Skocz do zawartości
victor89

Wszelakie Mody Na Rive Tnt2 M64 32 Mb Sdram

Rekomendowane odpowiedzi

EXTREME O/C (na to się zanosi :-P )

 

 

Byłem dzisiaj u kolegi dać mu do końca ferii mojego gf 2 Ti (może go kupi), i wziąłem jego starą kartę (taka jak w temacie). Na deafultowych ustwanieniach karty i na procku 600 Mhz karta wyciąga w 3dmarku 2001 SE zawrotne 459 pkt :mur: ... po o/c na 140/140 (normalnie 125/120) karta osiąga 520 pkt ale strasznie sypie artami a dalej są już zwiechy, także 520 pkt to max wynik jaki na niej uzyskałem B) Karta ma na GPU jakiś maleńki radiatorek (przylkejony) i wiatraczek... mam do was takie pytanie.. karta raczej jak się zepsuje to nikt nie ucierpi (równie dobrze moge ją złamać i przez okno wypierdzielić) więc czy są do niej jakieś mody (szczególnie interesują mnie v-mody, oraz wszystkie inne które pomogą mi ją bardziej podkręcić)? jakieś sposoby na większe o/c? Mam ochotę wycisnąć z niej ostatnie soki i poćwiczyć v-mody :D ...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

 

P.S

Raczej nie mam ochoty zmieniać chłodzenia aczkoleiwk jeżeli będzie to konieczne to mam przygotowany radiatorek od mmxa z wiatrakiem 5x5 :>

 

 

P.S2

liczę na wasze wypowiedzi.. naprawdę jest mi potrezbny taki v-mod.. bardzo was proszę o pomoc...

 

 

Update:

 

Karta leci 161/142 z artami.. wynik w 3dmarku 2001SE 490 pkt ... chłodzenie nadal standard

 

Używaj opcji Edytuj...

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...