Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

@AmFe

Trafiłeś na scammera. Chciał tylko wziąć od Ciebie kase. Znane są takie przypadki i ciężko jest z tym walczyć. Uwierz mi, 40k to nie jest wcale tak dużo. Pójdziesz do Cave of Goblin, znajdziesz troche essence lub etherów i dobrze sprzedasz w sklepiku i odzyskasz kasę. Uważajcie na takich, co sprzedają milk zamiast Orange Juice albo sprzedają kiwi za 441, lub done meat za 771. Przed zakupem dokładnie sprawdźcie co kupujecie i za ile !!!

 

gildia nie powinna być płatna, to ma być paczka kumpli a nie, mi kiedyś kolo zabrał tak 24K...szkoda gadać...

1354028[/snapback]

Zgodziłbym się z Tobą, gdyby na klan nie trzeba było wydać 1 milion. Jeśli ktoś ma dzienne obroty 400-800k lub więcej, to dla niego założenie klanu to żaden problem. Nawet skille clanowe może kupić. Ale jeśli klan zakłada osoba/osoby które ledwo co mają kasę na to, oddają wszystko co mają żeby stworzyć ten klan, to przyznasz, iż to nie jest wcale dla nich takie fajne. Właściwie Edhelloss wszystko o klanie napisał co trzeba.

 

Co do tych wojen klanowych. PvP jest po to, żeby walczyć z wrogimi klanami. Fakt, są tam guardiany i jedynie tam można zdobyć clan points, ale jest to też arena, na której spotykają się ludzie, żeby ze sobą walczyć. Chciałbym, aby były dwie mapy: jedna z możliwością zdobycia clan points, druga z arena tylko do pvp. Twórcy gry zdecydowali inaczej i trzeba do tego przywyknąć. Co do tego spotkania polskich klanów... Gdybym grał, to bym nigdy na takie coś się nie zgodził. Jest kilka klanów, które strasznie się "wożą", wyzywają innnych, próbują ich ośmieszyć itp. Jeśli ktoś w tym temacie uczestniczy od dawna, to wie między innymi o kogo mi chodzi.

 

BTW: zauważyłem, że zdjęcie GM'a idzie jak świeże bułeczki. Jeśli mam wrzucić na forum jeszcze coś, dajcie znać.

1354244[/snapback]

Jeszcze się pytasz? ;) Dawaj zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edhelloss

wiem o jaki klan ci chodzi, sam miałem propozycje żeby do niego wstąpić, rozmawiałem też z clan leaderem, oni mają zamiar być najlepszym polskim klanem i siedzieć dużo na pvp, chcą przebić PF i dlatego w nim muszą być osoby tylko z wysokim lvl, od kwietnia wjazd do nich jedynie od 60lvl...

 

@Crosis

ale nie wszystkie ;) są również klany które starają się żyć w zgodzie z innymi...a propos to już nie grasz w ROSE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ploom:

 

nom... proszę Cię bardzo Crosis! Kolejny obrazek. Jakby ktoś był ciekaw, dlaczego zamazuje to co w tle, to tłumaczę. A żeby inni nie mogli pokazać palcem - o! ja też tam byłem!! :lol: Pozdrawiam. CU!

 

:ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o jaki klan ci chodzi, sam miałem propozycje żeby do niego wstąpić, rozmawiałem też z clan leaderem, oni mają zamiar być najlepszym polskim klanem i siedzieć dużo na pvp, chcą przebić PF i dlatego w nim muszą być osoby tylko z wysokim lvl, od kwietnia wjazd do nich jedynie od 60lvl...

1354425[/snapback]

I tu mam pewne wątpliwości. Presja wywierana przez wysokolevelowców na niskolevelowców nie jest dobra. To powoduje, że atmosfera w klanie zaczyna się psuć. Niektórzy nie wytrzymują tej presji i rezygnują, inni... szkoda pisać.

BTW: nie wiem o jaki klan Wam chodzi? Być może go znam, być może nie...możliwe że w trakcie pisania nic nie mogło przyjść mi do głowy :unsure: Może ktoś napisze mi pmkę o który klan chodzi?

ale nie wszystkie ;) są również klany które starają się żyć w zgodzie z innymi...a propos to już nie grasz w ROSE?

1354425[/snapback]

Wiem, że są klany które żyją w zgodzie z innymi (a przynajmniej starają się, bo z niektórymi klanami nie da się żyć w zgodzie, niestety). Przykładem jest klan TweakPL, który bardzo szanuje i życzę jak najlepiej. Bardzo dużo czasu spędziłem w tym klanie i nie żałuję ani jednej chwili. Może to dla Ciebie zaskoczenie, ale tak, nie gram w ROSE już od jakiegoś czasu. Dokładnie od momentu napisania posta, czy ktoś nie chce itemów np. sunglasses 7/7... Jeszcze zanim zrezygnowałem z gry, to przekazałem funkcję Mastera whi5powi i jeśli ktoś chciał dołączyć do klanu TweakPL, a ja nie odpowiadałem na prywatne wiadomości to bardzo przepraszam.

 

BTW: Castle gear wygląda zajedwabiście. Ciekawe kiedy to w końcu wprowadzą do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAAAAAAAAA kcem te sunglases plx plx :D :D

tylko napisz gdzie i kiedy, napewno będe jutro od 6:00 do 7:30 AM grać

moge nawet nieżle zapłacić :P

jak coś to pm do DonWicio w rose

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Zeni te sunglasses 7/7 czekaja na ciebie. Noszem je z duma ze dostalem od taki wielkiego wojownika :P ale one czekaja na ciebie :] Wiec mam nadzieje ze wrocisz do klanu. Moze nie teraz ale za jakies 2-3 tygodnie :P Wpadnij kiedys jeszcze napewno sie na nowo zajawisz. Pozdro od calego klanu dla MISTRZA Zeniego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprzeda mi to ktoś ???

Dzisiaj jaki noob chciał mi sprzedać te sunglases po 1,5 mln oczywiście go wyśmiałem :)

Szkoda że nie miałem kasy jak widziałem to po 200k ;(

 

Dzisiaj miałem efekt matrixa, to coś jest lepsze niż w samej gierce matrix xD w ogóle sam efekt przejścia z normalnego na spowolniony tryb wyglądał spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo !

Dziś zacząłem grać w R.O.S.E. gierka fajna ale jak dla mnie troche za kolorowa :P

Otóż mam problem. Podczas gry w okienku rozmowy niektóre napisy są jakby zamazane a niektóre nie. Nazwy urzytkowników też są zamazane ?? Co zrobić ? :P

(Xywka: Morfiril :P)

Screena robiłem ale coś nic nie ma w katalogu "capture" :unsure:

 

A i jescze jedno :huh: dlaczego wszyscy każą ładować tylko w DEX dla Bow Hawkera skoro Dmg Bow:22%-STR ,73%-DEX,5%-SEN ??

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo czym więcej dex tym wiekszy: atak, atk speed,  avoid i bieganie

1357092[/snapback]

Niestety, na poczatku w TIPsach faktycznie napisane bylo ze dex daje a-spd, ale to nieprawda. :mur:

Łuki wymagaja dexterity. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zysiek jaką ty zbroje kiedyś sprzedawałeś dla solda zrefinowaną na +5?? jaka broń dla solda lvl55 idącego w champa :?:

1357288[/snapback]

Saint Crom Armor 5ap/20hp lvl 75 req, juz sprzedana.

Pewnie Grand Iron Spear, a pozniej Legend Orc Axe. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam właśnie tego speara, ref +1 z periodem +4 Atack Speed, refinować go wyżej?? Sam zbroje refinowałeś czy kupiłeś już taką??

1357320[/snapback]

Sam refinowalem.

A czy jest sens refinowac bron ktora zmienisz na 58 lvlu? Sam musisz sobie odpowiedziec. ^_^

 

Dołączona grafika

Lucky ? ^_^

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRRRR

Gdy robie Screen szota Rose Frapsem to mi wyskakuje błąd:

-->Błąd <-- Jak klikne Tak albo Nie to wylatuje mi do Windy.

A gdy chcę instalnąć nowe ForceWare:

"Pakiet Instalacyjny Nvidia nie może znaleść sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem." I sie wyłącza :mur:

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie przyjme konto na dość wysokim lvl-u

Jeśli ktoś kończy z tą grą,a nie chce aby jego postać nad którą pracował tak długo-znikła to piszcie na PW !!!(chetnie sie nią zajmę)

Moge w zamian oddać BATTLE DEALERA lvl 69.

Edytowane przez seia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeni te sunglasses 7/7 czekaja na ciebie. Noszem je z duma ze dostalem od taki wielkiego wojownika :P ale one czekaja na ciebie :] Wiec mam nadzieje ze wrocisz do klanu. Moze nie teraz ale za jakies 2-3 tygodnie :P Wpadnij kiedys jeszcze napewno sie na nowo zajawisz. Pozdro od calego klanu dla MISTRZA Zeniego :P

1355261[/snapback]

DeWill nie sądziłem że to zrobie, ale chciałbym Ciebie prosić o przekazanie tych okularków 7/7 Edhellossowi. Co prawda jeszcze nie wracam do gry i nie wiem czy w ogóle wrócę ale chciałbym, abyś przekazał te okularki. Dzięki za pozdrowiena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy stats jakiś jest za to odpowiedzialny. To zależy na pewno od broni i od bonusów na przedmiotach.

 

Aspd dają na pewno: broń i rękawice. Co do reszty ekwipunku to nie pamiętam :)

 

UPDATE:

U dealera Union Weapon zwiększa aspd i chyba Gun Mastery. Zobacz w skill tree i będziesz wiedział.

 

U muse (dopiero po 70lvlu) jest jakiś skill odpowiedzialny za aspd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu jakaś kleryczka wparowała do goblin cave i zbuffowała wszystkich :) między innymi dała ten skill, a jak pięknie exp leciał wszystko padało od razu i nabiłem lvl w pare minut :D

 

ten critical to som % czy coś tam innego?

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjezdzam sobie poszalec na nartkach w szwajcarii i nie bedzie mnie tydzien... Mam nadzieje ze nie oddalicie sie za bardzo lvlami przez ten czas :]

whi5p -> dobrze by bylo zebym przekazal Ci toporek bys sie nim zajal przez ten czas, widzialem ze 350k juz na 7h. Powyzej 400 sprzedawaj, jak sie uda wiecej to fajnie.. Probowalem wejsc do gry, ale wszystko exceeded, moze uda mi sie dostac przez wyjazdemi i dac komus tego itemka.

DoctorPulse -> nie chcial bys kupic mojego legend orc axe? Wydaje mis ie ze jest to najlepsza bron dla 58-70lvl. Ja go uzywalem az do 73lvl. Jakbys chcial zwracaj sie do zyśka.

Czymcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeWill nie sądziłem że to zrobie, ale chciałbym Ciebie prosić o przekazanie tych okularków 7/7 Edhellossowi. Co prawda jeszcze nie wracam do gry i nie wiem czy w ogóle wrócę ale chciałbym, abyś przekazał te okularki. Dzięki za pozdrowiena :)

1357789[/snapback]

... i żeby przypadkiem nie było niedomówień - te sunglasses 7/7 nie są dla mnie, bo ja już takie mam B) - zamieniłem się z Shivą na lizard back shielda B) Nie opłacało się ? Heh... mam jeszcze dwa. Jeden mogę sprzedać. Lecę do Rose !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...