Skocz do zawartości
devill

Pomoc Przy Podkreceniu

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym podkręcić mojego procka jest juz troszkę stary ale cóz. Mam P4 2.4B ghz plyta intel 845 pesv dysk sagate barIV a ram DDR 256MB PC2100 czy cos więcej wam potrzeba do pomocy mi ?? ile z tego proca moge uzykskac ?? czy wogule oplaca sie podkrecanie go ??? z góry wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tu sa jakies wrozki/wroze. jedyne co moge podradzic to probowac samemu. nikt ci nie powie ile mozesz max wyciagnac z proca, kazdy inaczek sie kreci. zablokuj agp i pci i wtedy zacznij krecenie jak przestanie wstawac procek to podnies napiecie i dalej krec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam rowniez problem z podkreceniem. mam badziewny bios phoenix. nie ma w niem nic dzieki czemu mozna by wycisnac z tego sprzeta cokolwiek wiecej. na plycie tez nie znalazlem niczego co mogloby pomoc.w manualu do plyty jest napisane, ze szybkosc procesora jest dobierana automatycznie. zdaje sobie sprawe, ze ten komp nadaje sie co najwyzej do wymiany,ale chwlowo finanse zmuszaja mnie do meczenia tego co mam. jesli ktos moze mi doradzic jak sie za to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> to bede wdzieczny.

 

moj komp to:

P4 2.4GHz 512/533 SL6RZ

plyta(to chyba najgorsze co moglo mnie spotkac) Fujitsu Siemens S26361-D1521 (i845G)

512Mb RAM 333MHz

grafa i cla reszata peryferii zintegrowana.

 

jesli ktos zna jakis sposob by wycisnac cos wiecej z tego seka to bede wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Coen

Edytowane przez coenmz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios phoenix

 

Jeśli tak uważasz to jesteś w wielkim błędzie... Ostatnio patrzyłem na biosa u kumpla w jakimś tańszym Asusie, nie phoenix - MASAKRA!!!

A Twój procek to taki jak mój SL6RZ można wyciągnąć nawet ponad 3.0 bez zmiany napięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klopot tylko w tym, ze nie na mojej placie glownej, no chyba, ze manual klamie i da sie jakos recznie zmienic to i owo. w kazdym razie ani w biosie ani na plycie nie mam niczego co moglbym wykorzystac. z tego co wiem po uaktualnieniu biosu tez sie nic nie zmieni. chyba bede musial zainwestowac w plyte i grafike. klopot tylko w tym, ze nie moge sobie pozwolic na wiele, pasuje mi wykorzystac co sie tylko da z obecnego. bo kupienie grafy na moja plyte raczej mija sie z celem (AGP4x). chodzi mi o to, ze chyba nie ma sensu pakowac na ta playte grafy na AGP8x a kupno starej grafy to wydawanie kasy na zabytki. ozywiscie bede wdzieczny jesli podzielicie sie swoimi opiniami :)

 

aha, dla tych ktorzy chca sie posmiac dodam, ze w 3d Marku 2001 na deflautowych ustawieniach i podzialce 1024x768x32 wyniki oscyluja w granicach 1881 pkt. natomiast po zmianie podzailki na 640x480x16 i sciagnieciu wszystkiego na minimum wyniki podskakuja do okolo 3210pkt. jesli ktos chce sie posmiac bardziej, moge odpalic marka na wyzszych podzialkach :D

 

pozdrawiam

coen

Edytowane przez coenmz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...