Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...64 % ale dalej nie wiem czy nie ściągam na próżno :unsure:  . Jestem w sieci osiedlowej (czyli stoję za serwerem) a jak czytam tutaj to chyba mogę mieć problem z połączeniem (do tego serwer ma firewalla). Oby działało...... God please let me play R.O.S.E!!!!

 

BTW: Przez ponad 2 godziny czytałem ten wątek od początku i skończyłem na 16 stronie :P.....jeszcze trochę :).

1318885[/snapback]

Nie będziesz miał problemów z Rose za maskaradą. To że nie masz zewnętrznego IP dla ciebie oznacza to, że nie możesz postawić serwera, mieć problemy z p2p jak torrent, ed2k, gnutella dla tego, że tam po części jesteś również serwerem. Jedynie firewall może coś bruździć. Jeśli będziesz miał problemy z połączeniem to poproś admina, aby ściągnął firewalla, lub zmienił jego konfigurację na tyle, abyć mógł grać. Sam znam takich co na siłę na firewallu wycinają p2p a potem przez to nie działa część innego softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. pobralem ROSE zainstalowale i przeszdel updata a mi wyskoczyl jakis blond. to zmienilem ustawienia na angielski, ale gdzy chce sie zalogowac wyskakuje drugi blond. co mam zrobic??

post-107990-1110440336.gif

Edytowane przez Russo777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff....przebrnołem przez cały temet R.O.S.E na Tweaku....jeszcze ciągnę...86%. mam nadzieję że będzie chodziło. Niby w wiele gier grać mogłem po necie (choć nie we wszystkie :( ) i dlatego się martwię. Wiem że serwa nie postawię ale grać chyba będę mógł. Pozdrowienia dla wszystkich R.O.S.E playerowiczów...i nie tylko ;).

 

PS: He, jeszcze nie wiem czy zagram a już myslę jakiego Joba wybrać....ponoć macie braki w Muse....się zobaczy wieczorkiem. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: OK! Jeszcze jeden dzień i weeeekend :) Super! Miałem zrobić mały fotomontaż ze wczorajszej impry. No i robie, ale nie chce mi się go kończyć. Wolę grać w Rose :wink: . No to c u w grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ROSE sam serwera nie postawisz...

1320442[/snapback]

:D Wiem. Chodziło mi o to że w jakiejkolwiek grze nie postawię serwera...tzn. postawić mogę ale po 1: nikt go nie będzie widział a po 2: jak nawet ktoś go zobaczy to się nie podłączy bo sie nie da i już :D . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mamy kolejny update :( jak mnie te błedy podczas uaktualniania denerwują!!

edit/

 

czy to tylko mi sie up robił?? nie wiem bo coś tak dziwinie szybko :D :D

1320575[/snapback]

Tez mialem, szybko poszlo bez zadnych bledow.. nie wiem czemu wy je macie, nigdy update mi sie jeszcze nie wywalil..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem, zupdateowałem( częste errorki :) ), i niby działa...ale(zawsze to ale :/ ). Coś często mnie rozłącza i nie wiem czy to wina mojego połaczenia czy może coś im nie tak chodzi. Jak kiedys grałem w inne gry po necie to też dosyć często mnie rozłaczało....ale tutaj to nie jest za fajne.

 

EDIT:

Nie no tak się nie da grać!!! Co pare minut mam disconecta!!! A dokładniej co drugi raz...raz pisze że server disconnected a za następnym nic nie pisze ale ruszać się nie mogę....nie mogę wyjśc z gry i wogóle(tylko Alt+F4 pomaga)....i tak na przemian :(:(:(:(...A tak się napaliłem na tą gierkę......

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem, zupdateowałem( częste errorki :) ), i niby działa...ale(zawsze to ale :/ ). Coś często mnie rozłącza i nie wiem czy to wina mojego połaczenia czy może coś im nie tak chodzi. Jak kiedys grałem w inne gry po necie to też dosyć często mnie rozłaczało....ale tutaj to nie jest za fajne.

 

EDIT:

Nie no tak się nie da grać!!! Co pare minut mam disconecta!!! A dokładniej co drugi raz...raz pisze że server disconnected a za następnym nic nie pisze ale ruszać się nie mogę....nie mogę wyjśc z gry i wogóle(tylko Alt+F4 pomaga)....i tak na przemian :(:(:(:(...A tak się napaliłem na tą gierkę......

1320746[/snapback]

Ja tylko raz miałem problemy z tym, że gra zgłaszała błędy podczas update. Wtedy musiałem ją przeinstalować i było dobrze. Co do disconnectów to sprawdź najpierw swoje łącze:

np. bez obciążenia wpisz: ping -t wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jako soldier ładuje w str i sen i wale criticale po 200:) a w te najsłabsze potworki wale ze skila po 2k :D

 

tak przy okazji co panowie o tym sądzą

 

http://republika.pl/wws/images/p.jpg

 

google

http://uploadyourimages.com/view/406878ppp.jpg

http://www.uploadyourimages.com/viewer.php?pix=773832pp.jpg

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest rasa tylko praca :lol: dealer bije z gunów lub luncherów ale na początek to odradzam, na początku jest bardzo trudno do tego dochodzi cena ammo, skupujesz od innych co ci potrzebne albo sam znajdujesz, a artistianem możesz zostać dopiero od 70lvl'ka ja sam ide właśnie w artistiana :D

 

a punkty idą tak:

70% Con (czy ci sie uda go wykonać)

20% Sen (jakość przedmiotu wykonanego)

10% jeśli bijesz z luncherka

 

ale i tak cały craft opiera sie na jakości materiałów jakie masz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze REGULAMIN.

 

Po drugie ORTOGRAFIA.

 

 

Ammo można kupoważ w sklepach. Działo kup takie jakie będziesz mógł używać. Joba wybiera się w City of Zant chyba w Warrena.

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...