Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do wlascicieli iRiver'ow. Czy mozna ten odtwarzacz wykorzystac jako dysk przenosny? Czy konieczne jest oprogramowanie do wrzucania plikow? Bo jezeli tak (a z opisow ktore czytam na to wyglada) to straszna lipa!

Edytowane przez don_pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wlascicieli iRiver'ow. Czy mozna ten odtwarzacz wykorzystac jako dysk przenosny? Czy konieczne jest oprogramowanie do wrzucania plikow? Bo jezeli tak (a z opisow ktore czytam na to wyglada) to straszna lipa!

1561028[/snapback]

Można zmienić firware na wersję UMS (usb mass storage?) i wtedy działa jako Pen Drive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Irivera iFP899 musze powiedzieć, niesamowity dzwięk nie moge się od niego odkleić.Miałem Mpio FL100 FY400,Creativy i inne noname ale iRiver to wysoka półka wśród odtwarzaczy.Polecam,do Win 98 są sterowniki więc powinien działać.

Edytowane przez Bomarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gwarancja? Nawet iRiver potrafi się zepsuć,mnie iFP799 padł po 5 dniach ale błyskawicznie wymieniono mi na iFP899.I tu można docenić posiadanie gwawrancji.A odtwarzacz jest super. Foka333 jeżeli nie boisz się ryzyka bierz iFP899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A co poleccilibyście w cenie do 200 zł. (więcej nie mam i nie będę miał dlatego zależy mi aby wybrać coś rozsądnego :D ). Wiem, że to mało kasy ale chyba z tej półki cenowej też coś fajnego się "wystruga" myślałem o tym http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4d45...43831395f323536.

 

Czy ktoś spotkał się z tym odtwarzaczem?? Jakie jest wasze zdanie na jego temat??

Nie zależy mi na super jakości bo w tej cenie niewiele jest do zaoferowania a jedynie na uprzyjemnianiu dłuuugich podróży B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad muvo tx fm 512mb a v200 512mb.

Nie wiem co wybrać podobno ten v200 jest nowszy ale ma brzydszą Obudowę i jest bardzo delikatny(łatwo połamać jakiś tam zaczep od baterii-podobno)

Ja jestem zdecydowany wybrać tx fm, jednak chciałbym poznać zdanie kogoś kto miał do czynienia z tymi dwoma odtwarzaczami i mógłby mi poradzić który model wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Interesuje mnie zakup odtwarzacza mp3 z pamięcią 512MB,dyktafonem i radyjkiem ale przede wszystkim musi ładnie grać :) jakość i głośność wydawanego dźwięku to najważniejsze cechy jakie musi posiadać ten player.

Na cały ten zakup moge przeznaczyć do 350zł.

 

Zastanawiałem się nad cretivem muvo tx ale przeczytałem tutaj na forum że jest cichy wieć troche mnie to zraziło... Myśle jeszcze nad zoltrixem zling pro 2 ale w internecie nie widziałem żadnych recenzji tego odtwarzacza więc nie wiem...

 

Prosze doradźcie jak najszybciej gdyż jeszcze dziś musze zamówić odtwarzacz gdyż na weekendzie wyjeżdżam i chce już wziąć go ze sobą.

Edytowane przez Fish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Interesuje mnie zakup odtwarzacza mp3 z pamięcią 512MB,dyktafonem i radyjkiem ale przede wszystkim musi ładnie grać :) jakość i głośność wydawanego dźwięku to najważniejsze cechy jakie musi posiadać ten player.

Na cały ten zakup moge przeznaczyć do 350zł.

 

Zastanawiałem się nad cretivem muvo tx ale przeczytałem tutaj na forum że jest cichy wieć troche mnie to zraziło... Myśle jeszcze nad zoltrixem zling pro 2 ale w internecie nie widziałem żadnych recenzji tego odtwarzacza więc nie wiem...

1567559[/snapback]

Hmm, w sumie nie wiem skąd takie opinie; sam mam MuVo TX 512 i nie mogę powiedzieć, żeby było cicho, zarówno na słuchawkach Philips HE 580, których teraz używam, jak i na firmowych padakach (obie pary douszne). Skala głośności od 0 do 40, przy 35 jest już dla mnie głośno. Może to kwestia firmware - moje MuVo ma wyższe, niż jest do pobrania na stronie creativa O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te philipsy mają 16 ohm. Zobacz sobie, że najbardziej popularne pchełki czyli Sennheisery MX mają 32ohm, Koss The Plug tak samo i tak dalej. Jak się podepnie 32 ohm słuchawki to już ciszej muvo gra - przynajmniej jak dla mnie, dlatego irivera kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - mierzyłem kiedyś je. Przynajmniej te które miałem razem z Muvo Slim, ale to chyba takie same są. Te słuchawki brzydko grają, ale ja je lubiłem podpinać na przykład do discmana, co cicho grał, bo one bardzo głośno grały.

Ja miałem takie: http://images.creative.com/iss/images/inli...c_Earphones.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawilem sie troche creativem v200 i potwierdzam 2 fakty:

-wyswietlacz piszczy podczas podswietlania (ale pisk nie wydobywa sie ze sluchawek lecz z samego wyswietlacza),

-dolaczone sluchawki sa kiepskie - zdecydowanie za duze i przez to niewygodne, chociaz graja glosno.

 

ogolnie playerek robi pozytywne wrazenie ale po podlaczeniu innych sluchawek bylo zdecydowanie za cicho. radyjko nie gubilo stacji przy ruchu, a dyktafonik cos tam nagrywal ;) oczywiscie do wykladow tego nie polecam - raczej do robienia notatek glosowych typu 'lista zakupow' ;)

 

zastanawiam sie obecnie nad iaudio g3 - jesli uda mi sie go posluchac i oczaruje mnie swoja jakoscia to sie na niego zdecyduje. jesli tak sie nie stanie to kupie n200 bo jest dwukrotnie tanszy a jakosc ma wystarczajaca. widzialem jeszcze creative zen nano - zmienili nazwe z n200 na zen i nie wiem czy to nadal ten sam player czy tez cos w nim usprawnili. chwilowo nie mialem czasu sie wczytac, wiec jesli ktos zna roznice to moglby sie nimi podzielic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3 dni temu w ogóle nei miałem w planach mp3Playera, wczoraj coś mnie wzięło... Na dyktafonie i radiu mi w ogóle nie zależy, właściwie dźwięk jakiś mega bisty być też nie musi. Włąściwie to miał być tani i tyle.

 

Przeczesałem allegro i zamówiłem tego microstara bez słuchawek: LINK.

Teraz pytanie- ile on ma ohm? Sprzedawca nie wie, dał mi linka do instrukcji: LINK, ale tam nic na ten temat nie ma :?

 

Jeśli ma 16 ohm to słuchawki SENNHEISER MX450, a jeśli 32 ohmy to MX400. A może coś innego (a najlepiej tańszego)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3 dni temu w ogóle nei miałem w planach mp3Playera, wczoraj coś mnie wzięło... Na dyktafonie i radiu mi w ogóle nie zależy, właściwie dźwięk jakiś mega bisty być też nie musi. Włąściwie to miał być tani i tyle.

 

Przeczesałem allegro i zamówiłem tego microstara bez słuchawek: 1570675[/snapback]

Mogę się mylić, ale raczej każdy player mp3 gra głośniej na 16ohmach. Ja radzę tak po kupieniu go zobaczyć czy da sobie radę z 32ohmami i wtedy kupić MX400, jak nie to MX 450 bo MX z serii X50 są podobno badziewne, więc te pierwsze IMO lepsze...

Czy podczas kopiowania mp3 na pamiec playera musze skatalogowac piosenki, czy moge wgrac wszystkie, bez dzielenia ich na foldery??

Raczej na każdym playerze można wgrywać bez katalogowania, a foldery już nie każdy obsługuje, ale większość tak. Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do 300zl Odtwarzacz mp3 irivera chcialbym kupic czy w tej cenie dostane?

oto moje wymagania:

-min 128 mb najlepiej 256

-sluchawki iriver lub Sennheiser mx400

-32 ohm.

 

lub cos bardzo dobrego jak iriver tylko innego producenta ciekawe czy jest taki w tej cenie :P z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3 dni temu w ogóle nei miałem w planach mp3Playera, wczoraj coś mnie wzięło... Na dyktafonie i radiu mi w ogóle nie zależy, właściwie dźwięk jakiś mega bisty być też nie musi. Włąściwie to miał być tani i tyle.

 

Przeczesałem allegro i zamówiłem tego microstara bez słuchawek: 1570675[/snapback]

Odtwarzacz jest niezły, można katalogować piosenki itp. Ja za 512 MB dałem 150 zeta. Ma czarną obudowę.

Edytowane przez apofiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na moje wymagania, co wybrać?

 

wymagania:

- 512MB

- łatwość obsługi

- jak najlepszy dźwięk - jakość, dobre standardowe słuchawki

- przydałoby się jeszcze radio

- cena ~400 zł

 

co byście polecili?

myslałem nad Creative MuVo TX FM 512MB

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz jest niezły, można katalogować piosenki itp. Ja za 512 MB dałem 150 zeta.  Ma czarną obudowę.

1573678[/snapback]

Więc może Ty mi powiesz ile on ma ohm- 16 czy 32? I jakie słuchawki w nim masz (i ile mają ohm) i czy dostatecznie głośno grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE WEŹCIE ODBIJCIE OD TYCH Creative MuVo itp. MODELI ! ! !

SŁUCHAŁEM MUVO I TYCH Nxxx ORAZ C100 ISTNA TRAGEDIA ! TO SAMO CO NO-NAME ! I TE PISZCZĄCE WYŚWIETLACZE :/

NAJGORSZA WADA TO DYKTAFON JAK WOGÓLE TO MOŻNA NAZWAĆ DYKTAFONEM ? 32kbps LOL

 

JAK NIE MACIE SARY NA IRIVERA ALBO IAUDIO ZAIWESTUJCIE W Z-CYBERA (TESTOWAŁEM SLOT-A NAGRYWA ON 192kbps ! DYKTAFON IDEALNIE ZBIERA Z 10m !)

 

POzdr.

 

PS. nic nie mam do creativa ! to bdb firma ale mp3 playery to im nie wyszły...

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...