Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gobliny to narzędzie szatana :]

Dołączona grafika

1337339[/snapback]

Heh, tez z whispem trafilismy na podobne szatanskie nasienie :]

Dołączona grafika

Cos z ta gra jest nie tak :P

1338011[/snapback]

Dołączona grafika

 

Oj tak. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

armor kup sobie normalny u npc jest całkiem dobry a z innymi jeszcze się nie spotkałem dla soldiera

1342820[/snapback]

na taki właśnie mam, ale wiesz Saint Armor jest lepszy większy def, ja raz widziałem tylko zbroje na lvl36, ale jeszcze 4lvl up i nowa całkowicie zbroja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) Cze - małe ogłoszenie/prośba - potrzebuje sunglasses 7/7. Najszybciej jak to możliwe. Cena ? do 400k. Jutro od 7 do 13 będę grał, więc dajcie znać.

Whisp - odezwij się w sprawie tych powderów. Będę bardzo wdzięczny.

Zenithar - podobno masz dla mnie 6sztuk ess. Kiedy mnie złapać? Patrz wyżej, lub podaj Arcanell.

Zrbiłem prawko - przydałyby mi się wskazówki co do budy, kółek, silnika i reszty. Kupować z marketów, czy z unii może ? Podpowiedzcie mi.

 

Thx! B)

Edytowane przez Edhelloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edhelloss

Obcy wygląda bardzo ciekawie. Teraz musisz zabrać się za mamuśkę ;)

Jak sam wiesz nie miałem essence dla Ciebie, ale w zamian dostałeś "kilka" interesujących przedmiotów. Mam nadzieję, że się przydadzą :)

 

@Wito

7/7 oznacza: +7 do STR i +7 do DEX. I wcale tego nie sprzedawałem. Dałem te okularki DeWillowi, za darmo (w sklepach sprzedają po 360-420k).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie kukri do opylenia :)

 

a obcy wygląda fajnie, ale wziąłeś model z nowszych odcinków a w tych starych wyglądał moim zdaniem lepiej

 

mam pare badziewi do opylenia dla muse lvl 30 do 50 jest ktoś zainteresowany?

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda - wzorowałem się na zdjęciach i picsach z ostatniej odsłony o historii Drone'ów. Czyli AvP. A co do wcześniejszych części, to masz rację Wito. Najbardziej podobają mi się te z drugiej i czwratej części.

 

Pozdrawiam Tweak'ów!! Kanały zapchane, ale i tak się dopcham... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. zrobilo sie kilka wolnych miejsc w klanie, jak ktos jest zainteresowany to pm me na forum. ^_^

1346134[/snapback]

kilka? ja tu widze, że połowa gildi wam sie posypała...

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś się zająć Linuksem ;)

Soldierem? Knight czy Champ? Jeśli będziesz grał solo, to lepiej idź w Champa. Knight jest dobry w party i do 70lvlu nie jest łatwą postacią do gry. Champ pod tym względem jest o wiele łatwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwerami (a właściwie tylko z jednym) są zawsze problemy w weekendy (+piątki). Zresztą od poniedziałku do piątku po południu bardzo często są exceeded.

 

Nie grałem Muse i grać nią nie będę. Ładuj wszystko w INT i popatrz na forum 7hearts. Tam jest mnóstwo poradników do Muse (zarówno support jak i offensive).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozkładają procenty dla zwykłych broni palnych??

Chodzi mi o powerka

 

Potrzebuje kupić Royal Crown z wysokim Dodge Rate ma ktoś sprzedać?

i potrzebuje sunglases 3/15 albo 7/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przykleic ten topic, ktos odkleil o hl2, widac nie lubia nas. ^_^

1350389[/snapback]

To nie chodzi o to czy lubią, czy nie. Gdyby temat o ROSE został przyklejony, to odezwaliby się fani NFS:U2, Doom 3, Far Cry, PES4, GTA:SA itp.

 

W INDEKSIE GIER jest link do tego tematu, więc nie ma problemu. Zawsze można wejść do indeksu i kliknąć na link od ROSE.

 

BTW: Whi5p czy informacje o klanie w pierwszym poście mają zostać? Czy może je sobie odpuścić?

 

@DoctorPulse

Low ess, ess lecą na b1 i b2. Na b1 można znaleźć nawet ether. To wszystko zależy od szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...