Skocz do zawartości
szaraczek

Elixir Czy Goodram

Rekomendowane odpowiedzi

A ja żeby nie zakładać nowego tematu mam takie pytanko - dziś zamierzam dokupić kolejną kość 256. No i tak - zastanawiam się nad GoodRam'em właśnie albo Kingstonem.. Które statystycznie są lepsze? Na GoodRamy napaliłem się bo kupuje w tym samym sklepie i byłaby malutka możliwość że pójdą w dualu. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No morzesz sobie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te GoodRamy albo tom 256 sprzedać i kupić 512 Kingstona jak chcesz bedziesz stosował OC to kup sobie do tego radiatorki na pamięc Pozdro!!!!!!ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj Twinmos bo zle chodz po podkreceniu z plyta gigabyte Podam przyklad 2x256MB w dualu Twinmos CL2,5 max 440Mhz a 2x256MB w dualu GoodRam Cl3 460Mhz. Ja na GoodRamy nie nazekam. Do podkrecania do plyty ktora masz warto zalozyc radiatorki na mosfety bo strasznie sie grzeja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No morzesz sobie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te GoodRamy albo tom 256 sprzedać i kupić 512 Kingstona jak chcesz bedziesz stosował OC to kup sobie do tego radiatorki na pamięc Pozdro!!!!!!ALL" facet jakie bzdury ty pleciesz wez sie za czytanie forum zanim zaczniesz doradzac innym.

 

i skad tu macie takie pomysly ze jak sa 2 kostki to byc moze zadzialaja jesli sa z 1 sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu kingstony maja w dualu nie isc? musza nie maja wyjscia, co do goodramow czytalem ze to niezly chlam, podobno padaja jak muchy, sam ostatnio dokupowalem 256 MB i zakupilem sprawdzone porzadne Kingstony, co do goodramow czytalem o nich w kilkunastu miejscach ze to shit :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi sklepami w katowicach, i za ile mniejwięcej opchne te moje

1214795[/snapback]

na ul.Sokolskiej jest maly sklepik T.B.K (zaraz za kosciolem..patrzac od Slaskich Technicznych)...sklepik mojego znajomego..ceny gieldowe i praktycznie wszystko na zamowienie mozna zalatwic...kupowalem tam ostatnio elixiry 2x512 dla kumpla i wlasnie byly na NANYAch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile płaciłeś na sokolskiej?? a ma ten sklep stronę www?? i jeszcze raz czy dostanę 80 zł za ten muj ram??

1214833[/snapback]

 

sorki ale naprawde niepamietam ile placilem :oops: ...oczywiscie mozesz w rozliczenie zostawic stary sprzet

 

stronka jest.... http://www.tbk.pl/ ....ale nie byla aktualizowana juz chyba baaaardzo dlugo :] ...najlepiej sie przejechac i pogadac osobiscie ze szefem bo naprawda fajny facio i mozna sie dogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi powiedział ze dorwie nawet fajne pamiątki nowe na giełdzie do 250zl bo sam kupował:D :) a teraz jeszcze raz czy sprzedam moją pamięć za 80zł:D?? bo mam kupca za 70zł i niewiem czy czekać na wyjazda na giełde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...