Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

ja jako soldier ładuje w str i sen i wale criticale po 200:) a w te najsłabsze potworki wale ze skila po 2k :D

 

tak przy okazji co panowie o tym sądzą

 

1320984[/snapback]

Masz kiepskie pingi, ale nie powinno ci przerywać, jakość łącza może i nie pozwoli ci na komfortową grę w Counter-Strike ale na pewno nie będzie ci przeszkadzać w Roseonline

Mój ping wygląda tak bez obciążenia http://free.of.pl/d/danger/hotlink/ping.png

 

Russo777: Jeśli nie znasz wogóle ortografii użyj słownika zanim napiszesz posta. Nie nawet nie musisz się trudzić z szukaniem słownika, po prostu kliknij ten przycisk pod polem edycji tekstu:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dałem to też mój ping bez obciążenia u mnie to jest standard za bardzo nie przeszkadza ale ludzie się czepiają że ja jakiś KS jestem a po prostu zanim moja postać zareaguje na zmianę celu to ja już trochę potworka pobije :(

 

A te sprawdzanie pisowni na waszym forum za bardzo nie działa

 

jak dostać samochód od knights uni?? mam już 200 pointsów ale żadnej opcji na samochodzik:(

 

 

Poza tematem zna ktoś dobry sposób na grypę?

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostać samochód od knights uni?? mam już 200 pointsów ale żadnej opcji na samochodzik:(

1321585[/snapback]

Idz do tego kolesia po prawej stronie i ostatnia opcja.. jesli dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!!

 

Mam ptanko: gram, dilerem i mam 15lvl kupiłem sobie skilla Craft Master i nie wiem do czego słuzy i jak sie go używa. Po drugie jak używa się skilla co można budować bronie i z czego się je buduje??

 

Prosze pomocy!!! :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

craft służy do towrzenia przedmiotów, wykonujesz ich z różnych rzeczy które wypadają z potworków albo kupujesz u NPC, ale do każdej broni trzeba kupić osobną "książkę"...było już tu o tym

 

jak sie używa? klikasz go 2 razy, w okienka wrzucasz itemki bierzesz carft i modlisz sie żeby sie udało :D tak w skrócie

 

sam skill craft master otwiera ci drogę do nauki innych skilli związanych z craftowaniem...

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mr.hyde my sie chyba znamy :>

u tego kolesia po prawej od uni knightow na dole niema opcji samochodu tylko jakiegos miejsca do trenowania co to za miejsce i czy opłaca mi sie tam iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy weekend. :lol: LordShiva skatował mnie wczoraj za male postępy co do zdobywania expów i kolejnych lvlków. Sorki chopaki :oops: ale staram sie jak moge. Nie wyczaiłem jeszcze dobrej areii na expowanie, a samemu na Genzi to troche niebezpiecznie. Kiedy tłuczemy w party, jest o wiele lepiej :D - za to wielkie THX !! Kancik - jako jedyny Muz masz pełne ręce roboty - ale uwierz mi - jesteś nieoceniony ! Dzięki za każdą minutę supportu. Kolejne thxy w kierunku Wh1sp'a. Twoja wiedza na temat cen i handlu jest bardzo pomocna. Ale dlaczego chcesz mnie okroić za tą maskę aż o 399k. Za świeży w klanie jestem ?? :-| Heh... ale nic to. No i ogólnie - Dzięki chłopaki za grę i klanowanie.

 

Biegnę po kawę i do roboty. Expeki i itemki czekają :D POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mr.hyde my sie chyba znamy :>

u tego kolesia po prawej od uni knightow na dole niema opcji samochodu tylko jakiegos miejsca do trenowania co to za miejsce i czy opłaca mi sie tam iść?

1322195[/snapback]

Przykro mi wito ale sie nie znamy, w grze mam nick Russalewicz i mam dopiero 17lvl.

 

P.S. Z czego robi się skrzydła i inne tego typu rzeczy, zjakich składników??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze....te DC mnie dobijają ale giera fajna :):):), Jestem w Adventurers Plains (czy jakoś tak ;) ) i....mam pytanie szybkie: gdzie jest to Zant całe bo chcę sobie Joba wybrać(jak już zaczne biec to może tem dojde przed DC :) ). I jeszcze jedno. Mam chwilowo 9 lvl i jeszcze nie rozdawałem punktów za levele do statystyk...dobrze robię? I czy później jak już będę miał Joba to czy jeszcze jakiekolwiek punkty do rozdysponowania będę dostawał po lvupach??

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Wy macie weekend, a ja mam tydzien wolnego :D Zlapala mnie jakas grypa czy cos takiego co oznacza ze mam wiecej czasu na ROSE :) Dzisiaj juz nabilem lvl i moze jeszcze jeden dzisiaj zrobie. Bawcie sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem:). Chcę być Muse i tera muszę zdobyć takie Flame cośtam x20...ale gdzie to dorwać? Wie ktoś?

 

No i jak ustawić te punkty?? Mam pakować na maxa w INT i po trochu w resztę czy jakoś inaczej....Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem:). Chcę być Muse i tera muszę zdobyć takie Flame cośtam x20...ale gdzie to dorwać? Wie ktoś?

 

No i jak ustawić te punkty?? Mam pakować na maxa w INT i po trochu w resztę czy jakoś inaczej....Nara.

1322378[/snapback]

Narazie ładuj w Inteligence. Flame seed to nie są normalne itemy, nie podnosisz ich z ziemii. Odpal sobie okienko z questem i tam gdzie pisze co masz zrobić i jakie stworki zabijać. Na dole na ikonce pisze ile już zebrałeś tych rzeczy. Zdobywasz je zabijając te kwiatki na Adventure Plains. Największe skupisko tych kwiatków jest na takiej wysokiej górce która jest pomiędzy obiema drogami do Luxem Tower.

Jak dostaniesz ten item to na pasku chatu będzie pisać to fioletowym drukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Z ogromną radością, że mamy kolejny weekend, pozdrawiam wszysctkich Rose'owiczów. W szczególności całą drużynę TweakPL. Czy będzie można zaliczyć te dwa dni do szczególnie udabych - to się okarze. Dwoje się i troję, żeby expować jak najszybciej. Mam nadzieję, że kiedy Zenithar zaliczysz już egzamy i wrócisz po tej tygodniowej przerwie, miło Cię zaskoczę :D

 

Co do wcześniejszego postu. Z Questami i itemami jest zawsze tak samo. Wciskając ALT+Q otworzy się okno questów. Wybierając z listy odpowiedni wiersz, w dolnej części okna wyświetla się informacja o tym, co trzeba zrobić. Nie zawsze jest powiedziane ile dokładnie ma być danych item questów. Drugie to literówki, które mogą czasami nieźle zmylić. Dobrą metodą jest zabijanie każdego typa z konkretnej rodziny potworów i obserwowanie okna dialogowego gry. O ile zatłuczemy odpowiedniego monstera, w oknie tym na fioletowo powinna pojawić się informacja o zdobyciu przedmiotu questowego, np. You got one monster proof. Ważne jest to, że te itemy nie wypadają na ziemie, ani nie trafiają do plecaka. Dostajemy je wirtualnie. trafiają one do okna questowego ALT+Q. No i chyba tyle.

 

Dobra... za dużo gadania, za mało grania. Lecę do Rose. Będę dzisiaj albo na Ganzi, albo w B2. C U!

 

I ogłoszenie dla TweakPL - potrzebuję dobrej tarczy i jednoręcznego miecza na około 55 - 60 lvl i STR w okolicach 110. Za wszelką pomoc z waszej strony chłopaki, będę bardzo wdzięczny. :blink: BB!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale trzeba powiedzieć że niektóre przedmioty questowe dostaje się losowo albo jest mały procent na ich znalezienie (chyba że ktoś ma sporo charyzmy)

 

Mam problem z tym questem herberta na lake of anima te aqua syfy zdropił na razie 4 itemy a NPC bredzi coś że jest ich 5 albo 6, może być 6 itemów jak w okienku questowym jest tylko 5 miejsc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do questa wystarczy ze 4 itemy bedziesz mial, ale lepiej znajdz 5, wieksza nagroda, jak juz bedziesz mial idziesz do guida prawa gora zabijasz pare captainsow i od cruine'a dostajesz bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem u tego guida i nic nie mialem na temat questu, a możliwe że jest 6 itemow questowych??

bo ja moge poszukac 6 mi sie nigdzie nie spieszy narazie to ja se kolekcjonuje union pointsy :D

i jaka jest nagroda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie to trzeba zabić 3 Aqua Captainsy.

 

Nagrodą jest maczuga chyba +3 do attack i jakaś dwuręczna broń.

 

Można zebrać tylko 5 przedmiotów, bo na więcej nie ma nawet miejsc :)

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeni mam dla Ciebie grand viking sworda slotted, wiec jak zrobisz questa z msg`ami to wez saint lighting spear lub grand silver axe ! ^_^

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moje plany popołudniowe padły wraz z serwerem Rose :mur: !! Bo albo Server dead, albo jak to w weekendy jest tyle ludziów, że nie można się dopchać :angry: Ale to niś... W końcu zajmę się zaległościami. Bo Thiefa3 muszę instalnąć i pograć trochę... Ale regularnie co kilka minutek będę obczajał, czy miejsce jest już jakieś. :huh: Mam nadzieję, że uda mi się dopykać 55lvl, ale obawiam się, że to marzenia ściętej głowy.

 

BTW: Informacja dla chłopaków z Teamu. Mojej Żonie tak się spodobało klanowanie, że zdecydowała się zrezygnować z soldiera 46lvl i zaczęła rozwijać nową postać. Jest już Muzą na 23lvl-ku - Arcanell - i przepełniona jest nadzieją, że kiedy osiągnie wystarczający poziom rozwoju postaci, znajdziecie w niej dobrą kandydatkę na Tweakowca :ploom: Nie tam, żebym was zaraz namawiał, czy coś, ale Kancikowi przynajmniej by trochę ulżyło ^_^

 

Do zobaczenia wieczorem, miejmy nadzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ładuj w Inteligence. Flame seed to nie są normalne itemy, nie podnosisz ich z ziemii. Odpal sobie okienko z questem i tam gdzie pisze co masz zrobić i jakie stworki zabijać. Na dole na ikonce pisze ile już zebrałeś tych rzeczy. Zdobywasz je zabijając te kwiatki na Adventure Plains. Największe skupisko tych kwiatków jest na takiej wysokiej górce która jest pomiędzy obiema drogami do Luxem Tower.

Jak dostaniesz ten item to na pasku chatu będzie pisać to fioletowym drukiem.

1322602[/snapback]

 

Dzięki! Jak tylko uda mi sie połaczyć (serwert pełne...weekend ;/) to zara tam pójdę. A co do tych punktów to dostaje sie je tylko do 15 lvl czy wyżej też? Napisałeś też żebym pakował i INT ale czy TYLKO w to a resztę olać? Rozdałem już punkty (lwia część poszła w INT ale też trochę dałem na wszystko inne..jakby co to jeszcze zresetować mogę)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy jak masz na niej fure :D to moge wziąć :)

 

wie ktos jak dziala ten skil taunt?? czy ma dzialanie obszarowe itd.

 

i czy moglby ktos opisac refining itemow krok po kroku: co, gdzie, kiedy, w jakich ilosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taunt działa tylko na jeden cel. Maksymalny lvl tego skilla to 3. Wymaksowanie wymaga 50 skill pointsów. Bardzo dobry skill gdy gra się Soldierem - Knightem w party. W solo ten skill jest kompletnie niepotrzebny/nieopłacalny.

 

Ponieważ serwery są teraz przeciążone, to za jakiś czas w pierwszym poście będą najważniejsze informacje (o ile po drodze nie padnę ;) ).

 

UPDATE: mały FAQ o refine już jest na pierwszej stronie, pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem już Muse lvl 15 :P. Pakuję prawie wszystko co mam w Inteligence. Cierpię na problemy każdego gracza...BRAK KASY!!! Ale co tam..giera wypasik. Mam zamiar inwestować w czary ofensywne ale jakiś cure też się znajdzie ;) (choć u mnie czary bojowe to podstawa). Co ciekawe grałem przez prawie 3 godziny i nie miałem disconnecta! Owszem zacinki były ale to nic poważnego. Dobrze by było gdyby już tak było zawsze :D. Jestem ciekaw jak wy to robicie że macie kasy tyle :blink: ja nigdy do 10k nie dobiłem :P. I parę pytań: Czy mogę nawalać w przeciwnika czarami bez ruszania się z miejsca(ale na odległość), bo ja zaatakować czarem mogłe dopiero po wybraniu ataku na przeciwniku i po jego rzuceniu postać sama podbiegała do przeciwnika( bo morda nie szklanka i obić ją można :/). I jak jest z leczeniem innych...też musiałem najpierw wybrać postać aby żucić na nią czae )tutaj chodzi o Cure) i znowu wiąże się to z tym podbieganiem. I ostatnie pytanie: każdy przedmiot ma coś takiego jak lifespan(chyba jakos tak) i to wyrażone jest w procentach. Czy chodzi o to że jak to spadnie do zera to przedmiot będzie uszkodzony(?) i tu pytanie; gdzie to się naprawia? Chodzi mi zarówno o bronie jak i np. ubrania.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

BTW: Mój nick to TrueVanDalPL i zazwyczaj jestem na kanale 3 ale pogrywam rzadko więc trudno mnie dorwać + jestem lamerem w tej gierce ;). Pozdro 4 All !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...