Skocz do zawartości
lgolebio

Jakie Najlepsze Pamięci Do 350 Zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Korzystając z tego forum nie znalazłem odpowiedź na podstawowe pytanie jakie pamięci Ram DDR333, bo takie chcę, należy zakupić. Kwotą jaką dysponuję to ok 350 zł i nie więcej. Proszę o obiektywne opinie na temat dostępnych układów i sugestie co do ich kupna. Pozdrawiam. Płyta główna Gigabyte GA-7NNXP, Procesor Athlon (Thorton) 2200xp, reszta nie istotna. Dobrze by było aby sugerowane jednostki pamięći były oczywiście w dual (dwie kośći) i jak najtrafniej pasowały do wyżej wymienionych elementów komputera. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 256 DDR Elixiry 400mhz - cena ok 200 ZŁ

1213450[/snapback]

200pln za 256Mb elixir? Toż to rozbój w biały dzień! Niedawno widziałem w sklepie 512Mb PC3200 za 244! Do wątkodawcy...kup PC3200, różnica w cenie żadna, a wyższe taktowania kiedyś mogą się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz duzo czasu i zaparcia poszukaj na allegro BH6. Zdazaja sie do kupieniqa za okolo 130-150 zeta za 256 mb ale jesli chodzi o nowe. Kup jakies 512mb Spokojnie Ci kasy starczy, poczekaj dozbieraj i kup 2 kostke. I tak poprawdzie elixirkow nie polecam. Mam jakies takie zle zdanie o nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz Athlona to dual praktycznie nic nie wnosi wiec kup w jednej kostce a będziesz miał jeden bank pamięci wolny. a co do wyboru jakie kości to zależy czy chcesz kręcić czy nie. Jak nie to bierz Kingstony jakieś, bez obay o stabilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...