Skocz do zawartości
cysioo

Fx5500 + Via Kt880 = Dziwne Zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem solteka na nforce2utltra i wymienilem na gigabyte via kt880. Jak uruchamiam gre np. nfs:u2 to pokazuje pelno przekłamań graficznych i dziwnych pikseli i bardzo wolno dziala. Jak zminimalizuje do tray i powróce to juz normalnie wszystko dziala. Nastepne gry co uruchamie po niej tez dzialaja normalnie. Probowalem omegi nic nie pomogly. prosze o pomoc (mam winxp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem radka 9600pro od kumpla to wogole pokazywalo VPU recorvery na starcie kazdej gry.

 

Przezolylem tego fx do jego kompa to wszystko dzialalo. Wiec jest to wina procesora bo p.glowna wymienialem dopiero.

 

Kupie chyba semprona 2400+ box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnij najnowsze stery, zakualizuj bios MOBO, spróbuj formata. No i napisz czy pomogło, jak nie to pożycz MOBO jakąś bo ta może być zjechana, ja bym sie procka nie czepiał. A i wyłącz fastwrite. I czy może przypadkiem nie kręciłeś czegoś zbyt ostro??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienie agp na 4x w biosie to wszystko chodzi cacy. A na poprzedniej mobo chodzilo wszystlo ladnie na 8x. Co mnie skusilo do kupienia mobo na via. A bios jest najnowszy. Formaty juz byly. :) Ale po wlozeniu mx440 agp8x tez wywalalo bledy.

Edytowane przez cysioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...