Skocz do zawartości
Pioterek

Jak Sprawdzić Na Pamięciach Jakie Są Kości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zorientować jakiego porducenta mam kości w pamięciach. Mogą być Winbond, lub MTec ale nigdzie tak nie pisze na nich.

Są to Pamięci TwinMos 256MB PC3200

na samych kościach pisze: TMD7608F8E50D

 

ale na naklejce pisze: P/N: M2G9I08AIATT9F081AA4T

 

Czy będą chodziły mi w Dualu napłycie ASUS A7N8X Delux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak swoją drogą - czy można jakoś to inaczej odczytać? Na moich kościach są firmowane przez Geila radiatorki, i o dostaniu sie do układu nie ma mowy. Jest jakaś reguła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz jestem trochę zdezorientowany, bo na FAQ o płycie ASUS A7N8X porady, problemy, piszą że jednak z tymi pamięciami są problemy na tej płycie. Mam TwinMosy 256MB PC3200 CL2,5.

Czy komuś chodzą te pamięci na tej płycie. Proszę o porady - jutro chce kupić płytę :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz jestem trochę zdezorientowany, bo na FAQ o płycie ASUS A7N8X porady, problemy,  piszą że jednak z tymi pamięciami są problemy na tej płycie. Mam TwinMosy 256MB PC3200 CL2,5.

Czy komuś chodzą te pamięci na tej płycie.  Proszę o porady - jutro chce kupić płytę  :-|

1218009[/snapback]

A nie wygodniej iść z pamiątkami do sklepu i u nich na miejscu to sprawdzić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...