Skocz do zawartości
ma1y

Router & Neo+ Modem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dwa pytanka i chciałbym uzyskac jakies konkretne odpowiedzi:)

 

1. Porzebny mi modem do neo+ - ma zastapic Thompsona 330 USB - ma być na RJ-45 - z routerem bo za miesiac bedzie dzielony w domu na 2 komputery:

moja propozycja to [LINK], ale czy jest cos tanszego godnego uwagi??

 

2. Potrzebny rownież router (d-link 604 zmarł) do podziału łacza na 3 kompy (nie jest to NEO - po prostu sygnał)

moja propozycja to : [LINK], tylko to tez duzo, bo jego zadaniem jest tylko podzial i NIC wiecej!!! wiec pytam tez czy jest cos tanszego, jak nie to czy to jest warte swojej ceny?

 

dzieki i pozdrawiam!!

 

jakieś propozycje?

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie SMC 7204 BRA ja mam taki i nie narzekam na allegro są po 210zł nówki z gwarancjia na 5 LAT nieźle co. Sprzęt godny polecenia :) Powtarzam SMC to SMC może mało znana firma na polskim rynku ale to wykonanie polecam jak najbardziej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić Microcoma DeskPorte Router 400 (adsl+ switch 4 porty RJ 45), albo planeta 4000 (adsl, 4 porty RJ45 + !! 1USB!). Cena nie przekracza 300 zł. Ten microcom ma dodatkowo ©homologacje.

 

Oba konfiguruje się tak samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...