Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

niestety ex82 maja tylko 13.5 mm membrane - przy dokanalowych pojawia sie bas ale to nie to....szkoda ze trudno dostepne sa dokanalowki sony z 16mm - te to graly...zamiataly wszystko - choc i tak ex82 to jedne z lepszych sluchawek na rynku - szczegolnie w tej cenie

 

ja ze swojej strony polecam ED21 - najlepsze sluchawki sony (procz starego juz niedostepnego modelu z szafirowanymi membranami)

 

zreszta jakiekolwiek sony z 16mm menmbrana zamiataja wszystko od senheiserow po jakies gowniane kossy...pewnych rzeczy ominac sie nie da - basu z mikro membrany nie uzyskasz chocby nie wiem co

a uwazaj bo niektore modele sluchawek maja 10 i mniej mm - a to tylko kluje w uszy i bardzo niszczy sluch

 

kicha i inni probujacy zmienic jakies sansy c2xx - sory panowie ale cholernie trudno znalezc zastepstwo

tym bardziej w tej smiesznej cenie

kicha poszukaj c240 w wersji 2 giga - drugie 2 wlozysz w microsd

 

uwazaj tylko pod windowsem bo potrafi to wykrys jako urzadzenie multimedialne i nastepuje obsrywka po calosci

ma byc jako pamiec wymienna - tylko wtedy nie stwarza problemow

z mojej strony polecam - sam mam c240 i myslalem nad sansa view - ewentualnie sony z seri c cos tam ale troszke cicho gra

 

apropo bardzo podobnie do ipoda tylko minimalnie glosniej - szczerze to i tak za cicho ale to pewnie przez debilne regulacje UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedziec,ze te sony ed16 sa lepsze od np. cx400?

 

Ja dalej czekam az ktos mi cos poleci,naprawde nikt nie zna dobrych playerow? Czy moze duzej roznicy nie uslysze zmieniajac go na innego. To moze nowe sluchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka polecalibyscie mp3 tak do 100 zl ma poporstu miec 2 GB grac w miare dobrze, byc mala i wytrzymala bo bedzie uzywana w ekstremalnych warunkach.

Clip - z radiem lub bez. Testy w ciężkich warunkach przeszedł pomyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Od 2,3 lat jestem posiadaczem sansa e260 + rockbox. Od jakiegos czasu szukam czegos nowego,chcialbym zebyscie mi doradzili. Prosze o pomoc ludzi ktorzy mieli do czynienia z danymi playerami i nie interesuja mnie opinie wyczytane na forach bo one czesto sie mijaja z prawda :/

 

Chcialbym cos co poprostu ladnie mi bedzie grac. Filmow na tym nie chce ogladac (smiech),duzy LCD nie jest mi potrzebny.

Moje sluchawki to cx300 (wiem,lipa) ale z czasem beda lepsze.

 

Cena - do 500-600zl. Kupno w USa... tez wchodzi w gre.

 

Bede wdzieczny za wszelkie propozycje. Dizeki

Niedawno miałem dylemat, co kupić w podobnej cenie. Wybór ograniczał się do iPoda Nano Chromatic 16GB i Sony NWZ-S639F, głównie zależało mi na jakości dzwięku. Poczytałem trochę na head-fi i wybrałem Sonego. Gdybym wybrał iPoda to musiałbym zmienić jeszcze słuchawki, a i tak podobno Sony dysponuje lepszym dzwiękiem jako odtwarzacz. Sony ma w zestawie naprawdę dobre słuchawki, właściwie to byłem bardzo zaskoczony nimi, grają o niebo lepiej od Creative EP630 czy AKG k314p (choć te nie są dokanałowe). Sluchawki Sonego są wyważone, nie miarzdzą basem, ale ten jest odpowiednio głęboki, a jednocześnie sprężysty (taki jak lubię). Od 2 tygodni użytkuję ten zestawik i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo bateria trzyma naprawdę długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wylicytowałem właśnie na ebay-u Sony NWZ-A816 za 140zl. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć czy to jest dobry odtwarzac i czy naprawdeeee warto go brać za te pieniądze? Na ebay-u co.uk często jest okazji więc może znalazłbym coś lepszego? I chciałem się spytać czy jak wcześniej miałem mp3 Thomson Lyra (Taki) to jak zapuszcze coś na tym soniaczu to będzie wielka różnica? Dobre są słuchawki przy tym sony czy lepiej dokupić słuchawki do mojego thomson lyra i dać sobie spokuj z tym soniaczem? Pozdro

 

edit: Jaki waszym zdaniem odtawarzacz mp3 (nie musi być mp4) ma najlepszą jakość dźwięku?

Edytowane przez ziarko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że okazja nie wynika z tego, że jest "rurzowy", to bardzo dobry zakup, słuchałem go i bardzo przypadło mi do gustu jego granie. Na dodatek w zestawie powinieneś mieć EX-82 - bardzo dobre słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak bez wazeliny

 

Jutro jade do MediaMarktu :D i chcialbym kupic jakis MP3 ze slotem na karty pamieci. Teraz mam Irivera T10 ale ma zdecydowanie za mala pamiec i jest nieporeczny bo gruby (lepszy plaski).

 

Moglibyscie mi podac jakies modele godne polecenia ? Poszukam ich, poogladam to cos kupie :D

Wymagania, dobry dzwiek, wysietlacz, plaski do 200-300zl bo i tak nie uzywam czesto no i slot na mini SD.

 

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wlasnie sie mi spodobal na allegro :D

Ale poczytalem ze sa niezle chocki klocki z kupnem ladowarki !

 

Czy te sansy maja zadowalajaca jakosc dzwieku (czyt. wysoka) i ile takie cos trzyma na bateryjce ?

ew. moze wiecie jak sie maja te Sansy do Irivera T10 bo go mam ale go nie lubie :D

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma jakosc irivera T10 do takiej sansy ? :) Moze mi pozwola odpalic w MM to sobie porownam

Ja sprzedałem T10 na rzecz Sansy ze względu na pojemność (kupiłem 4GB). Jeżeli chodzi o dzwięk to iRIver gral według mnie lepiej. Miał lepszą dynamikę i był głośniejszy. Teraz będę sprzedawał Sanse gdyż przestałem używać odtwarzacza mp3. W razie coś to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma jakosc irivera T10 do takiej sansy ? :) Moze mi pozwola odpalic w MM to sobie porownam

Kiedyś miałem irivera T30 (trochę gorszy od T10), a teraz mam sansę tyle, że nie fuze a clip - żeby nie było to w fuzie i clipie środku siedzi praktycznie to samo. iriver to był mój pierwszy odtwarzacz mp3, kupiłem go z cresynkami, które mam już chyba ze 3 lata. Z t10 też miałem styczność

 

Krótkie porównanie t30 vs clip

 

słuchawki: pod tym względem iriver miażdży sansy. Przy cresynach (sennheiser mx300 pod szyldem iriver) słuchawki dodawane do sans brzmią jak pchełki z kiosku. Cresyny tona pewno nie jest to szczyt możliwości pchełek, bo taka Vedia srs200 je zjada na śniadanie, ale swego czasu to był hit, kilka lat temu tylko iriver i iaudio dodawały porządne słuchawki.

 

wykonanie/materiały: tutaj iriver znowu na plusie, zarówno plastiki jak i materiały są lepsze, co nie oznacza, że w sansie są dużo gorsze. Mam clipa od roku i w sumie tylko na przednim panelu mam niewielkie ryski

 

bateria: tutaj jest tak jak mówi producent; T30 miał grać na paluszku aaa ponad 20h i grał, Clip ma na 1 ładowaniu grać 15h - i gra, t10 gra 50h i gra :)

 

dźwięk: iriver - pierwsze odpalenie - usiadłem na glebe, używałem go z włączonym srsem i przestrzeń powalała; sansa - pierwsze włączenie - to nie to co iriver, dźwięk jakiś bez przestrzeni, bez przysłowiowego kopa, ale szczerze powiem, że się przyzwyczaiłem, na początku brakowalo mi tego czegoś co dawał mi iriver. Nie używam żadnych zdefiniowanych ustawień dźwiękowych, EQ - flat i jest fajnie :)

Co do głośności to tak jak nuras_en napisał - riverek gra głośniej

 

W pojedynku iriver vs sansa zwycięzca może być tylko 1, ale trzeba pamiętać, że nie są to sprzęty z tej samej półki cenowej!

 

Słuchawki z jakimi używam clipa: cresyny, akg k412, akg k77, philips she9500

 

teraz ciekawostka - ostatnio nabyłem n81 8gb i jej dźwięk mi się podoba, nie sądziłem, że nokia może tak fajnie grać i boje się, że zastąpi mi clipa - w autobusie i tak ciężko usłyszeć różnice, a zawsze to 1 urządzenie mniej :razz:

 

 

ps. Najlepsza ładowarka do sans to oryginalna ładowarka do motoroli V3, koszt ~12zł ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laberg nJoy??? jaja sobie człowieku robisz? przecież to chinska padlina jakiej na tony jest na allegro i polowe taniej.....jakosciowo ten sam syf co pentagram - masa bajerow i ZERO dzwieku...przy starej sansie c240 to nawet ZERO basu

 

barto nic nie kupisz za ta kase - do fuze musialbys jeszcze doplacic..moglem dzis wziąć sobie za 200 ipoda takiego jak twoj ale dalem sobie spokoj bo mimo ze jest bardzo fajny to drazni mnie itunes brak equalizera(presety pewnie programowo obslugiwane a nie sprzetowa regulacja) i slaby dzwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na coś >20gb w cenie do 500 pln, o bardzo dobrej jakości dźwięku? Musi zastąpić sony nw-a3000, bo 20 gb przestało mi wystarczać. Ważna jest jakość muzyki, długi czas pracy, poręczność(najlepiej dość cieńki, szerokość i wysokość dowolne).

Słuchawki do kompletu to creative hq1700 więc to co jest w zestawie mnie nie interesuje, pewnie nigdy nie będzie użyte.

 

Aha i czy mogę dostać gdzieś cieniutką przedłużkę kabla mini jack(50cm)? bo zerwałem oryginalną a w elektronicznych to minimum 1,8m, grubości normalnego gitarowego jack'a o tak żałosnej jakości dźwięku, że szkoda wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś poleci mi jakiś odtwarzacz mp3 tak by miała pamięć 8gb + 8gb z karty pamięci. Najważniejsze cechy to:

 

1. Cena <=500 zł

2. Jakość = nie rozwali się + nawet nieźle gra, ale najważniejsza jest niezniszczalność :)

3. łatwy w obsłudze

 

 

Myślałem o iRiver E100 - 8GB Black + 8gb karta micro Secure Digital (Trans Flash), co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Koledzy pisali o Sansie Fuze , nie jest to czasem sprzet circa za 150 zl? Jakos kojarze po fotach to z Media Marktu , o tym mowicie? Mam do dzis E130 i jakos nie powalila mnie Sansa - menusy i id tagi to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś poleci mi jakiś odtwarzacz mp3 tak by miała pamięć 8gb + 8gb z karty pamięci. Najważniejsze cechy to:

 

1. Cena <=500 zł

2. Jakość = nie rozwali się + nawet nieźle gra, ale najważniejsza jest niezniszczalność :)

3. łatwy w obsłudze

 

 

Myślałem o iRiver E100 - 8GB Black + 8gb karta micro Secure Digital (Trans Flash), co wy na to?

Na aktualnym F/W może nawet i ci podejdzie, choć nie wiem czy spodoba ci się jego Telechips - gra poprawnie ale nie wgniata w kapcie jak miał to w zwyczaju robić iFP.

 

Być może powinieneś zastanowić się nad E10 albo jakimś playerem dyskowym od iR: coś z serii H120 / H320 / H10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam dokanałowek do 300 zl.Ale nie wiem czy sa lepsze.Te ktore posiadam obecnie to Soniaki mdr ex 85 i Sound Magic pl 30.

Mysle rowniez nad playerem do 500 zl mysle nad cowon Iaudio I7 lub Iriver e10. Co byscie zrobili na moim miejscu majac razem okolo 800 zl.

Slucham trance, drumm and bass, new age, ambient, hip hop, rap, nie slucham wgole metalu rocka, popu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na coś >20gb w cenie do 500 pln, o bardzo dobrej jakości dźwięku? Musi zastąpić sony nw-a3000, bo 20 gb przestało mi wystarczać. Ważna jest jakość muzyki, długi czas pracy, poręczność(najlepiej dość cieńki, szerokość i wysokość dowolne).

Słuchawki do kompletu to creative hq1700 więc to co jest w zestawie mnie nie interesuje, pewnie nigdy nie będzie użyte.

 

Aha i czy mogę dostać gdzieś cieniutką przedłużkę kabla mini jack(50cm)? bo zerwałem oryginalną a w elektronicznych to minimum 1,8m, grubości normalnego gitarowego jack'a o tak żałosnej jakości dźwięku, że szkoda wspominać.

Ha, widze, ze ktos ma taki sam problem jak ja z kabelkiem do NW-A3000. :)

 

Przylaczam sie do powyzszego pytania, bo we wspomnianym A3000 bateria zaczyna mi dawac d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, widze, ze ktos ma taki sam problem jak ja z kabelkiem do NW-A3000. :)

 

Przylaczam sie do powyzszego pytania, bo we wspomnianym A3000 bateria zaczyna mi dawac d...

 

Z kabelkiem od oryginalnych sluchawek, potem od creative'a, Nie mogli wymyślić, że kabelek powinien mieć minimum metr a przedłużkę dać do korzystania przy kompie np 2 metry? No i ponawiam pytanie gdzie można dostać taki kabelek- przedłużkę do słuchawek,ewentualnie dobrej jakości kabel plus dobrej jakości końcówkę i jakoś sobie zlutuje... (ale nie mówie o high endzie za xx pln)

 

Co do baterii- mi tylko na mrozie przysiada, a tak to trzyma świetnie, katalogowe 17 spokojnie daje rade, jak się uprzeć to i więcej. No ale na mrozie to z 10x szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Witam,

Jaki moglibyście polecić niedrogi grajek? Z wyświetlaczem, minimum 2GB pamięci i jak najmniejszymi gabarytami i wagą. Cena również im niżej tym lepiej.

Gdzies widzialem pozytywne posty o Sansie Fuze. Ma to pojemnosc , jest male , dobrej klasy wyswietlacz - tak mi sie wydaje , z tym ze dluzej nie mialem okazji sie tym bawic , chyba tylko 1 utrow slyszalem ale jakoscia wykonania mnie powalilo (sam mam E130 , paruletni wynalazek Sansy :P ) , a i pokretlo swietnie lazilo. Wada cena - 200 zl w Media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki moglibyście polecić niedrogi grajek? Z wyświetlaczem, minimum 2GB pamięci i jak najmniejszymi gabarytami i wagą. Cena również im niżej tym lepiej.

Sansa Clip ;)

 

Ewentualnie dołożyć do Fuze, no ale Clip jest jednak mniejszy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...