Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem sformatuj go FAT'em jeśli się da, a jeśli nie to wgraj nowy firmware na 90% pomoże.

 

 

CarsonPoland no niestety eq w sansie jest kiepskie, ustawiłem je tak samo jak miałem w MuVo i słuchać wyraźnie trzaski :/

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to swietnie :mur: z tego co wyczytalem to oryginaly od podrobek roznia sie ksztaltem jacka i dlugoscia kabli do glosniczkow. ladnie sie zalatwilem, no nic, najwyzej je komus opchne jak mi nie beda odpowiadac. a czy ktos porownywal jakosc dzwieku sluchawek "boxowych" z "oem'owymi" ?

Ale na aukcji nie podał jaki mają kabel i jack, ale za to podał że są OEM i nie mają gwarancji. No i co to za mix kolorów wkładek? Jedna czarna dwie białe?

 

Masz tydzień na zwrot towaru zakupionego przez internet. Zrób to.

 

 

Czytałem, że te OEMy grają jak podeszwy butów za 50zł.. Czyli nijak w porównaniu do oryginalnych.

Chyba jak przez pudełko po butach :lol2:

 

andrek cos mi sie nie wydaje, przejrzalem troche allegro/uzytkownikow sprzedajacych oemy tych sluchawek i komentarze. i cos mi sie nie wydaje zeby tyle ludzi wystawialo pozytywne komentarze za sluchawki warte 60zl a grajace jak "podeszwy butow" :)

 

ps. nie no ludzie nie dobijajcie mnie, teraz jeszcze sie dowiaduje ze sansa ma lipny eq.

Dostają słuchawki, są całe, wystawiają komentarz. 80% ludzi kupuje słuchawki z kiosku za 4zł. Ktoś im powie że ep-630 sa dobre, to kupią najtaniej. Nawet nie słyszeli o czyms takim jak podróbki.

 

A o tandetnym EQ sansy było już pisane, wystarczy poczytac kilka ostatnich stron.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andrek cos mi sie nie wydaje, przejrzalem troche allegro/uzytkownikow sprzedajacych oemy tych sluchawek i komentarze. i cos mi sie nie wydaje zeby tyle ludzi wystawialo pozytywne komentarze za sluchawki warte 60zl a grajace jak "podeszwy butow" :)

Prosta sprawa, ci kupujący po prostu nie słyszeli oryginalnych, więc wystawiają taki a nie inny komentarz podróbkom. Tak jak napisał IamWeasel, staraj się o oddanie tych 'pudełek po butach filcowych za 50zl'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieta ktos na jkaich zasadach odtarza kawalki w albumach sansa? tagi? mi male shuffle robi zawsze :/

 

zmieniajac nazwe na '01. tytuł' dziala ok (w proportiens, foobar) ale mam albumy co nie maja wpisów i działa ok, czyli po kolej. nie mogli by zrobic po nazwach? moze zbyt duzo wymagam ...

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieta ktos na jkaich zasadach odtarza kawalki w albumach sansa? tagi? mi male shuffle robi zawsze :/

 

zmieniajac nazwe na '01. tytuł' dziala ok (w proportiens, foobar) ale mam albumy co nie maja wpisów i działa ok, czyli po kolej. nie mogli by zrobic po nazwach? moze zbyt duzo wymagam ...

Też miałem problem jak się nią bawiłem. Tagowanie pomogło częściowo tzn. widział wykonawcę, nie widział tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem jak się nią bawiłem. Tagowanie pomogło częściowo tzn. widział wykonawcę, nie widział tytułu.

a jest jakis program automat ktory mi to pozmienia?? no albumow to ja w kolejnoci sluchac lubie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować posegregować je programem mp3tag albo zrobić playlisty w winampie. Uruchamiasz odtwarzacz, a trybie MSC wrzucasz mp3 z katalogu w odtwarzaczu na playliste w winampie zapisujesz ją na odtwarzaczu i powinno wszystko ładnie śmigać.

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować posegregować je programem mp3tag albo zrobić playlisty w winampie. Uruchamiasz odtwarzacz, a trybie MSC wrzucasz mp3 z katalogu w odtwarzaczu na playliste w winampie zapisujesz ją na odtwarzaczu i powinno wszystko ładnie śmigać.

tak tak, ale człowiek by chciał by kliknął i grało i myśle że to wielka filozofia dla producentów nie jest nauczyć katologować te maszyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz do 200zł polecacie? Czytałem wcześniej o tym SanDisku

czy nadal jest to najlepszy zakup w tej cenie?

Do 200zł to najlepszym rozwiązaniem będzie Sansa m240, a jeśli masz więcej kasy to możesz się rozejrzeć za m250 lub c240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mlun

jak chcesz ze sklepu za 200zl to pozostaje ci sansa, ale warto rozejrzec sie na allegro czesto są nowe samsungi yp-u2 za ok. 200zl, a to juz trochę inna klasa sprzętu pod wzgledem jakości dzwięku

Edytowane przez luisam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mlun

jak chcesz ze sklepu za 200zl to pozostaje ci sansa, ale warto rozejrzec sie na allegro czesto są nowe samsungi yp-u2 za ok. 200zl, a to juz trochę inna klasa sprzętu pod wzgledem jakości dzwięku

a z ciekawości ... robił ktoś porównanie jakości z sansa mxxx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CarsonPoland

 

co do tych podrobek :) masz przeciez tydzien albo 10 dni na zwrot towaru wiec nie powinienes miec problemu ze zwrotem :)

tak ale i tak pierw je wyprobuje. dzisiaj dostalem wreszcie sanse m240 :D playerek jest swietny ale standardowe sluchawki wolaja o pomste do nieba. koszmar..dzwiek jest przymulony a basu w ogole nie ma, oczywiscie bawilem sie eq, wiem jak go sobie dostosowac do konkretnego gatunku muzyki. moim zdaniem jak ktos sie decyduje na ten odtwarzacz to niech od razu zamawia jakies dobre sluchaweczki ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

wiec stało:

 

SANSA MI PADŁA (włącza sie, i tak z napisem SANSA zostaje forever)

 

po 9 dniach od zakupu w Sirius.pl

 

pytanko: kupiłem 9dni temu w siriusie, przez net, odebrałem w sklepie czyli jednak zakup przez net. czy mam prawo wymienic na nowy? czy zwykła gwarancja?

 

będe wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisiaj sluchawki ep630, i tak jak pisaliscie, to podroby. otworzylem, podlaczylem do playera, posluchalem troche muzy, zdjalem, napisalem maila, i sluchawki wracaja spowrotem. cale szczescie ze sprzedawca podchodzi powaznie do sprawy i bez problemu zwroci pieniadze. a co do sluchawek, zero basu, dzwiek jest czysty ale basu nic a nic. to chyba jakies nowe podroby bo kabel jest symetryczny, poza tym jack lamany wpol, pozlacany no i te BIALE silikony :lol: zaraz musze poszukac jakiejs ciekawej (czyt. taniej) oferty, ale juz w sklepie, alledrogo sobie odpuszczam jesli chodzi o te sluchawki

 

ps. Moze ktos z Was chce sobie wymienic ep-630 na cos innego/lepszego? chetnie kupie po jakiejs w miare okazyjnej cenie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko: kupiłem 9dni temu w siriusie, przez net, odebrałem w sklepie czyli jednak zakup przez net. czy mam prawo wymienic na nowy? czy zwykła gwarancja?

będe wdzieczny za pomoc

Nawet jeśli byś kupił przez internet sprzedawca nie ma obowiązku wymiany sprzętu na nowy, możesz go tylko zwrócić i odzyskać pieniądze jeśli przedmiot jest w takim stanie, w którym go kupiłeś. Pozostaje Ci tylko oddać go na gwarancje...

 

alledrogo sobie odpuszczam jesli chodzi o te sluchawki

Czemu?? Jest kilku sprzedawców, od których możesz kupić epki za ok 70zł bez ryzyka, że są to podróbki... Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALL-NET

http://www.allegro.pl/item155206460_orygin...xtra_hi_fi.html

 

Jeśli pudełko wydawałoby Ci się podejrzane, nie martw się - w takim czymś Creative wypuścił nową partię słuchawek :) 100% oryginały, potwierdzone przez kilku użytkowników tychże słuchawek z forum.mp3store.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się są w 100% sam mam w takim pudełku i kupiłem w sklepie, na zdjęciu to wygląda dupnie ale jest solidniejsze niż poprzednie i nie jest zgrzewane więc nie trzeba rozwalać całego pudła żeby wydobyć słuchawki. Dobra koniec OT o słuchawkach bo się % posypią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się są w 100% sam mam w takim pudełku i kupiłem w sklepie, na zdjęciu to wygląda dupnie ale jest solidniejsze niż poprzednie i nie jest zgrzewane więc nie trzeba rozwalać całego pudła żeby wydobyć słuchawki. Dobra koniec OT o słuchawkach bo się % posypią ;)

takie same mam i graja naprawde rewelacyjnie!!!

 

ps player jedzie już do Wadowic, serwis powiedział że w tydzień byc powinien. 7dni sansy :D policzyłem i cieszyłem sie nim 6dób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezli użeracie się z tagami to IMO najlepszy ,ale niestety nie darmowy jest "Tag&Rename v.3.x"-jest wersja 30dniowa gdyby ktoś chciał szybko otagować swój zbiór.Próbowłem używac foobara,i mp3tag ,ale jakoś zupełnie mnie nie przekonały.Denerwujący i w sumie mało czytelny config-dla kogoś kto ma duzo czasu jest to ok.

T&R, to program ,który wręcz kilkoma kliknięciami pozwoli szybko otagować cały nasz zbór muzyki,niezależnie od formatu.Mozna zmieniać też nazwy plików.

Oczywiście znacznie łatwiej jest, gdy przy ripowaniu otagujemy muzę,ale czasem zaistnieje potrzeba zmiany nazw calych plików lub po prostu chcemy masowo pozmieniać np.typ muzyki itp.

 

Osobiście gdy ripuję płytki to zawsze pliku wav maja postać."01.Wykonawca-Album-Tytuł"itd..

Korzyść z tego taka ,że za pomocą T&R wystarczy wybrać opcję-"Get Tag From File Names"(a w "file name mask jest> %6.%1-%2 <) a potem w zakładce "Multi File Tag Editor" dopełnić pola typu rok/typ muzyki i w ciągu kilku sekund mieć otagowane wszystkie pliki.Na koniec zmieniam tylko nazwę pliku na "01. tytuł utworu" by nie były zbyt długie-przydatne w czasie przeglądania na playerku.

Pozwala to zachować porządek na dysku.Ja pogrupowałem foldery tak-

"Wykonawca X"

->" wykonawca X"-"rok"-" album " (rok po to,by foldery były uporządkowane alfabetycznie)

->"wyk...X"-"rok"-" album"

Nazwy plików to zawsze "01. tytuł utworu" itd..

 

Taka-przykładowa- struktura ,przypomina nieco grupowanie po tagach-zawsze można jeszcze wykonawców zaszufladkowac w/g typu muzyki w dodatkowych folderach.

Za pomocą T&R zajeło mi to 1 dzień(ok.12Gb muzy).Teraz każdy folder ładnie się prezentuje :),a co najważniejsze wszelkie zmiany -po opanowaniu programu(prosta sprawa) przeprowadza się naprawdę szybko.

 

PS.Zmusił mnie do tego mały wyświetlacz mojego iriverka,a w ogóle to lubię jak mam wszystko na dysku poukładane.

Program można zassać ->TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BezbronnyPL dzięki! 30dni i mozna caą dyskografie przerobić ;)

 

 

wie ktoś czy Creative robi pokrowce na Nano Plus?? strasznie się rysuje a włąścicielka nie jest zadowolona z tego :/

 

ps w pudełku nie było :/

 

czy mam wrażenie ze Creatvie olewa swoja serie Muvo i Zen Nano Plus? bo na ich stronach nie ma prawie wzmianki o akcesoriach do nich. bo tanie to do du**?

 

nikt nie odpowiedział bo pewnie wszyscy pakuja jak tu: TUU

 

:D

 

co nie zmiania faktu nie coś wymyśleć będe musiał

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,z tym całym dniem to nieco przesadziłem.Otagowanie/zmiany trwają rekordowo szybko(kilka sekund).Gorzej jeśli tagi/nazwy plików wpisane są w ->_taki_wymyślny _sposób_.Ale opcja pobierania tagów freedb może znacząco przyspieszyć sprawę.

Po przygodach z mp3 tag i foobarem jakoś nie chciało mi się bawić w poprawianie tagów-i tak większość muzy mam samodzielnie zripowaną.Ale czasem trzeba coś zmienić,dodać i T&R sprawdza sie znakomicie.

 

Co do pokrowca-Creative niektóre swoje modele ,"trzepie" już ładnych kilka lat,co najlepsze ,w prawie nie zmienionej formie.Jest to swoisty ewenement,a sytuacja ,że nie można kupić pokrowca, jest co najmniej śmieszna ,biorąc pod uwagę popularność tych grajków.

 

Powinien pasować byle jaki pokrowiec z dostępnych np.w Media Markt,jesli masz do niego blisko.

 

 

Drugą opcją jest kupno jakiegoś no-name'a z 256 MB RAM na allegro,bo czasem dodają do niego pokrowiec gratis(czasem można załapać się jeszcze na latarkę,dodatkowe słuchawki, przejściówkę mini jack i inne drobiazgi).

opcja pierwsza -MM-jest najłatwiejsza-w teorii.

opcja druga-trochę naokoło,ale będziesz miał dodatkowego pendrive'a(+gratisy).

 

Patent z PClabu jest ok. ,aczkolwiek wprowadziłbym pewną modyfikację,tzn.markerem napisałbym wielkie logo Creative i tagowyż napis.Żeby każdy wiedział ,że mam "kreatywa"-a nie jakiś bubel.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego mój mp3 player( sansa m240, 1.0gb) wyłącza sie gdy zmieniam ręcznie piosenki. Może sie wyłączyć gdy zmienie np. 20 piosenek, a czasami już po trzech od poprzedniego włączenia. Gdy piosenki zmieniają się automatycznie takiego problemu nie ma. Bateria jest na pewno dobra. I mam tak od początku czyli od 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nic orginalengo na to delikatne gówienko nie znajde, wazne by to coś było i by sie nie rysowąło ... niestety świadczy to o nędzności tej firmy, przyznam że sie troche zawiodłem...

 

jakość Nano plus jest znośna, ale brat ma Muvo V200 ... to jest dopiero tragedia !!! nie wiem na ile to wina słuchawek (miałem tylko ta z kompletu) ale strasznie brzmiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creative Nano ma inne bebechy-prawdopodobnie wzmacniacz.Widziałem nawet test ,gdzie wygral porównanie z iriver t30,ale nie mogę teraz znaleźć i nie pamiętam dokładnie na jakich słuchawkach były testowane(na pewno na pchełkach,bądz IEM-ach).Zresztą na forum Head-Fi też ,jest gosć(może jest ich więcej) ze słuchawkami za 500$ z MuVo.Dla mnie co prawda, ten gość ma po prostu niskie wymagania-bo już"ślepy" ipod shuffle pierwszej generacji bije na głowe wszystkie duze iPody,i większość grajków na rynku(ma wzmacniacz "delta-sigma" ale nie pytajcie co to znaczy bo nie mam bladego pojęcia)a co dopiero MuVo.

Tylko takie "audiofilskie" (bez EQ)brzmienie nie każdemu musi odpowiadać.I nie każdy ma słuchawki za 200-2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...