Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie wróciłem ze sklepu dla idiotów i zakupiłem Sanse m240 1GB. Co mnie urzekło to jakość dźwięku. W porównaniu do Zen V to jest ze dwa razy głośniejsze ;) No może przesadzam ,ale moc wyjściowa znacznie większa. Tamten Zen V co miałem wziąć od znajomego przy ustawieniu na max głośności był o wiele cichszy.

 

Podpiąłem najpierw dołączone słuchawki ,a potem moje Sennheisery mx400. IMO Senny lepiej wypadają, także oryginalne dałem swojej połówce do jej MP3 NONAME 256 MB.Niech ma coś od życia ;).

 

Co do samego odtwarzacza no to jakość wykonania znakomita. Brakuje tylko radia no ale jakoś to przeżyje.

 

 

BTW macie jakieś swoje ustawienia Equalizera czy tak bardziej na słuch ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T50 jest rzekomo następcą T10 (zasilanie - baterie AA, i z tego co pamiętam występuje tylko w wersji 1gb - a przynajmniej tylko takie w Polsce znalazłem), T60 jest następcą T30 (zasilanie - AAA oraz występuje w wersji 1gb, 2gb i 4gb)

 

Odtwarzacze z tego co pamiętam wg. ludzi z forum.mp3store różnią się nieznacznie bebechami ( jakimś jednym chipem ). Konkretnego fragmentu nie przytoczę, bo jest gorąco a mi się szukać nie chce :>

A na przyszłość leniuchy wchodzić na stronę producenta i porównać specyfikacje

btw. jak znajdę chwilkę to uzupełnię FAQ o info o nowych iriverach

Ok, dzięki :)

 

Już zamówione na allegro w mp3store Iriver T60 1GB :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=201347490 Jeszcze parenaście sztuk zostało a aukcja do 11 przed południem jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie po takiej zmianie softu, to nie ma problemu. Mówisz po prostu że pewnego dnia przestał działać, chociaż nic z nim nie robiłeś. Sporo osób uwaliło swoje playerki przez wgrywanie softu 2.x.x na 3.x.x i nie mieli potem problemów z oddaniem na gwarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nieznam sie zupełnie na odtwarzaczach i niewiem który z tej trojki wybrac?

iRver T30

iRver t10

iRver t60

Moje pytanie dotyczy glównie czymś poza wyglądem rozmiarami sie róznią ? (tym ze inne baterie i rozmiar to wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nieznam sie zupełnie na odtwarzaczach i niewiem który z tej trojki wybrac?

iRver T30

iRver t10

iRver t60

Moje pytanie dotyczy glównie czymś poza wyglądem rozmiarami sie róznią ? (tym ze inne baterie i rozmiar to wiem)

Mało mnie obchodzi jaki odtwarzacz z tej trójki kupisz, powiem więcej: Przez takie przypadki jak TY odechciewa mi sie pisać cokolwiek co mogłoby pomóc kupującym bo większości (w tym TOBIE) nie chce sie nawet przejrzeć 2 stron tego tego tematu. Nie będę każdemu z osobna pisał mowy z dedykacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolega @pwlij w forum polecil mi iRiver T60 1gb, widze po opiniach ze to player stosunkowo dobry,we wroclawiu kosztuje 25x PLN, jednak sie zastanawiam jakie sluchawki do niego. bardzo mi sie podobaja klasyczne helmofony albo pchelki jak do SE W810i, niektorych sans czy creative aurvana. zamierzam na nie przeznaczyc max 120pln. jakie byscie mi polecili?

co do kwestii czego slucham: http://www.last.fm/user/uosiumen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOSS PORTA PRO :P

Może byś napisał do jakiej muzyki i gdzie to będzie używane to się coś dobierze :) i czy bardziej ci pasują pałąkowe klasyczne, neckbandy (czy jak to sie tam zwało, chodzi o te z pałąkiem z tyłu), jakieś klipsy czy pchełki a może plugi ??? Bo każdy woli coś innego :)

Pchełki -> Sennheiser MX500

Plugi -> nic innego jak Creative EP-630 za taką kasę nie kupisz (nic oryginalnego przynajmniej)

Zwykłe pałąkowe może KOSS PORTA PRO ? (130 zł z przesyłką :) )

Napisz jakiej muzyczki słuchasz i poradzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOSS PORTA PRO :P

Może byś napisał do jakiej muzyki i gdzie to będzie używane to się coś dobierze :) i czy bardziej ci pasują pałąkowe klasyczne, neckbandy (czy jak to sie tam zwało, chodzi o te z pałąkiem z tyłu), jakieś klipsy czy pchełki a może plugi ??? Bo każdy woli coś innego :)

Pchełki -> Sennheiser MX500

Plugi -> nic innego jak Creative EP-630 za taką kasę nie kupisz (nic oryginalnego przynajmniej)

Zwykłe pałąkowe może KOSS PORTA PRO ? (130 zł z przesyłką :) )

Napisz jakiej muzyczki słuchasz i poradzimy ;)

co do kwestii czego slucham: http://www.last.fm/user/uosiumen

pisalem czego slucham i pisalem jaki rodzaj sluchawek lubie. takie grybki co wciska sie w ucho. ocs jak creative aurvana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak masz kaske to senki CX300 sobie zapodaj ;] Epki 630 sa niezle jak na swoja cene,ale do tych Sennheiser'ow nie maja startu (wystarczy poczytac forum mp3store).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>uosiu

 

Napisałeś, że (cyt): "bardzo mi sie podobaja klasyczne helmofony albo pchelki jak do SE W810i, niektorych sans czy creative aurvana." albo hełmofony albo pchełki albo jeszcze plugi :D no to już nie wiem :) ale jak plugi to CX300 (tyle że ciężko będzie wyrwać takowe za 120 zł -> ale patrz post pwlj)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>uosiu

 

Napisałeś, że (cyt): "bardzo mi sie podobaja klasyczne helmofony albo pchelki jak do SE W810i, niektorych sans czy creative aurvana."

Helmofony kazdy wie co :]

kolega mial sanse 130, miala takie wciskane do uszu.

Se W810i ma tez tego typu

aurvana rowniez

albo hełmofony albo pchełki albo jeszcze plugi :D no to już nie wiem :)

skad Ci sie tu pchelki wziely? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie po takiej zmianie softu, to nie ma problemu. Mówisz po prostu że pewnego dnia przestał działać, chociaż nic z nim nie robiłeś. Sporo osób uwaliło swoje playerki przez wgrywanie softu 2.x.x na 3.x.x i nie mieli potem problemów z oddaniem na gwarę.

 

No tak ,ale jakieś tam ryzyko jest. Zresztą właśnie co uniknąłem prawdopodobnego zgonu playerka. Zajrzałem sobie na MP3Store i poczytałem troszkę więcej. Sprawdzałem u siebie i Soft to 3.x.x. Mam nadzieje że wreszcie znajdzie się jakiś sposób na odblokowanie radia w odtwarzaczach z tym softem.

 

BTW. Uważam za największy skandal blokowanie radia ,które domyślnie jest dostępne. Przecież w środku musi być jakiś chip czy coś odpowiedzialnego za radio. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem to co zrobiło Sandisk z wersją Europejską.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Uważam za największy skandal blokowanie radia ,które domyślnie jest dostępne. Przecież w środku musi być jakiś chip czy coś odpowiedzialnego za radio. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem to co zrobiło Sandisk z wersją Europejską.?

:lol2: Właśnie gdyby zrobił odwrotnie to by nie było zgodne z prawem EU...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, do tej pory miałem Sansę C140, ale padła i dostałem zwrot pieniędzy. Chciałem jeszcze raz kupić C140, ale w tym sklepie już jej nie ma. Jeśli nie C140 to co :) ? Kasy mam 177 zł.

 

EDIT: już po krzyku, wybrałem Creative Zen Nano Plus :) , zobaczymy co jest wart :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St. Anger nie wiem czy wiesz, ale kupiłeś odtwarzacz który gra zdecydowanie gorzej niż ta C140. Mogłeś wziąć Sansę m240 - kosztuje 100zł, i zostaje jeszcze sporo kasy na lepsze słuchawki. Gra tak samo jak C140 ale jest mniej awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale w sobotę wyjeżdżam do Niemiec, a w sklepie od ręki był tylko ten ze względnie dobrych. Lepszy taki player niż dźwięki ciągników i kombajnów :) . A może jak wrócę to Creative też padnie i wymienię go na M240 :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za duplikat postu, ktory byl powyzej.

Otoz T60 od T50 rozni sie tylko tym, ze ma jakis chip inny, ma mniejsze baterie i nic poza tym? Zastanawiam sie czy nie kupic tego na zwykle paluszki, tylko nie wiem jak to sie odbije na dzwieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...