej ja dostałem, a iTunes wcale nie trzeba używać (są sposoby :). Poza tym mamy Rockboxa :) Ale fakt faktem nowego Ipoda bym nie kupił, bo można mieć Irivera, Iaudio wlaśnie za to, ale kupując używanego to czasem warto :) Natomiast słuchawki do Iaudio ludzie krytykują, a Iriver ten 20GB co wcześniej ktoś pokazał byłby moim faworytem, gdybym miał wybierać - miałem Irivera (a w sumie jeszcze mam tylko do sprzedania) i jakoś to moja firma numer 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie dzisiaj iAudio X5 i musze przyznac, że jestem bardzo milo zaskoczony :D

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne, odtwarzacz sprawia "solidne" wrazenie, dobrze wykonany.

 

Po wlaczeniu widac animacje i calkiem niezle to wyglada :) Potem widac menu... to juz troche gorzej sam nie wiem czemu, kontrast byl zle ustawiony albo cos.

 

Dobra teraz to co najwazniejsze, na playerze byly wgrane tylko 2 piosenki i 2 avi-ki ale juz to pozwolilo "wykazac" sie X5-tce, dziek jest czysty i gleboki, slychac roznice miedzy moim starym mpio HD 300 a X5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeenoo Buu.chyba mi nie powiesz ,że zastanawiasz się jeszcze nad X5?

W większości playerów słuchawki są tandetne(a już tw dodawane do-trendy- iPodów można wyrzucić do kosza od razu po zakupie).Jeżeli tego iAudio zestawisz z dobrymi słuchawkami jak np.Creative EP-630,Koss Porta Pro ,to odpłyniesz...zwłaszcza ,że X5 obsługuje bezstratny format FLAC i doskonały Ogg Vorbis.

Dla mnie -podkreślam dla mnie-pliki video to w tego typu zabawkach zbedny gadżet-filmy ogladam w domu i nie męczę wzroku kilku centymetrowym ekranikiem-szkoda oczu.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zrobilem blad <_< nie bawiłem sie iRiverem H10 .

 

@BezbronnyPL

Zaczalem sie zastanawiac nad calym "bajerkiem" pod tytulem odtwarzanie mgeg4 i doszedlem do wniosku, że duzo sie doplaca do tego i dlatego kolejne pytanie ;)

 

Jak ma sie jakosc dzwieku generowana przez H10 do X5 ?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X5 słuchałem,natomiast H10 -przyznaje bez bicia ,że nie.Generalnie na pewno z obydwu byłbyś tak samo zadowolony jeżeli chodzi o jakość dzwięku, to modele wysokiej klasy i brzmienie obydwu w/g wiekszości osób jest zbliżone(trzeba jeszcze brać poprawkę na to,że każdy chwali swoje i ogólnie wiadomo jak jest z opiniami,każda jest subiektywna).

IMO iRiver ma dla mnie zdecydownie więcej minusów-główny:jest MTP(czyli WinXP SP2 +WMP 10) ,a to już konkretne utrudnienie,oczywiście można wgrać Rockboxa, ale nie każdy chce się bawić w mody.

Zresztą z Creativa jak rozumiem zrezygnowałeś :D ,bo z tego też byłbyś zadowolony,tylko czy slysząc X5 kupiłbyś go?Pewnie nie.Natomiast słysząc iRivera jedynie miałbyś dylemat-ale o tyle dobry ,że każdy wybór byłby właściwy.

Na forum ciężko doradzić co lepsze, w przypadku porównywalnych sprzętów,dopóki nie "pomacasz" ich sam nie wiesz który DAP Ci odpowiada(w/g Twoich preferencji-bo ja mogę mieć inne).

Hej! i miłego użytkowania nowego nabytku-cokolwiek to będzie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...