Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja natknalem sie na dziwna postac rzeczy :)

philips gogear sa1350 i sa1330 ceny roznia sie (na allegro to kwota rzedu 10-20zł) a w danych technicznych nie widze roznic, o co chodzi ?

 

aha i jeszcze jedno.. wlasnie stoje przed wyborem mp3 i biore pod uwage ww philipsy (1GB) i irivera t30, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku (+dla irivera) na pojemnosci takze (+dla philipsa) ale jakosc odgrywa wazniejsza role, nie wiem jak gra ten philips w stosunku do irivera

 

chyba ze macie propozycje innych producentow - cena nie wiecej niz 150zł (sugeruje sie allegro)

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsy odpuść - grają bardzo słabo i cicho, bywają problemy z softem. Bierz Irivera, chociaż doskrobał bym jednak te kilkadziesiąt zł do 1GB.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mianowicie wczoraj uruchomiłem swojego creativa zen 512mb i wieczorkiem chciałem go wyłączyć i zauważyłem że na wyświetlaczy nic sie nie pokazuje. Jak wciskam jakikolwiek przycisk to sie świeci na niebiesko ale nic poza tym. Wyświetlacz padł?? czy coś z oprogramowaniem?? Miał ktoś taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze to widze ze kompromisowym wyborem byloby wybranie creative muvo v100 512mb(ok115zł, wie ktos jak jego jakosc sie ma do sansy m240 i irivera t30 (domyslam sie ze creative jest po srodku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze to widze ze kompromisowym wyborem byloby wybranie creative muvo v100 512mb(ok115zł, wie ktos jak jego jakosc sie ma do sansy m240 i irivera t30 (domyslam sie ze creative jest po srodku)

Lol... muvo jest na samym dole to gowno. Jakosc dzwieku fatalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako że ostatnio sporo śmigam rowerem, chcę sobie sprawić jakiś przyzwoity MP3 Player.

 

Główne wymagania jakie stawiam to:

- Musi jakoś wyglądać

- Musi być mały

- Musi być lekki

- Powinien grać jak należy (przyzwoita jakość dźwięku)

- Najlepiej jakby miał wbudowaną baterię

- Szybki transfer danych (USB 2.0)

- Pamięc nie mniejsza niż 512MB

- Dobrze, jeśli miałby wbudowane radio

 

Upatrzyłem sobie Philipsa GOGEAR -SA1350 za coś koło 160zł: http://www.allegro.pl/item192427096_mp3_ph...u_dyktafon.html

 

Jeden ze znajomych proponuje mi SanDisk Sansa c240: http://allegro.pl/item191501832_sandisk_sa...pln_krakow.html

 

Ktorego wybrać, lub ewentualnie co byście radzili w cenie do 250 zł.

 

z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął T10 :P

Nowy, nie refurbished, blister, wersja USA. ;)

http://allegro.pl/item193004978_iriver_t10...at_okazja_.html

Ale mały i lekki to on nie jest :] Za to wytrzymały jak cholera i JAKOŚ wygląda :D Jakość dźwięku? Najlepsza :P Radio też jest... To taki czołg wśród odtwarzaczy :]

Niby "tylko" 512, ale za to w jakiej oprawie :P

 

A jak nie chcesz takiego wypasiku, to pewnie jakaś sansa będzie dobra - ktoś pewnie coś polecia, ja tam się na sansach nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsa od razu wykreśl - niestety ta firma robi beznadziejne odtwarzacze. Bierz jakiegoś Irivera - T10 lub T30. Refurb są tak samo dobre jak nowe odtwarzacze - jeszcze nie słyszałem żeby komuś refurb się zepsuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philipsa od razu wykreśl - niestety ta firma robi beznadziejne odtwarzacze. Bierz jakiegoś Irivera - T10 lub T30. Refurb są tak samo dobre jak nowe odtwarzacze - jeszcze nie słyszałem żeby komuś refurb się zepsuł.

No własnie oglądałem tego Philipsa w rzeczywistości i wygląda jakoś tak badziewnie. Znów ten iRiver jest cięzki, też juz go oglądałem.

 

Za to jeszcze wpadł mi w oko Creative ZEN V 1GB, kosztuje około 240zł - http://www.apollo.pl/store/show_detail/27686

 

hMM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...