Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Ten na ostatnim zdjeciu przypomina mi jakiegoś playera. O takiego :P

A ten wyżej to troche jak komórka :D

Nie wiem jak brzmi(raczej na poziomie gorszym/równym sansie) ale nazwa mi sie jak najbardziej pozytywnie kojarzy :D

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu ja Ci powiem tak... Nieważne czy weźmiesz iAudio czy iRivera - będziesz zadowolony. Jak słusznie zauważyłes - iPody są cienkie jak siki węża (pozdro reed ;) ) i nawet sie nad nimi nie zastanawiaj (chyba, ze wyglad ma dla Ciebie znaczenie priorytetowe ;) ). Sam miałem swego czasu ogromny dylemat pomiędzy iRiverem ifp-899, a iAudio G3. Ostatecznie wybrałem iRivera (ze wzgledu na lepszy dyktafon, poza tym G3 nie mieli aktualnie na składzie, no i udało mi sie stargowac kilka dych :lol: ) i jestem zadowolony, jednak gdybym wziął iAudio tez bym był:> Miej na uwadze, ze chcac w pełni wykorzystac potencjał iAudio musisz dokupic lepsze słuchawki. Poza tym zastanów się, czy na pewno potrzebny Ci jest odtwarzacz video - znając życie nie będziesz go uzywał. Jesli kupujesz playera głownie do słuchania muzyki to kolorowy wyświetlacz tylko przeszkadza (aczkolwiek nie da sie zaprzeczyc, ze kolorowe są cool ;) ). Skoro zdecydowales sie juz na odtwarzacz video to bierz iAudio X5 i dokup do niego słuchawki (np. creativy ep60) - oto moja rada. W tym przypadku: joy>niepraktyczny panel dotykowy.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie zdecydowałem i bawie sie (wlasnie w tym momencie) nowym nabytkiem ;)

 

Zdecydowałem sie na iAudio X5L 20Gb. Wybrałem go głównie ze względu na :

* Dlugi czas pracy, wedlug producenta 35h, w rzeczywistosci 30-32h

* Praca w trybie USB-Host

* Mozliwosc wgrywania plików przez explorera

* No i oczywiscie jakosc dzwieku B)

 

Co mnie bardzi zdziwilo, to to że opakowanie jest takie same jak w MPIO HD300 :huh: Tak samo podzielone, w tych samych miejscach ladowarki, kable sluchawki itp.

 

Co mnie bardzo ucieszyło to dodanie dwóch "folijek" zabezpieczajacych wyświetlacz :D

Co mnie zdziwilo to troche durny pokrowiec, za ktory trzeba dopłacic. Co w nim jest takiego? Za każdym razem gdy chcemy podłączyc odtwarzacz do PC, musimy go wyjmować z pokrowca, ponieważ nie ma w nim otworu na sub-dock-a :blink:

 

Ogolnie narazie sie "bawie" , wiec bede dopisywał zapewne co i jak ;)

 

pozdro i dzieki za pomoc w podjeciu decyzji :rolleyes:

 

EDIT:

Filmy można wrzucać przez explorera tak samo jak piosenki :D Co prawda trzeba je wczesniej przerobic na format X5, ale tak to wrzucac mozna wszystko przez explorera :rolleyes:

 

Pomimo małego wyświetlacza (1,8Cala) filmy/teledyski oglada sie zaskakujaco dobrze.... wiadomo nie jest to 7cali ale da sie przezyc ;)

 

EDIT2:

Zdecydowałem się juz na nowe słuchawki :] beda to... Sennheiser PMX60 ale to dopiero po nastepnej wyplacie :]

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym kupić sobie odtwarzacz mp3 pamięć ~512MB. Tylko bardzą ważną cechą odtwarzacza dla mnie jest dobry dyktafon (przyzwoita jakość dźwięku, nagrywanie w mp3/wma, dobry zasięg mikrofonu conajmniej >3m). Co byście mi polecili, tylko z takich odtwarzaczy dla śmiertelników? Mam do wydania jakieś 150-300zł (z akcentem na 150 ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupic lepiej: mp3player z dobrymi sluchawkami ( czy istnieja takie ? ) , czy mp3 player i dodatkowo osobno sluchawki jakies dobre ?

bedzie sluchany trance.

 

a co myslicie o iPod shuffle ? dobre ma sluchawki ? czy jest wart tej ceny, czy ona jest tylko dlatego taka bo to iPod ?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam iPody lubię, ale shuffle to byś zdrowo przepłacił a nic szczególnego... Słuchawki jeśli to są te same co w innych iPodach to też szczególne nie są...

A MP3 z dobrymi słuchawkami - zależy co kto lubi. Jak chcesz dobre słuchawki in-ear to trzeba by dokupić a jak Cię pchełki interesują to iriver na przykład Sennheisery MX dodaje (przynajmniej zwykle).

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO iRiver ma dla mnie zdecydownie więcej minusów-główny:jest MTP(czyli WinXP SP2 +WMP 10) ,a to już konkretne utrudnienie,oczywiście można

Jeżeli byś się nieco bardziej orientował to wiedziałbyś, że od przeszło 3 tyg (?) iRiver zalegalizował oprogramowanie zmieniające MTP na UMS (Dysk wymienny - pendrive), które możesz ściągnąć ze strony producenta.

a co myslicie o iPod shuffle ? dobre ma sluchawki ? czy jest wart tej ceny, czy ona jest tylko dlatego taka bo to iPod ?

iPod shuffle nie ma wyświetlacza więc jak dla mnie nie zdaje egzaminu. Jak sama jego nazwa brzmi słucha się na nim utowrów losowo (shuffle) ale można zmmienić aby odtwarzał alfabetycznie. Słuchawki oczywiście słabe ;)

Też chciałbym kupić sobie odtwarzacz mp3 pamięć ~512MB. Tylko bardzą ważną cechą odtwarzacza dla mnie jest dobry dyktafon (przyzwoita jakość dźwięku, nagrywanie w mp3/wma, dobry zasięg mikrofonu conajmniej >3m). Co byście mi polecili, tylko z takich odtwarzaczy dla śmiertelników? Mam do wydania jakieś 150-300zł (z akcentem na 150 )

Najlepsze dyktafony mają iRivery. Bez problemu nagrasz nauczyciela na lekcji czy wykład. Jakość jest dzwięku oraz wykonanaia jest bardzo dobra. Przychylił bym się do zakupu T10. Za 150zł nawet nie kupuj mp3... Martketowskie oferty kuszą ale potem będziesz żałował, że wydałeś 150zł na miesiąc zabawy. Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dyktafony mają iRivery. Bez problemu nagrasz nauczyciela na lekcji czy wykład. Jakość jest dzwięku oraz wykonanaia jest bardzo dobra. Przychylił bym się do zakupu T10. Za 150zł nawet nie kupuj mp3... Martketowskie oferty kuszą ale potem będziesz żałował, że wydałeś 150zł na miesiąc zabawy.

:-/ Z tego co widziałem to najtaniej wyrwę T10 za 350zł. A ja chciałbym coś do 300zł koniecznie, bo tyle mi na odtwarzacz dadzą rodzice :rolleyes: za świadectwo :-P :lol: A jakiś inny? Tańszy... iRivera chyba wogóle odpada bo w takiej cenie to modeli susza.

 

EDIT:

Podpisuje sie pod tym co mówił nuras_en, dołóż do irivera T10/T30 ostatnio potniały - koło 300 już kupisz :D

Gdzie??? Bądź tak miły i zarzuć linkiem bo ja nic nie znalazłem ;-) Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-/ Z tego co widziałem to najtaniej wyrwę T10 za 350zł. A ja chciałbym coś do 300zł koniecznie, bo tyle mi na odtwarzacz dadzą rodzice :rolleyes: za świadectwo :-P :lol: A jakiś inny? Tańszy... iRivera chyba wogóle odpada bo w takiej cenie to modeli susza.

Gdybyś troche wczęsniej pomyślał nad kupnem to w Carrefour było promocja T10 512mb - 329zł T10 1GB - 429zł.

Za 330zł jak wypatrzysz jesteś w stanie kupić 512mb. Powiem Ci szczerze, niech rodzicę dadzą Ci 300zł a Ty cierpliwie uzbieraj to 50zł. Wiem, że jesteś napalony CHCĘ TERAZ JUŻ NATYCHMIAST! ale na iRiver'ze się nie zawiedziesz, nie będziesz miał znim problemów i jakość dzwięku z całą pewnością Cię zadowoli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaki ja mam kupic mp3 player do 300zł ? chodzi mi o jakość dźwieku a nie o jakies glupie wyswietlacze, dyktafony i radyjka...

PS. jest jakas roznica w jakosci miedzy iriver T10/30 a N10 ?

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 330zł jak wypatrzysz jesteś w stanie kupić 512mb. Powiem Ci szczerze, niech rodzicę dadzą Ci 300zł a Ty cierpliwie uzbieraj to 50zł. Wiem, że jesteś napalony CHCĘ TERAZ JUŻ NATYCHMIAST! ale na iRiver'ze się nie zawiedziesz, nie będziesz miał znim problemów i jakość dzwięku z całą pewnością Cię zadowoli!

Dobra pomyśli się :-D skoro tak radzicie. W końcu jeszcze chwilę mogę poczekać (chyba) ;-)

 

P.S. Czy są jakieś ważne różnice pomiędzy T10 a T30. I słuchawki w nich są dobre, czy raczej do wymiany będą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomyśli się :-D skoro tak radzicie. W końcu jeszcze chwilę mogę poczekać (chyba) ;-)

 

P.S. Czy są jakieś ważne różnice pomiędzy T10 a T30. I słuchawki w nich są dobre, czy raczej do wymiany będą?

to ja w takim razie tez chce T10/30, z tego co wiem to maja dobre słuchawki chyba, nigdzie sie nie spotkalem z cena N10 256mb ( albo 512mb ) bo jest bardzo fajny ( wygląd ) lekki i jest z akumulatorem a nie na baterie jak T10/30.

 

Edit: slyszalem zeby nie kozystac z AAA-akumulatorach w mp3 playerach, czy to prawda ?

bo jak nie to akumulator AAA i heyah.

Edit 2: N10 jest stanowczo za drogi ;/

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaki ja mam kupic mp3 player do 300zł ? chodzi mi o jakość dźwieku a nie o jakies glupie wyswietlacze, dyktafony i radyjka...

PS. jest jakas roznica w jakosci miedzy iriver T10/30 a N10 ?

Jeżeli już tak bardzo się upierasz to w tej cenie najelpsza będzie Sansa

a jaka jest roznica w jakosci dzwieku miedzy T10 a T30 ?

i czy jest roznica jakosci dźwieku miedzy iPod Shuffle a T10/T30 ?

T10 posiada SRS czego wydaję mi się nie posiada T30 jest to podbicie dzwięku i nadanie mu dzwięku przestrzennego i dynamiki. Porównanie Normal a SRS to poprostu nie chcę się słuchać na Normal.

P.S. Czy są jakieś ważne różnice pomiędzy T10 a T30. I słuchawki w nich są dobre, czy raczej do wymiany będą?

Słuchawki to sennheisery mx400 z napisem iRiver. W usmie są chyba najlepsze z wszytskich dodawanych do mp3 ale zalicza się do wymiany :wink:

to ja w takim razie tez chce T10/30, z tego co wiem to maja dobre słuchawki chyba, nigdzie sie nie spotkalem z cena N10 256mb ( albo 512mb ) bo jest bardzo fajny ( wygląd ) lekki i jest z akumulatorem a nie na baterie jak T10/30.

 

Edit: slyszalem zeby nie kozystac z AAA-akumulatorach w mp3 playerach, czy to prawda ?

bo jak nie to akumulator AAA i heyah.

Ja nigdy w życiou nie kupiłbym mp3 na akumulator... Pomyśląłeś kiedyś, że jadąć w autobusie wysiada Ci aku i co? Czekasz aż dojedziesz do domu potem kilka godzin ładowania... A bateria to bateria kupujesz w kiosku u słuchasz dalej albo tak jak ja. Mam 2 akumulatory AAA Które mam zawsze przy sobie w plecacku itp.

Dlaczego ich nie używać? Jakąś dziwną plotkę słyszałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en:

to jak to jest z tym SRS ? ma to T30 czy nie ? bo to wazne :)

słuchawki do wymiany ? ;d to czemu ich jescze nie wymieniłes ? ;)

z tym akumulatorem, to faktycznie głupie, co miałyby sie stac ? :) nie wiem gdzie to przeczytalem albo jakos zle zrozumialem, chyba ze ktos to pisal na jakims forum i nie wiedzial co pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuras_en:

to jak to jest z tym SRS ? ma to T30 czy nie ? bo to wazne :)

słuchawki do wymiany ? ;d to czemu ich jescze nie wymieniłes ? ;)

z tym akumulatorem, to faktycznie głupie, co miałyby sie stac ? :) nie wiem gdzie to przeczytalem albo jakos zle zrozumialem, chyba ze ktos to pisal na jakims forum i nie wiedzial co pisał.

Raczej nie ma. Słuchawki do wymiany zgadza się, póki co mam inne wydatki w domu i tak na koss'ach słucham jedynie w kasku sennheisery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupic tego T10/30 ? bo na allegro są raptem 3 takie modele, a w zaufanych sklepach internetowych nie ma takich.

jezeli T30 ma SRS to jaka jest roznica miedzy T10 a T30 ? porocz baterii ( t10 - AA, t30 - AAA )

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mysle ze bardziej sie oplaca kupic T30 http://allegro.pl/item109415468__odtwarzac...t30_512mb_.html

niz T10 ( w carrefourze znowu chyba jest po 340zł )

Wybór już należy do Ciebie. iRiver'y z aukcji do której podałeś linka nie są wersją ?europejską? I masz tylko 3 misiąca "gwarancji" Jak lubisz ryzyko? Czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie biore T10 z Carrefoura, ma ktos pewniejsza informajce o tej promocji ? bo to tylko ktos napisał na mp3store ze jest znowu ta pomocja do 2X czerwca

Wiem, że ta promocja już się skończyła jakiś czas temu ale może jeszcze mają. Ja własnie w Carrefour kupiłem mojego T10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...