Skocz do zawartości
Uzurpator

Niech mi ktoś przemówi do rozsądku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przede mną leży 350 zyla. Ubzdurałem sobie, że nabędę drogą kupna (za tę kaskę :D) athlona xp 1700+. jedyny problem polega na tym...., że go nie potrzebuję :D. Do divixowania i siedzenia w sieci starcza mi mój sprzęcik, ale mam potrzebę dołożenia jakiegoś bajerka :D.

 

BTW - jeżeli nikomu się nie uda mnie przekonać (:D) to zasiłka 235 watów to może dla tego proca być trochę mało co? Podobnie radiatorek z durona na którym (pasta silikonowa a nie srebrowa) durek przygrzewa 45 C. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj :) zawsze lepiej miec szybsze :lol: :lol: :lol: A tak serio jak sam piszesz ze nie potrzebujesz szybszego to nie kupuj :P Najlepiej przepij albo cos... :lol: :lol:

 

A co do zasilacza to zalezy bo np ja mam 235 W Enlight i smiga bez problemu z tym co mam w konfigu, a przyznasz sam ze to troche pradu zre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz posluchaj mnie uwaznie!!

 

Zostan przy durniu 750

podkrecisz go z lekka i na pewno Ci styknie

zaoszczedzone w ten sposob pieniadze preznacz na jakis charytatywny cel - na przyklad przekaz je mi a ja sobie kupie XP-ka...bo szczerze moowiac przydalby mi sie

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz posluchaj mnie uwaznie!!

 

Zostan przy durniu 750

podkrecisz go z lekka i na pewno Ci styknie

zaoszczedzone w ten sposob pieniadze preznacz na jakis charytatywny cel - na przyklad przekaz je mi a ja sobie kupie XP-ka...bo szczerze moowiac przydalby mi sie

 

pozdro...

Albo mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj tak jak ja na lepsze MoBo (czytaj EPoX 8K5A2 :) ).

No moze niekoniecznie ten Epoxik, ale ja bym dozbieral jeszcze troszeczke i kupil Gigabyte GA-7VRXP :) Super plytka, wypadla najlepiej u Toma wsrod plytek na KT333.

 

Jesli nie chcesz czekac, to kup Shuttle AK35GT2 (tez na KT333) - dobra plytka (czytalem troche jej testow) za przyzwoita cene ok. 350-370zl.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

http://www.tomshardware.pl/mainboard/02q2/...0509/index.html

 

 

Chociaz na Twoim miejscu i tak kupil bym tego Athlonka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - jeżeli nikomu się nie uda mnie przekonać (:D) to zasiłka 235 watów to może dla tego proca być trochę mało co? Podobnie radiatorek z durona na którym (pasta silikonowa a nie srebrowa) durek przygrzewa 45 C. :roll:

Te 45C masz bez oc :?: jak tak to dużo i do Athlona trzeba by zmienić radiatorek. (u mnie nie więcej jak 34-38[obciążony], chyba że lato)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jesli masz kobiete, kup jej 100 roz - efekt murowany :lol: :lol: :lol: :lol: Warto oj warto :lol: :lol: :lol:

2) Jesli nie masz kobiety (i nie szukasz) to przepij :lol: :lol: z kolegami

3) Kup sobie ladnego psa (np Syberiana)

4) Zainwestuj w paronastoletniego Fiata 126P - po tygodniu problemy z nadmiarem pieniedzy znikna a i problem z "niepotrzebnymi" upgrade`ami tez zniknie (zostana tylko te konieczne):lol: :lol:

5) Ubezpiecz pralke

6) Zrob zapasy proszku do prania

7) kup garnek Zeptera

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jesli masz kobiete, kup jej 100 roz - efekt murowany  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Warto oj warto :lol:  :lol:  :lol: 

Popieram :D

 

 

2) Jesli nie masz kobiety (i nie szukasz) to przepij  :lol:  :lol:  z kolegami

Tu już nie popieram. Jak nie szukasz to zacznij :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Jesli masz kobiete, kup jej 100 roz - efekt murowany  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Warto oj warto :lol:  :lol:  :lol:   

Popieram :D

 

 

     

2) Jesli nie masz kobiety (i nie szukasz) to przepij  :lol:  :lol:  z kolegami     

Tu już nie popieram. Jak nie szukasz to zacznij :twisted: :D
Jestem osoba tolerancyjna, wiec punkt 2 mial sie odnosic do osob, ktore NIGDY nie beda szukac kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2) Jesli nie masz kobiety (i nie szukasz) to przepij  :lol:  :lol:  z kolegami

Tu już nie popieram. Jak nie szukasz to zacznij :twisted: :D

A ch....! Kobiety to same kłopoty tylko... Lepiej wydaj i to szybko zanim zmienisz zdanie! Sorki, nie mogłem się powstrzymac, bo niedługo minie rok a ja się jeszcze nie otrząsnąłem po ostatniej "znajomości" :-(

 

 

@Uzurpator

Moze zamiast procka wymien płytę i podkreć tego durnia ile sie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ch....! Kobiety to same kłopoty tylko... Lepiej wydaj i to szybko zanim zmienisz zdanie! Sorki, nie mogłem się powstrzymac, bo niedługo minie rok a ja się jeszcze nie otrząsnąłem po ostatniej "znajomości" :-(

Widać miałeś pecha. Wyrazy współczucia, mnie niedługo minie rok jak jestem z moją dziewczyną i wszystko jest pięknie :D A myślałem, że nie istnieją dziewczyny z którymi da sie wyżyć rok bez kłótni 8O :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...