Skocz do zawartości
Tornado90

Nagrywarka Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam NECa 3520A... Wypaliłem już kilka płytek i działa OK, szybko i bez problemów. Przed wyborem sporo czytałem na ten temat i wydaje się, że jest to wypalarka warta swojej ceny. Nie spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na jej temat.

Nie polecam natomiast nagrywarek LG... Miałem już 3 (CDRW) i strasznie szybko padały :( . Pewnie z dvdr jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest podobnie,ja mam combo 2,5 roku teraz gsa 4163 i jakoś działa

1218586[/snapback]

Może i inne urządzenia działają lepiej, ale ja mam niezbyt dobre doświadczenia. Było tak, że miałem nagrywarkę 16x, padła po niecałym roku i wymienili na 32x. Ta też padła dość szybko i dali mi z gwarancji 48x :) . Płytek nagrywam raczej dużo i może to dlatego. W każdym razie serwis mają dość dobry bo wymieniają na nowsze modele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od hmm około pół roku jade na Lite-On'ie i wszystko jest OK no i w pip softu do lite'onów wychodzi + soft modzik i jest bardzo miło jedyne do czego można sie przyczepić to kultura pracy napędu jest hmm ciut za głośno chociaż w porównaniu do spawary CD i tak ciszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrywarke DVD Lite-ON SOHW 1633s i nie da sie nagrywac. Przegrałem dopiero 1 płytke-jakims cudem.

Gdy nagrywam to komp się zawiesza i koniec,ale te swiatełka na obudowie i od DVD mrygaja ale reszta nic. Raz zostawiłem na 1h jak sie tak zacieło ale plyta okazala sie pusta po "nagraniu".Aha nagrywałem CD[chyba [-]minus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrywarke DVD Lite-ON SOHW 1633s i nie da sie nagrywac. Przegrałem dopiero 1 płytke-jakims cudem.

Gdy nagrywam to komp się zawiesza i koniec,ale te swiatełka na obudowie i od DVD mrygaja ale reszta nic. Raz zostawiłem na 1h jak sie tak zacieło ale plyta okazala sie pusta po "nagraniu".Aha nagrywałem CD[chyba [-]minus].

1247890[/snapback]

Hmm może kabel do nagrywarki masz uszkodzony ??

Ja miałem takie coś z czytnikiem DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kabel jest uszkodzony :huh: . A czy może byc zle podłaczony? Bo taki z biala koncówka[4 kabelki-zolty-czarny-czarny-czerwony] ciezko bylo wsadzic, no i nie wiem moze to to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic nagrywarke DVD i w tym problem bo nie wiem jaka wiec jakby ktos moglby mi napisac jakie aktualnie sa najlepsze na rynku

z gory thx

1218399[/snapback]

Mam liteon 1653s i dlatego polecę ci NECa

 

NEC lepiej pali od Litka i do tego na większej ilości nośników (a płyty palone z większą prędkością niż na Liteonie mają spoooro mniej błędów - ot np Verbatim x8 +R nagrywana na Liteonie x4 ma podobną ilość błędów co ta sama płyta nagrywana na NEC x12). Nie wspomnę też o tym iż nawet dobre płyty DVD-R na litku nagrywają się sporo gorzej niż na NECu

 

NEC 3520A w tej chwili jest bardzo dobrym wyborem

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...