Skocz do zawartości
Bart000

Problem Z Zainstalowaniem Directx.

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy laptopa Dell inspiron 1000.

zintegrowana grafika na SIS M650 System WinXp sp2,

 

Dotychczasowe zmiany sterowników nie przyniosły żadnych efektów.

Przy próbie zainstalowania jakiejkolwiek wersji Directx, przebiega to zawsze tak samo. Momentalnie po uruchomienia instalki wyskakuje komunikat ze instalacja zakończyła się pomyślnie. Faktycznie instalka tworzy tylko pusty katalog.

 

Po komputerze w tej granicy cenowej, grania w gry nie brałem pod uwagę.

Ale będę wdzięczny za jakieś pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win98se

C:\Program Files\DirectX\Setup

C:\WINDOWS\SYSTEM\DirectX

1217164[/snapback]

Taaa, w pierwszym jeden skrót lub nawet wcale go nie ma. W drugim kilka plików, DX siedzi luzem w system lub system32 w zaleznosci od wersji win.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, w pierwszym jeden skrót lub nawet wcale go nie ma. W drugim kilka plików, DX siedzi luzem w system lub system32 w zaleznosci od wersji win.

1217176[/snapback]

Co pokazuje po wprowadzeniu komendy dxdiag ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pokazuje po wprowadzeniu komendy dxdiag ?????

1217179[/snapback]

 

Po w pisaniu dxdiag... No pisze ze jest zainstalowany DirectX 9.0c

Ale przy próbie uruchomienia czegoś wymagającego DirectX.

Wyskakują komunikaty o blendach. Takie jak gdyby nie był zainstalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zainstalowanego9.0c i tych testow nie przechodzi i z gier mnie wywala i sa jakies errory co robic???

EDIT:

Juz dziala przeinstalowalem directx i testy przechodzi i dzialal.

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEj, dołączę się do dyskusji, choć mam nieco inny problem z DirectX-em... Cały czas miałem zainstalowanego DirectX 9.0c, aż ostatnio ściągnąłem PCMark2004 i okazało się, że mój system ma DirectX 8.1 :mur: A ten program wymada wersji 9.0! 8.1 mi się musiało jakimś cudem zainstalować z jakąś gierką :angry: podejżewam, że z Red Faction 2... Ściągnąłem instalkę DirectX 9.0 (36 MB, nie ta przez internet) i po uruchomieniu od razu wyskakuje komunikat: "Zainstalowane składniki są teraz gotowe do użycia". A nic się nie instalowało... DxDiag dalej pokazuje DirectxX 8.1.Miał może ktoś podobny problem i sobie z tym poradził, bo ja już nad tym siedzę godzinę i ch** mnie strzela!!! DirectX 9 Uninstallerem niby przywróciłem jakąś wersję, ale jeśli tak to była to też v8.1, a instalka 9.0c dalej nie chce iść... o co chodzi :blink:

Z góry dzięki za odpowiedź B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu:

kumpel instalował jakiś czas temu Win XP SP1 i nie instalował DX9. Teraz znalazł jakąś nowszą gierkę, miał komunikat, że musi zainstalować dziewiątą wersję bibliotek, więc ściągnął DX9.0c i [gluteus maximus] :) Mianowicie w połowie instalacji wyskakuje okienko z niezgodnością z systemem Windows :lol: Dzieje się tak przy próbie instalacji dowolnej wersji DX9. Z góry dzięki za wszelkie sugestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam problem :-| :-| wywalilem directxa tym directx buster i mam teraz directxa 7.0 i nie moge nowszego wogole zainstalowac :? :? wlaczam instalke 9.0c i sie wcale nie instaluje tylko pisze ze instalacja zostala zakonczona pomyslnie. co mam zrobic??

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...