Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Crosis ma racje, skille takie jak Armor/Weapon Mastery, Hardened Body, a pozniej na 70lvlu One/Two-Handed Mastery to podstawa. Oczywiscie nie zaszkodzi 1 pkt w Quick Step, Mental Mastery, ale wiecej nie polecam.^_^

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzisiaj podszkole sie :D ale naprawde nie gra się trudno, exp nie idzie bardzo powoli ani nic, gra mi się nim przyjemnie :D a inaczej mam z moim dealer'kiem, bardzo mnie denerwują koszta związane z amunicją, przez co mało moge zaoszczędzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-_- Jestem... a jak długo ? Nie mam pojęcia.... jestem padnięty bo od dwóch dni śpię stanowczo za mało :mellow: Dziś w dodatku zaspałem do tyry, ale że mam na 6, a kierownictwo na 7, nikt nic nie wie <_<

 

Zenitharze. Mogę powiedzieć tylko jedno: karmię się nadzieją, że racja jest po Twojej stronie i życzę wszystkim Tweakom, aby spełniły się Twoje słowa.

Na tym zakończmy wczorajszą dyskusję na temat sytuacji w TweakPL.

 

Do zobaczenia w Rose. B) c u !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh :D Mam Crystal Key! Pewnie się śmiejecie ale ja to dopiero zaczynam ;). We dwóch z jakimś kolesiem dobiliśmy tego Whoopy Kinga bo akurat wokoło mało ludu było :D. I Crystal Key przypadł mnie...choć już ludzie się zbierali to mój Mana Bolt był szybszy o ułamek sekundy :P. I teraz co z nim zrobić? Wedłóg tego questa najpierw trzeba wrócic do Leny...a może można już coś z tym zrobić?

 

BTW: byłem wtedy na 20 lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

które Aquy zabijać żeby dostać te itemki w quescie dla Soldiera 30lvl??

1329720[/snapback]

Chodzi ci o ten quest herbert's costam? To zabijaj jakiekolwiek aqua. Dobrze by bylo gdybys mial duza charm bo wplywa to na czestotliwosc dostawania quest itemek.

 

robie questa dla uni Righteous Knight polegajacego na zabijaniu Moldy.

mam ich juz 22 ale w rozmowie z Huffe i Gunwayne nie moge ich im przekazac.

ile musze miec zabitych Moldy i komu je oddac?

1329853[/snapback]

30. I do Huffe.

 

Heh :D Mam Crystal Key! Pewnie się śmiejecie ale ja to dopiero zaczynam ;). We dwóch z jakimś kolesiem dobiliśmy tego Whoopy Kinga bo akurat wokoło mało ludu było :D. I Crystal Key przypadł mnie...choć już ludzie się zbierali to mój Mana Bolt był szybszy o ułamek sekundy :P. I teraz co z nim zrobić? Wedłóg tego questa najpierw trzeba wrócic do Leny...a może można już coś z tym zrobić?

1329867[/snapback]

Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi :) Masz 2 mozliwosci, albo lena albo ten koles obok hourglass, potem umieszczasz klucz na szczycie i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zabić 30 Moldy, żeby ten ques był skończony.

 

Crystal Key - musisz iść do Zant, koło kolesia (Luth?, Ruth?) tego co wyrzucił Keya jest taki budynek - Hourglass. Trzeba do tego podejść i opcja sama powinna wyskoczyć, tak jak było to przy grzybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o ten quest herbert's costam? To zabijaj jakiekolwiek aqua. Dobrze by bylo gdybys mial duza charm bo wplywa to na czestotliwosc dostawania quest itemek.

1329957[/snapback]

z tego co wiem, to charm ogólnie wpływa na jakość wypadających przedmiotów, zdobyłem dopiero 2 a tłuke te aquy gdzieś koło 45min...ale niedługo 31lvl to dodam troche punktów do cha i może co ruszy z miejsca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto inwestować w charma. Jeśli chcesz mieć więcej charma, to dobrze jest kupić zestaw: ring (+18), amulet (+18), earing (+18), doll (+13?), mask (+1x). Przed rozmową przy wykonywaniu questów zmieniamy ekwipunek na dodający charma, natomiast grając normalnie używamy normalnego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest napisane to wynika ze chyba komus z Arumic junon. Probowales juz? Pewnie jest to quest albo dla muse albo dla kogos z Arumic, jest ktos z tej uni tutaj? Moze by pomogl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Nooo wreszcie doczekalem sie dnia gdzie niejestem najgorszy w klanie :P Teraz juz niebede sam gonil czolowki bo jest jeszcze jeden muse, a raczej muszka :)

Jeszcze jakies 6 lvl i was dogonie, przynajmniej niektorych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

juz poradzilem sobie z tym questem problem byl taki ze mialem 2 dodatkowe questy z unni i nie moglem oddac inaczej jak tylko w takiejsamej kolejnosci w ktorej je dostalem :/ troche to glupie ale ta gra juz tak ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest server maintence. Będzie update. Zmiany jakie zostaną wprowadzone:

 

* It is no longer available to change the cart parts which are lower than the body part if you only change the body.

1) Before you ride on, the cart parts which are higher than the body part would be disabled.

2) After you ride on, itĄ?s not possible to change other parts if their version is higher than the body.

* Log in/out status of your friends in community list would be announced.

* Skill tree has been adjusted; In leveling up skills, lower grade skills would be remained. (i.e. twin shot -> triple shot.)

* Lag in Junon Cartel(in each stairways) has been modified.

* Graphic error has been corrected at Stairs in Luna Dungeon.

* After you give up the quest in Forgotten Temple, you would be warped to the entry of Temple if you re-login or faint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) Ha! Dzięki za niesamowite całopopołudniowe party na Lunie. Naklepałem od 58(45%) do 59(55%) - mmmm... a ile śmieci przy tym nazbierałem. No i skrzydełka anielskie też. Arcanell już na sam ich widok mocno się cieszy. Szkoda tylko że bez statsów. Ale lepsze niż nic. Tylko żadnej z tych wandów ani stuffów nie dostałem. Heh he. Ale chyba najważniejsze to mnóstwo radochy i zabawy B)

Miałem nadzieje wspiąć się na 60 lvl w ten weekend, ale coś mi się wydaje, że to nastąpi już jutro. :lol:

Ok. Oczy mam zmęczone. Jutro ostatni dzień tyry w tym tygodniu i znowu weekend. Z jednej strony fajnie, ale jak pomyślę, że serwer znów zawali się tłumami, to wcale mi się to jakoś nie uśmiecha :huh: . Ale nie ma to tamto. Zawsze możeszmy :wink: być dobrej myśli.

 

Whisp - chyba w końcu udało mi się wysłać do Ciebie tą paczuszkę. Będę bardzo happy jak wrzucisz na forum linki do tych fotków.

 

I może jeszcze coś - jak to się stało, że wszyscy tam na Lunie, prócz Whispa i PinHeada dostaliśmy PIMA. Heh he B) Pozdro i c u tommorow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alezsie zdziwilem jak zobaczylem sklep Pina..

1334474[/snapback]

Cos jest nie tak z clan serverem, byly problemy z pisaniem na chacie, a teraz widze kilka osob online.

Yay, nie moge spac. ^_^

 

Ps

Mejla brak, sprobuj na 'umc@o2.pl'.

 

Ps2

Trzymamy z pinem party @ 35lvl. ^_^

 

Ps3

Gurz poszedl w nocy za 1.750.000z

 

Ps4

Gram sobie wlasnie w party z knightem, i zrobilem screena ile dmg robia mu slagi...

Dołączona grafika

Wolfy niestety nawet do 15!

 

Ps5

Shiva mieczyk czeka na Ciebie.

Ja wezme all oj.

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...