Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem na 2 serwerze ale ani jednego polaka nie widzialem :( Ktos z forum by sie przydal, razem by latwiej bylo :) W razie czego GG - 4318744.

Co to znaczy Eceeded przy Channel 1 ?? Pogralem, wyszedlem i teraz pisze ze nie moge juz tutaj grac :|

1237441[/snapback]

 

 

JA terz gram w R.O.S.E ale nikogo mam od groma polaków na liście jaki masz nick na tej grze teraz gram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tez sciagnalem i gram. 14 lvl dealer, ale mam pare pytan:

- dealer moze wytwarzac przedmioty (crfting), ale jak ?

- kiedy bede mogl dodac jakis skill ?

Szukalem odpowiedzi w watku, ale 27 stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill Points dostajesz za kazdym lvl up'em, skille kupujesz jako ksiazki, w zant znajdziesz u ktoregos z npc, poszukaj. Nastepnie mozesz podnosic lvl kazdego z nich za pomoca SP. Wytwarzac przedmioty bedziesz mogl za pomoca odpowiedniego skilla, jak juz go bedziesz mial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dealer - Crafter.

 

Możesz craftować itemy, tylko po uprzednim wybraniu odpowiedniego skilla (nauczeniu się go). Do tego potrzebne są materiały. Dealer może kupić skille u gościa w Zant, ten który sprzedaje materiały i stoi niedaleko Crowa. Wykonując quest na zmianę joba musiałeś rozmawiać już z tym panem.

 

Niektóre rzeczy można craftować dopiero na 70lvlu. Jest to: cart crafting, gem crafting (?) i castle gear crafting. Najlepiej zobacz sobie drzewko ze skillami dla dealera i wybierz gałąź od craftowania.

 

Dealer crafter - najważniejsze dla niego są: CON i SEN. Im wyższe te współczynniki, tym lepsze będziesz robił przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak bywa, że server pada :(

 

W weekendy jest najgorzej. Server jest przeciążony i nie da rady wejść do gry. Co tydzień jest zawsze server maintence (w czwartki albo piątki) i po nich najczęściej są jakieś updejty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem od czwartku jak chce wejsc w gre wpisuje login i hasło i wyskakuje mi że server dead wy tęz tak macie ??

1336371[/snapback]

Nie tak nie mamy, fakt servery sa przeciazone, ale z tego co mowisz to nawet nie mozesz sie zalogowac. Moze sprobuj sprawdzic pliki w rose / przeinstalowac gre ?

Server maintenance jest w srode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: Wnerwia mnie już to wszystko!! Co chwile mam Disconnecta.....mam wewnętrzne IP...jak się pytam admina czemu mnie rozłącza to mówi że właśnie przez to wewnętrzne IP. Niby mogę poprosić o publiczne ale więcej z tym problemów niż co warte (sam muszę chronić kompa bo wychodzę z pod ich opieki i do tego MUSZĘ chronić bo jak ktoś sięwłamie do sieci przez mojego jompa to będę płacił ). A mnie się wydaje że nie dla tego że mam Wewnętzrne IP tylko że ich serwer (dostawcy neta mojego znaczy się) jest chroniony firewallem i cosik mu nie pasi co chwila :(. Niech ktoś napisze czy ma wewnętrzne IP i czy gra normalnie w tą grę bo juz mam dosyć. Gra jest zajefajna ale co z tego za przyjemność jak cię wywala po paru minutach i musisz się łączyć od nowa(teraz w weekend jest tragedia z tym). Chyba po prostu przestanę grać :(.

 

I pytanie do gry: Mam taki quest od gościa w Elvoron Desert, mam znaleźć jego pierścionek zaręczynowy. Kolo zgubił go w Hill of Wind i mam go znaleźć. Coś knocił o Red Flamesach ale tłukę ich i nic się nie dzieje (pierścionka jak nie było tak nie ma). Możę to nie o to chodzi.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie przez wewnetrzne ip, probowales jakies inne gry online ?

Jezeli to przeciazona siec to mozesz poprosic, zeby admin ustawil wyzsze priorytety na porty z ktorych korzysta Rose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: Wnerwia mnie już to wszystko!! Co chwile mam Disconnecta.....mam wewnętrzne IP...jak się pytam admina czemu mnie rozłącza to mówi że właśnie przez to wewnętrzne IP. Niby mogę poprosić o publiczne ale więcej z tym problemów niż co warte (sam muszę chronić kompa bo wychodzę z pod ich opieki i do tego MUSZĘ chronić bo jak ktoś sięwłamie do sieci przez mojego jompa to będę płacił ). A mnie się wydaje że nie dla tego że mam Wewnętzrne IP tylko że ich serwer (dostawcy neta mojego znaczy się) jest chroniony firewallem i cosik mu nie pasi co chwila :(. Niech ktoś napisze czy ma wewnętrzne IP i czy gra normalnie w tą grę bo juz mam dosyć. Gra jest zajefajna ale co z tego za przyjemność jak cię wywala po paru minutach i musisz się łączyć od nowa(teraz w weekend jest tragedia z tym). Chyba po prostu przestanę grać :(.

 

I pytanie do gry: Mam taki quest od gościa w Elvoron Desert, mam znaleźć jego pierścionek zaręczynowy. Kolo zgubił go w Hill of Wind i mam go znaleźć. Coś knocił o Red Flamesach ale tłukę ich i nic się nie dzieje (pierścionka jak nie było tak nie ma). Możę to nie o to chodzi.

 

Pozdro.

1336466[/snapback]

To nie jest wina tego, że masz wewnętrzne IP. Jakość świadczenia usług twojego providera nie jest zbyt dobra, skoro admin zamiast próbując to naprawić stara się odstraszyć ciebie od gier online. Może tak mu wygodniej: wymyślać niestworzone rzeczy jest łatwiej niż zrobić coś dobrze.

 

Co do tego questa to zrobiłem go zabijając właśnie te kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myslę że to nie od wewnetzrnego IP....Ale wnerwia mnie to strasznie. W innych grach też nie jest za dobrze...jak grałem w Cplinter Cell PT po necie to mnie strasznie często wywalało :(. Jak grałem w Demko UT2004 to też mnie wywalało (co ciekawe przez kilka dni chodziło dobrze a potem totalna kiszka...powiedzmy że runda trwała 20 min to koło 10 minuty mnie wywalało.I tak się praktycznie zaczeło z dnia na dzień. Ci kolesie od neta to sie chyba nie znają na tym co robią. Ale ceny są dosyć atrakcyjne: Nielimitowane na ilość pobranych danych łącze(w porywach) 192 kbps (kilo bity nie bajty) za 54 zeta miesięcznie (z tym nieszczęsnym Vatem 22%) to chyba nie jest źle. Szkoda że swego czasu za przyłączenie wybuliem 500zeta :( (to naprawdę duża sieć osiedlowa w moim mieście ale co z tego jak często net nie chodzi...curna za co ja płacę ??)

 

Co do questa to zabijam te kwiatki i nic nie dostaję :( ...a może trzeba je dorwać w jakimś konkretnym miejcu planszy. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki wielkie :) jakos sobie poradzilem. Nie moge tylko znalezc cart mastery, ale to i tak narazie mi nie potrzebne. Robie questa, tego od przewodnika (guide), zapomnialem, jak ona sie nazywa... w kazdym razie chodzi o przynoszenie plytek brazu. Czy ten quest sie kiedys konczy ? Nie powiedziala ile mam przyniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra widziałem już po 6,8K, chce ktoś może zakupić Golden Small Axe(2) lub Small Axe(2)? Czy ma ktoś armor dla soldiera lvl45? W junon nie moge znaleść, buty, hełmy i rękawice to tego jest pełno, ale nie ma tego co mi potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...