Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

przydalo by sie zeby ktos tak obiektywnie porownal te z allegro. czy tak actime, z chocby creativem, bo do iRivera to juz raczej za wysokie progi, przydalo by sie tez porownanie na takich samych sluchawkach, te dolaczone do tanich mp3'jek mozna od razu odstawic.

 

a ja tym razem takie posrednio zwiazne pytanie, jak mam ladowarke na aku AA to moge za pomoca jakis plytek metalowych czy cos[tak zeby sie miescily] ladowac aku AAA ? czy taki homeMade nie bardzo jest wskazany ?;]

 

ps. Niech Ktos sie w koncu wypowie, kto kupil mp3 na allegro z tych ergotechow/pro2 i innych podobnych, na to chyba prawie kazdy tu czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wierzycie ze jakas Actina czy inny nikomu nieznany Noname (o ktorym nawet trudno znalezc cokolwiek w sieci) po okazyjnej cenie sprzedaje sprzet porownywalny z bardziej markowymi ?

 

Moim zdaniem za te pieniadze (do 300zł) to jedynie wchodzi w gre:

Creative

SanDisk

 

Z naciskiem na ten drugi (jak sie troche rozejzycie po stronkach US to naprawde duza a przedewszystkim bardzo pozytywnie pisza o playerach SanDisk'a. Idealny kompromis jakosc/cena. Tyle ze w Polsce jak zwykle nie ma polowy producentow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wierzycie ze jakas Actina czy inny nikomu nieznany Noname (o ktorym nawet trudno znalezc cokolwiek w sieci) po okazyjnej cenie sprzedaje sprzet porownywalny z bardziej markowymi ?

 

Moim zdaniem za te pieniadze (do 300zł) to jedynie wchodzi w gre:

Creative

SanDisk

 

Z naciskiem na ten drugi (jak sie troche rozejzycie po stronkach US to naprawde duza a przedewszystkim bardzo pozytywnie pisza o playerach SanDisk'a. Idealny kompromis jakosc/cena. Tyle ze w Polsce jak zwykle nie ma polowy producentow)

1441903[/snapback]

uparles sie na tego SanDisk'a jak widze :) mysle ze porownywalny w miare moze byc, najwazniejsza sprawa to wywalic sluchawki ;) to nie tak jak z mp3 na cd, gdzie liczy sie laser, ruchome czesci itd.. nie twierdze oczywiscie ze jakas firma "yoyo" czy inna bedzie tak samo dobra jak iRiver, jak juz pisalem tu nawet widac roznice miedzy iriver-creative, ale to moze kwestia sluchawek..

btw. dla wiekszosci nawet teraz.. a juz nie wspomne o kilka lat temu iriver to bylo cytuje "jakies ruskie go.no" wiec przyszlosc pokaze ;) trzeba odnalesc kompromis cena/jakosc :) a jezeli chodzi o porownanie noname <-> cos markowego to sie pewnie doczekam, jak sam kupie i sam porownam ;P

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cały czas staram sie wybrac jakiego s taniego playera cos z no name-ow albo macer czy torpedo,myslalem tez nad tymi na bazie samsungow czy w koncu PRO2 np.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51319484

(512 MB za ta cene-miodzio ale bez podswietlenia)

 

Moze ktos z was mial lub ma podobne urzadzenia niech sie podzieli wrazeniami.

 

Mam tez mozliwosc kupna Creative MuVo 128MB za 100 pln ale ten nie ma wyswietlacza a 128mb to tylko ok.30 kawalkow.

 

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cały czas staram sie wybrac jakiego s taniego playera cos z no name-ow albo macer czy torpedo,myslalem tez nad tymi na bazie samsungow czy w koncu PRO2 np.

1442504[/snapback]

dziwny ten bez podswietlenia.. taki sam byl czarny i wygladal spoko, na ostanim zdjeciu wyglada jakby mial to podswietlenie, jakies wałki ;) 512 za ta cene no calkiem niezle, firma raczej dobra [w sensie sprzedawca na allegro] Tylko to podswietlenie.. hm..

 

128 mega i do tego bez wyswietlacza to troche kiepskawo, do tego to sa zapewne wczesniejsze modele, wiec wedlug mnie lepiej kupic cos z allegro+sluchawki za jakies 40zl i powinno byc CACY

 

szymon4417 Tak z ciekawosci, gdzie on ma wyswietlacz ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam te opisy i zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie lubię czasem głośno słuchać muzy w danych widże że moć jest różna od 5mW do 30mW. Czy 5mW to dużo jak na taki odtwarzacz biorąc pod uwagę że bęe go słuchał na dousznych słuchawach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jesli bedziesz sluchal no dousznych, to nie jest to mało, wazne, ze jesli chcesz posluchac glosno muzy, to sluchawki musza miec duza efektywnosc (w dB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sotkał się z firmą trekstor, co możecie powiedzieć o odtwarzaczach tej firmy. Zainteresowały mnie te oferty:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51307793

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50221160

A może polecili byście coś innego w tej cenie, moje wymagania to dobry dźwięk min.128 mb i radio

Edytowane przez szymon4417

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sotkał się z firmą trekstor, co możecie powiedzieć o odtwarzaczach tej firmy. Zainteresowały mnie te oferty:

1448160[/snapback]

ogolnie o nich nie slyszalem, ale przegladalem sobie oferty sklpeow internetowych i w jakims byla ich cala masa, rozne modele, i niektore byly BARDZO ciekawe.. jak cos kupsize, daj znac..

 

A wypowiedzi posiadaczy "no-name'ow" jak nie bylo tak nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt tego shitu nie kupuje ..

1449140[/snapback]

To poplynales chlopie.Ja wlasnie kupowalem playerka i obserwowalem co sie dzieje na allegro.Pojawia sie player za 149,169 zeta.Ma wszystkie potrzebne i bardzo rozbudowane funkcje a czasem nawet wbudowane radio.Jest 60 sztuk i za 2 dni juz ich nie ma.Tak jest co kilka dni.Takze wlasnie to sie sprzedaje.Jak tak czytam opisy to to wszystko jest na podzespolach samsunga a roznica tkwi w pudelku-opakowaniu.

 

 

P.S. sam kupilemZ-Cyber Macera 256MB(dzisiaj ma przyjsc poczta)Mam nadzieje ze bede zadowolony.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaje zasade biedny dwa razy traci. W moim przypadku jak najbardziej sie sprawdza. Co do elektroniki to wole jednak dokozyc te 50zł, kupic cos markowego i nie martwic sie o gwarancje, jakosc wykonania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zastanawiajacych sie nad zakupem Macera lub Tornado firmy Zoltrix Z-Cyber

 

http://www.hardware-mag.de/hardware.php?id=266

 

niestety w jezyku niemieckim (ja sobie przetlumaczylem na angielski w tlumaczu on-line altavista)

Oba odtwarzacze zostaly dobrze ocenione nawet w porownaniu z jakims Muvo-creativa.

Torpedo wygral mial lepsze oceny za wyglad ale mi sie bardziej podoba Macer :lol: .wiec oceniam je na rowno.1 wazna rzacz to to ze Torpedo posiada wbudowane radio i mozliwosc nagrywania z niego-ale dla mnie to nie jest wazne bo ja chce sluchac mp3.

 

Jak dostane Macerka i sie pobawie to opisze wrazenia.W tej chwili bede mial porownanie do Muvo 128MB,ktorego posiadam.

Pozdrawiam

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sotkał się z firmą trekstor, co możecie powiedzieć o odtwarzaczach tej firmy. Zainteresowały mnie te oferty:

1448160[/snapback]

Kolega kupil ten drugi tylko ze 512MB w MM w Niemczech (chyba 58€). Wyglada ok, podstawowe funkcje ma jak kazdy inny (np. dyktafon,podswietlany wyswietlacz,itp. - aha podlaczenie z kompem tylko za pomoca kabelka, ma wbudowane gniazdo na mala wtyczke USB). Sluchawki sa deko cienkie, ale po podlaczeniu do glosnikow 2.1 Samsunga gral calkiem ladnie, jak dla mnie tak samo jak z kompa (jakis SoundBlaster). Baterie tylko ponoc szybko zzera, wiec chce kupic teraz akumulatorki. Generalnie wg mnie nie warto przeplacac (szczegolnie jak juz sie ma jakies niezle sluchawki) i kupowac czegos markowego za sporo wieksze pieniadze. Ten gra (do tego calkiem ladnie wyglada), a do tego ma wlasnie sluzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaje zasade biedny dwa razy traci. W moim przypadku jak najbardziej sie sprawdza. Co do elektroniki to wole jednak dokozyc te 50zł, kupic cos markowego i nie martwic sie o gwarancje, jakosc wykonania itd.

1449348[/snapback]

Jak sie ma kase to tak moze mowic i to czesto nie jest 50zl a 150 a nawet 250zl, przy takich wersjach 1 gigowych.. o porownaniu cen do irivera juz nie wspomne. Jeden kase ma, drugi nie, dla niektorych zbieranie na te no name trwa dlugo wiec bez komentarzy ze poczekac "troche..."

 

Yearman dobre podjescie, czekamy na opinie

osobiscie moze bede mial mozliwosc "pobawienia" sie jednym z tych "samsung chip" wersja 1 giga, jak narazie opinie wlascicielki tego odtwarzacza sa jak najbardziej pozytywne, podobno nawet na standardowych sluchawkach da sie sluchac :) ale musze zobaczyc i ocenic sam :) Jak juz bedzie po testach to dam znac co i jak :) [postaram sie w miare porownac do muvo TX FM256, tylko ze kazdy player z swoimi sluchawkami]

 

wazna sprawa, nie polecam zabawy z upgradem softu.. duzo osob sie na tym walnelo.. niby wyglada tak samo, ale w srodku co innego, rozne pamieci i rozne chipy odpowiedzialne za wszystkie funkcje, pokombinowanie daje efekty[w wiekszosci wypadkow] i player wraca do nowosci, ale trzeba sie napocic.[nawet otwierajac obudowe..]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma kase to tak moze mowic  i to czesto nie jest 50zl a 150 a nawet 250zl, przy takich wersjach 1 gigowych.. o porownaniu cen do irivera juz nie wspomne. Jeden kase ma, drugi nie, dla niektorych zbieranie na te no name trwa dlugo wiec bez komentarzy ze poczekac "troche..."

1449579[/snapback]

Nigdzie nie pisałem o czekaniu. Zeby sobie kupic to czy tamto do komputera tudziez inny bajer ciezko pracuje (w szkolce iglaków ostatnio). Wiem też, ze czasem ludziom ciezko uzbierac kase na jakiegos no-name...

 

Gdyby w tej samej cenie znalesc 512MB Muvo i 1GB no-name to co wybierasz? Ja MuVo. Nie rozumiem, po co ludzie "lecą na pojemność". Przeciez na takiej 512MB karcie zmieszcza Ci sie mp3 na cały dzien..

 

Z powyższego odrzucam argument o tych 250zł. Wiesz, ze kupic najtansze badziewie mozna łatwo... Jesli jednak potem mam sie z tym użerać, a nie czerpac przyjemnosc to dziekuje, postoje.

 

Czasem mozna w takich odtwarzaczach zrezygnowac z radia na rzecz tego, aby zaplacic mniej. Zawsze mozna tez rozwiesic ogloszenie po miescie, ze sie kupi tani, uzywany odtwarzacz i szukac ładnego, markowego. Jest wiele mozliwosci, tylko trzeba troche poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rowniez zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3. Wg mnie musi on miec:

*min 512mb flash(wiadomo,troche ruchu z muzyka nie zaszkodzi)

*byc dobrej jakosci(obudowa, jakos muzyki)

*sprawdzac sie jako dysk wymienny

*miec dlugi czas grania na baterii lub akumulatorku

*Gwarancja im dluzsza tym lepsza

*Cena im mniejsza tym lepsza :lol:

 

Mialem okazje sprawdzic dzialanie Creativa MuVo TX FM .Jakosc muzyki niezadowalajaca,wyglad na zdjeciu calkiem fajny,ale gdy cos takiego wzialem do reki to sie rozczarowalem.

 

Chcialem kupic playera z mozliwoscia rozbudowy pamieci (karty SD/MMC) jednak taki odtwarzacz kosztuje ponad 300zl (np Ergotech) + np karta 1gb (ponad 300zl) i mamy sredniej klasy odtwarzacz 1gb za 700zl.

Zastanwialem sie nad iriverem iF-795/895 (512mb za 600-650zl)

plusy irivera:

+bardzo dobra jakosc dzwieku (nagrywanie z radia 320kb/s, line-in 320kb/s)

+stodunek sygnalu do szumu:90db

+dobre sluchawki

+wytrzymala konstrukcja

+obsluga folderow

+dlugi czas grania na jednym paluszku AA(do 40h)

+moc wyjsciowa na sluchawki 18mW

+USB 2.0

+gwarancja 2lata

 

jednak posiada tez dosc istotne dla mnie minusy:

-brak mozliwosci kopiowania utworow muzycznych z pamieci playera na komputer

-nie sprawdza sie jako dysk przenosny (musialbym wszedzie chodzic z cd ze sterownikami by np winXP widzial dane na tym dysku)

 

Szukalem wiec innego ktory byl by rownie dobry lecz nie posiadal takich wad jak iriver. Trafilem na MPIO FG 100 (1gb 659zl).

Zalety:

+bardzo dobra jakosc dzwieku (chodz sadze ze moze byc troszke gorsza od irivera.nagrywanie z radia 128kb/s, line-in128kb/s)

+stosunek sygnalu do szumu:90db

+obsluga dowolnej ilosci folderow

+czas grania na jednym paluszkuAA ~43h

+moc wyjsciowa na sluchawki 18mW

+2 kolorowy wyswietlacz OLED

+USB 2.0

+gwarancja 2lata

+wykrywalny przez winXP bez potrzeby sterownikow (czyli jako dysk przenosny w sam raz)

 

Niedlugo powinienem go kupic (no chyba ze zmienie decyzje :wink: ) Wtedy podziele sie spostrzezeniami juz jako uzytkownik.Pozdrawiam

Edytowane przez AstralVR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem o czekaniu. Zeby sobie kupic to czy tamto do komputera tudziez inny bajer ciezko pracuje (w szkolce iglaków ostatnio). Wiem też, ze czasem ludziom ciezko uzbierac kase na jakiegos no-name...

1449616[/snapback]

Wiekszosc tak pisze, pewnie sam bys tak napisal;) niewazne :) no widzisz.. a ja bym tu pomyslal.. miedzy 512 creative a 1 giga no name, bo mozna je dostac taniej nawet, z gwarancja itd. do tego sluchawki odpowiednie[te w creativie mimo ze na 100% beda lepsze niz w no-name szalu nie robia i wymiana zalecana..(btw. dzis sluchalem i serio sa troche za duze, jak na moje ucho przynajmniej).]

 

Tak a propo pojemnosci. Ale co z tego ze bedzieszm mial creativa, a moze za ta sama cene irvera ale tylko 128 mega, bo to swietna marka i swietna jest jego jakosc, czy cokolwiek innego? co Ci to da?jak bedziesz upychal do tego mp3ki w 128 kbps? albo wma? phi.. powodzenia.. dla tego jest potrzebne wlasnie te dodatkowe megabjaty, bo wybacz ale NAWET JA ;) slysze roznice pomiedzy 128 a 192kbps ale te magabjaty to juz zostawmy w spokoju bo to jest sprzeczanie sie dla sprzeczania;)

 

Jakiego posiadasz playera tak w ogole? miales stycznosc z no-name'ami? bo wiesz zbieram opinie i poza problemami przy upgrade softu [trzeba wiedziec dokladnie co w playerze piszczy] ludzie sa bardzo zadowoleni i to co mnie zaskakuje.. w tych no-name'ach jest podobno bardzo dobry dyktafon, czego o creative nie da sie powiedziec, ledwo slysze osobe siedzaca 1m od mikrofonu, przy maksymalnej glosnosci..

 

peace ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche za dlugo text wiec go ciachne ;)

1450425[/snapback]

z gornej belki tak jak podales polecam i-audio, ma wszystko co iriver[ W tym jakosci :) ] i jest troche tanszy:) i mozna kopiowac pliki, co do zasilania hm.. musialbys zobaczyc wybrane modele, bo jak sie nie myle roznie to bywalo;) z tych modeli co znam [cale 3 :)] to all maja male usb, do tego kabel,sprawdz rozne modele..

 

o MPIO tez generalnie same pozytywny slyszalem..

Jezeli chodzi o baterie, to samsung [orginalny, nie tylko na podzespolach] ma baterie AA co daje w teori do 42h odtwarzania.. jak dobrze pamietam to MSI tez jest n AA ale glowy nie dam :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps. moze ten link Ci cos da.. http://pclab.pl/art14741-1.html

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam MuVo TX 256MB, a styku z no-name nie mialem. Fakt, dyktafon jest bardzo slaby, ale ja go nie uzywam, jest mi zbedny. Za to sprawdza sie jako dyskietka do przenoszenia skanów notatek, jakichs zdjec itd.

 

Mp3 pakuje roznej jakosci, jesli cos z basami, to raczej 160-192kbps, jesli jjakis rock, to daje czasem 128. To zalezy jaka jest jakosc na kompie.

 

Słuchawki mam KOSS'a, The Plug. Kosztowaly 70zł, ale sa wrecz zajebjaste.

 

Ja swojego playera kupowalem, kiedy jeszcze na allegro nie bylo tyle no-name'ow. Moj kosztowal wtedy 370zł i to byla cena dosc atrakcyjna! Nie bylo mnie stac na doplacanie do wersji z radiem, kosztowala jakies 70zł drozej. Ogolnie jestem zadowolony, nie zamierzam go zmieniac.

 

Co do no-name'ow, to kiedys kupilem na allegro discmana co czytal tez mp3. Wiekszego shitu jeszcze nie widzialem. Fakt, ze byl bardzo tani. Nie chce mi sie rozpisywac, co do jego wad, ale on poprostu nie nadawal sie do uzytku. Moze dlatego mam bardzo zle nastawienie do tego typu rzeczy.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do no-name'ow, to kiedys kupilem na allegro discmana co czytal tez mp3. Wiekszego shitu jeszcze nie widzialem. Fakt, ze byl bardzo tani. Nie chce mi sie rozpisywac, co do jego wad, ale on poprostu nie nadawal sie do uzytku. Moze dlatego mam bardzo zle nastawienie do tego typu rzeczy.

1450509[/snapback]

nie dziwie sie ze masz taka zla opinie o no-name'ach.. tu jest ten plus ze nie ma ruchomych czesci.. cokolwiek co ma sie krecic i miec laser.. to nigdy w zyciu no-name.. kiedys w koncu padnie, za zwyczja wczesniej niz to sie by moglo wydawac :)

powiedz mi duzo Ci dala zmiana na koss'y z tych dolaczonych do muvo? mam na mysli wysokie tony.. bo co do basow to rzecz oczywista :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOSS ma jakby dominujace basy, wysokie są zredukowane. Oryginały wrecz przeciwnie, mialy kiepskie niskie, ale bardzioej szczegolowe wysokie, bylo wiecej srednich i wysokich poprostu. Zawsze mozna to jednak wyregulowac troszke na equalizerze w odtwarzaczu (MuVo takowy posiada). Słucham roznej muzyki, ale lubie podkreslony bass. odpowiadają całkowicie do mojego gustu.

 

KOSS'a kiedy wlozysz (nie jest łatwo, ale po dwóch, trzech razach sie nauczysz) mniej uciskaja uszy, jest mniej czuc, ze je masz w porównaniu do oryginałów creativa. One zas są troszke zbyt duze jak na moje ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AstralVR czy mozesz cos wiecej napisac o creativach a zwlaszcza o modelu n200? upatrzylem go sobie jakis czas temu, ale prawde powiedziawszy nie mialem okazji ani go posluchac ani miec go w reku. jak juz bede mial na cos pieniadze to wowczas przeprowadze takie testy w sklepie, a na razie pozostaje mi tylko czytac na forach wypowiedzi innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MuVo N200 to taki MuVo TX FM i:

:arrow: ma USB mini, wiec nie uzyjesz jako pen drive

:arrow: jest mniejszy (naprawde mały)

:arrow: ma wejście liniowe minijack

 

EDIT:

 

MuVo V200 To taki MuVo TX FM i:

:arrow: lżej sie wyciaga moduł pen drive'a z tej czesci, co siedzi bateria

:arrow: lekko zmieniony wygląd (nieznacznie)

Edytowane przez fipa15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja akurat wiem :)

mnie chodzi o opinie kogos kto go sluchal i ma porownanie do innych playerow. dla mnie wazna jest waga, wielkosc, pojemnosc oraz jakosc odtwarzania muzyki i wykonania (to tak w skrocie). a z tym wejsciem usb mini to nie problem - wystarczy przejsciowka z mini na zwykle, ktora mozna wrzucic do malej kieszeni w spodniach ;)

kiedys chcialem sobie sprawic irivera ale... cena i wielkosc (i pare innych szczegolow) mnie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja akurat wiem :)

mnie chodzi o opinie kogos kto go sluchal i ma porownanie do innych playerow. dla mnie wazna jest waga, wielkosc, pojemnosc oraz jakosc odtwarzania muzyki i wykonania (to tak w skrocie). a z tym wejsciem usb mini to nie problem - wystarczy przejsciowka z mini na zwykle, ktora mozna wrzucic do malej kieszeni w spodniach ;)

kiedys chcialem sobie sprawic irivera ale... cena i wielkosc (i pare innych szczegolow) mnie odstrasza.

1450879[/snapback]

hm.. te roznice w wielkosci nie sa az takie wielkie,ale skoro mozesz nosic dodatkowo przejsciowke to czemu nie lepiej playera? :blink: jakosc, pewnie taka jak w innych creativach, ale w tym modelu jest chyba ta wada, polegajaca na "piszczeniu" gdy gasnie lub/i zapala sie podswietlenie.. hm. :blink:

Tak w ogole to slabo szukasz :) na necie jest cala masa porownan V200 vs N200 poszukaj dobrze :) Natykalem sie na nie przypadkiem,google rulez ;)

Pozdr

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...