Skocz do zawartości
piotras-

Jaka Plyta Do Krecenia Durona 1.2ghz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam plyte ECS K7VTA3 v.2 i Duron 1.2Ghz chcialbym podkrecic troche tego procka,a ta plyta w biosie ma zablokowany dostep do napiecia i mnoznika, wiec mysle ja sprzedac, a kupic taka plyte ktora obsluguje durona i z poziomu biosa mozna go niezle podkrecic,bo nie chce nic przy nim zarysowywac czy grzebac z olowkiem zeby nie spieprzyc..

prosze o dorade w sprawie nowej plyty glownej pod duron 1.2ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz abita albo dfi

 

najlepsze abity do krecenia to nf7 i nf7-s

i do tego jakiś dobry ram i zasilacz :)

Edytowane przez zimny1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abit nf7 do durona 1.2? zastanówcie się co piszecie! przecież ona jest warta pewnie tyle co 1/2 jego kompa! kup sobie epoxa 8krai albo najlepiej epoxa 8kra2i. ja mam to i spokojnie sobie kręce mojego durona 800... poza tym jest stabilna i ma dobrą regulacje pier.dółek typu napięcie timingi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez odblokowania mnożnika na tym duronie nie wiele zyskasz. Najlepiej zamaluj w nim ołówkiem mostki L1, kup jakąś nową płytę co ma FSB 200 i ustaw wtedy duraka na 6,5x200 to dostanie niezłego kopa ;) Tylko nie zapomnij o dobrych pamięciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez odblokowania mnożnika na tym duronie nie wiele zyskasz. Najlepiej zamaluj w nim ołówkiem mostki L1, kup jakąś nową płytę co ma FSB 200 i ustaw wtedy duraka na 6,5x200 to dostanie niezłego kopa ;) Tylko nie zapomnij o dobrych pamięciach...

1220940[/snapback]

np. AsRock KT880 Upgrade ~165 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze niedawno Durona 1,2 i powiem Ci, że tu płyta nic nie pomoże. Ten procek słabo się kręci, przęciętnie coś koło 1,35 GHz. Oczywiście trafiały się lepsze sztuki. Możesz też zrobić tak, że kupisz nową płytę, odblokujesz mnożnik i ustawisz wysoką magistralę, powiedzmy 200 MHz (np. 6,5x200 - jeśli pamięci pozwolą). Wtedy zyskasz nie tylko z większego zegara, ale szybszej magistralii. Aczkolwiek i tak ogólny wzrost wydajności nie będzie zbyt duży.

Edytowane przez Atomówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...