Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

to zaproponuj dobry produkt wysokiej jakosci za 200 zł? :)

Sansa Sandisk e130(512mb/1GB oraz slot SD)

a że tak jeszcze pociągne temat..... bawiłeś sie taką "mp4" że sie tak "mądrzysz" ? ;) nie zrozum mnie zle..

Miałem (nie)przyjemność się tym bawić. Może według Ciebie się mądrze ale ja chcę Ci dobrze doradzić więc interpretuj to jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci się podoba taka tandeta to kupuj, proszę bardzo. Ale nie pisz później na forum że nie słyszysz muzy, tylko szum, że odtwarzacz rozpadł się po tygodniu, że filmów nie da się oglądać bo tną/są słabej jakości, że słuchawki są do d***.

 

Zasada nr 1. Nie kupujemy bezfirmowych mp4 (mp3 też zresztą nie).

 

Za 200zł masz Sandisk Sansę, która ma 10x lepszą jakość dźwięku i niezawodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci się podoba taka tandeta to kupuj, proszę bardzo. Ale nie pisz później na forum że nie słyszysz muzy, tylko szum, że odtwarzacz rozpadł się po tygodniu, że filmów nie da się oglądać bo tną/są słabej jakości, że słuchawki są do d***.

 

Zasada nr 1. Nie kupujemy bezfirmowych mp4 (mp3 też zresztą nie).

 

Za 200zł masz Sandisk Sansę, która ma 10x lepszą jakość dźwięku i niezawodność.

Jestem za Sansą

 

Generalnie lepiej jest dołożyć nic potem się denerwować że cos nie działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem głupi i kupiłem te "mp4" i jestem zadowolony :P filmy da sie oglądać a jakość muzyki jest dobra [bawiłem sie muvo kolego i tam mi sie nie podobala] NARAZIE działa super, zobaczymy jak dalej pociągnie :P [wiem że powinienem was posłuchać :)]

 

oczywiście jeśli bym kupił ten co wy mi radzicie pewnie byłbym w 7 niebie ale i tak jest fajny :) aaa i 2 lata gwarancji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz mp3 polecacie do 200zł?? głownie zależy mi na dobrej jakośći dyktafonu, no ale fajnie grac też musi, pojemnosc to obojetnie ale nie mniej niż 256MB :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chyba go wezme tego iriver t30, a co sądzisz o Creative MP3 MuVo TX SE 512MB?? w proline jest za 195zeta

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad dwoma...

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=951 nowa sansa, 1gb za 191zł wydaje się ciekawą ofertą...

czy też iriver z allegro:

http://allegro.pl/item118823182_super_mp3_...na_lato_ss.html

Nie wiem jak z jakością ale o połowe pamięci mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili do 600-700zł.

-jak najdłuższy czas pracy na baterii (mile widziane wymienne AAA)

-jak najlepsza jakość dźwięku

-im mniejszy tym lepszy

-jak najprostszy, ale z przyjemną i łatwą nawigacją

-pojemność min. 2GB, mile widziane coś większego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili do 600-700zł.

-jak najdłuższy czas pracy na baterii (mile widziane wymienne AAA)

-jak najlepsza jakość dźwięku

-im mniejszy tym lepszy

-jak najprostszy, ale z przyjemną i łatwą nawigacją

-pojemność min. 2GB, mile widziane coś większego

4GB flash ma chyba tylko sandisk e260: http://allegro.pl/item117720927_sandisk_sa...sb_2_0_4gb.html

 

Jak chcesz coś lepszego jakościowo od Sandiska, to zostaje ci iriver H10 6GB ze sklepu, albo 20GB z Allegro (powinienes dostac w tej cenie). Z tym że H10 ma wbudowany akumulator i touchpad (co uznaję za wadę). No i ma dysk twardy, a nie flash.

 

Na baterie AAA sa chyba tylko playery z 2GB pamięci.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś lepszego jakościowo od Sandiska, to zostaje ci iriver H10 6GB ze sklepu, albo 20GB z Allegro (powinienes dostac w tej cenie). Z tym że H10 ma wbudowany akumulator i touchpad (co uznaję za wadę). No i ma dysk twardy, a nie flash.

Popieram, jak narazie nic ciekawszego w tej cenie nie widze ani w sklepach, ani na allegro.

Możesz jeszcze troche poczekać az wejda jakies nowosci, tylko można czekać w nieskonczoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy za 140zł kupie jakąs dobrą mp4 ? bo widzialem w jednym sklepie internetowym(niestety nie mam linka bo nie umiem juz tego sklepu znajsc) wydawała sie dość fajna miała 512mb pamięci co o tym myślicie ?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez cały temat mówimy, że no-name mp4 to największa tandeta. Tak samo jak no-name mp3. Więc NIE, nie dostaniesz dobrej mp4 za 140zł, chociaż możesz kupić i pisać na forum że nie mamy racji, bo jakośc dźwięku jest super (po to, żeby dowartościowac swój tandetny sprzęt i zdusić żal po zakupie).

 

Najlepsze co możesz dostac za 140zł to to: http://allegro.pl/item119280693_mp3_sandis...law_ss_gwa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez cały temat mówimy, że no-name mp4 to największa tandeta. Tak samo jak no-name mp3. Więc NIE, nie dostaniesz dobrej mp4 za 140zł, chociaż możesz kupić i pisać na forum że nie mamy racji, bo jakośc dźwięku jest super (po to, żeby dowartościowac swój tandetny sprzęt i zdusić żal po zakupie).

 

Najlepsze co możesz dostac za 140zł to to: http://allegro.pl/item119280693_mp3_sandis...law_ss_gwa.html

Ok zdecydowałem sie na MP3 IRiver T30 512MB mysle że to będzie dobry zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez cały temat mówimy, że no-name mp4 to największa tandeta. Tak samo jak no-name mp3. Więc NIE, nie dostaniesz dobrej mp4 za 140zł, chociaż możesz kupić i pisać na forum że nie mamy racji, bo jakośc dźwięku jest super (po to, żeby dowartościowac swój tandetny sprzęt i zdusić żal po zakupie).

 

Najlepsze co możesz dostac za 140zł to to: http://allegro.pl/item119280693_mp3_sandis...law_ss_gwa.html

Ile to jeszcze razy mam pisać, że łasica ma racje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba :D Ale przynajmniej maruh posłuchał dobrej rady. Często wchodzi typ na forum, pyta się o mp4, ludzie się produkują odciągając go od noname a on i tak je kupuje, twierdząc że jest świetne ;)

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak wygląda sprawa słuchawek w Irivierach ??. Mam zamiar sprzedać swoje padło i kupić Iriviera :] I tak jeszcze pytam.

 

Nie kupujcie Odtwarzaczy ładowanych przez USB!!! I z lustrzanymi szybkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej MP3 do 200zł. Nieznam się na MP3 i tego typu Audio więc proszę o argumentowanie swych wypowiedzi.

Nie będę reklamował no-name MP4 do 140zł bo mi łazi o w miarę dobrą MP3 w tej cenie (można trochę podrasować budżet ,ale lepiej niech się wypowie ktoś kto się zna na tym).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...