Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Masz skopany system, a może ściągnąłeś do niewłaściwej wersji językowej :) Ja jedyny problem jaki miałem przy instalacji to, gra wymagała prawie 1 GB wolnego mniejsca na dysku C: mimo, że chciałem zainstalować na D: :) Musiałem coś skasować, żeby zainstalować grę. A później instalować spowrotem.

1366805[/snapback]

Skopanego to ja mam XP (wszystko sie na nim zawiesza). To skad ja mam sciagnac wlasciwa wersje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopanego to ja mam XP (wszystko sie na nim zawiesza). To skad ja mam sciagnac wlasciwa wersje???

1366945[/snapback]

Proponuję Ci przeinstalować system a gra na pewno zacznie działać. Mi wyskakiwał błąd tylko, gdy próbowałem ją włączyć bez włączonego internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne dwa pytania :).

Jak pierwszy raz byłem w Junon Polis (jeśli nazwy map mi się nie pomyliły - to ta z zamkiem) to przechadzając się trafiłem na gościa, który znajdował się na środku zamku. Czy u niego każdy gracz ma swój schowek na itemy? Bo jakoś tak mi się zdawało, były 3 czy 4 zakładki na nie. Jeśli tak, czy to jest darmowe? Bo coś podobnego było chyba w Zant po zachodniej części miasta? Tylko tam nie było to płatne? Ja mogłem przed chwilą bzdury wypisać, bo nie jestem niczego powien o tych sprawach.

 

Drugie pytanie. W Junon Polis zauważyłem jakieś Unie czy tam Gildie czy co to tam było. Każda chyba była przeznaczona dla innej klasy postaci? Która jest dla której i co daje przyłączenie się do którejś z nich?

 

btw: Wam też się nie wyświetlają avatary na forum? Bo wcześniej było OK, a teraz ich nie widzę Oo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten na środku koło fontanny opyla skile, do unii się przyłączasz na 30 lvl i w każdej masz inny fajny item dla innej klasy postaci, wszystko o uniach masz na 1 stronie po angielsku

 

A za przechowywanie się płaci za każdego 1 itema jaki chcesz przechować, więc nie radzę wrzucać do werchausa naboi :)

 

gdzie mój avatar?? :blink:

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zobaczyłem te informacje i... wiele nie zrozumiałem -__-. Mógłby ktoś w wolnej chwili po krótce je scharakteryzować? Czym się różnią, co dają i która jest najlepsza dla danej klasy postaci? Bo widzę, że sam sobie nie poradzę ;).

 

btw: o co chodzi z Second Job?

Edytowane przez Raiven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o storage to w Junon odpowiedzialny za to npc znajduje się w prawym-górnym rogu Junon Polis (jest to merchant z Pharalle). Przechowywanie przedmiotów kosztuje (im droższy przedmiot, tym więcej trzeba zapłacić).

 

Jeśli chodzi o unie, to jest ich co najmniej 5. W pierwszym poście są linki do poszczególnych unii. Dla przypomnienia:

Peral Merchant Union

The Righteous Knights Union

The Arumic Union

Junon Order Union

Do tego dochodzi jeszcze Pharalle Union, która jest tylko dla Dealerów (specjalny item to Pharalle Bag (req 84lvl)).

 

Ogólnie najlepsza unia to Righteous Knights. Najłatwiejsze questy są właśnie w tej unii. Wystarczy zabić określoną ilość stworków, żeby wykonać questa.

 

Second Job to kolejny etap w tworzeniu postaci. Na 70 lvlu po wykonaniu questa na Second Job stajesz się jedną z dwóch możliwych postaci (dla Soldiera jest to albo Knight, albo Champion. Dla Hawkera - Scout lub Raider. Dealer - Burgoise lub Artisan). Wybierając jedna postać możesz wybrać dla niej przeznaczone skille. Dla Soldiera idąc w Knighta będzie to np. Impact Wave czy możliwość wymaxowania Armor Mastery, dla Champa - Berserk itp.

 

Dlaczego nie ma Avatarów? 2 kwietna o godz. 21:37 zmarł Jan Paweł II. Nieistotne jest jak Go oceniacie, po prostu uszanujcie to, że przez jakiś czas nie będzie avatarów. Wrócą najpóźniej w sobotę. Wytrzymajcie trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczełem własnie grac ;]

moj nick to grimlock3

gram na channel 3 ;] jezeli ktos posiada jakies zbedne rzeczy dla HAWKERA to chetnie przyjme ;] albo odkupie za symboliczna odplata ;] moj lvl to 10 :P (wiem ze marnie ale grałem tylko 2h i gra mnie wciagneła ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po powrocie z nartek same niespodzianki..

Nawet nie chce mi sie wchodzic teraz do gry i myslec co przez ten tydzien sie wydarzylo...

Moglby mi ktos tu napisac od A do Z co sie wogole stalo i co dalej?

Do rose pewnie wejde jakos jutro. Whisp mam nadzieje ze spear nie sprzedales.

 

PS. JPII ['][']['] kolejna super wiadomosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po powrocie z nartek same niespodzianki..

Nawet nie chce mi sie wchodzic teraz do gry i myslec co przez ten tydzien sie wydarzylo...

Moglby mi ktos tu napisac od A do Z co sie wogole stalo i co dalej?

Do rose pewnie wejde jakos jutro. Whisp mam nadzieje ze spear nie sprzedales.

 

PS. JPII ['][']['] kolejna super wiadomosc :(

1368758[/snapback]

Od A do Z. Nie mielismy z kim grac, dostalem propozycje przejscia do Pathfinders. Wzialem Kancika i Pinheada ze soba.

Dzisiaj dopiero ja wymienilem wiec czeka.

Sprzedalem tez siekiere za 0.5m.

:sad:

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od A do Z. Nie mielismy z kim grac, dostalem propozycje przejscia do Pathfinders. Wzialem Kancika i Pinheada ze soba.

Dzisiaj dopiero ja wymienilem wiec czeka.

Sprzedalem tez siekiere za 0.5m.

:sad:

1368769[/snapback]

ad1. nie powiem zeby mi sie to podobalo, ale skoro nie bylo lepszego wyjscia... jest wolne jeszcze miejsce? Sam przeciez nie bede gral..

Poza tym to tylko gra... rozpaczac nie ma nad czym chociaz fajnie bylo miec TweakPL

ad2. to fajnie

ad3. Dzieki, nie spodziewalem sie ze za 500k pojdzie.

ad4. :sad:

Lece na fajke bo cos mnie wszystko denerwuje od momentu jak wrocilem do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. nie powiem zeby mi sie to podobalo, ale skoro nie bylo lepszego wyjscia... jest wolne jeszcze miejsce? Sam przeciez nie bede gral..

Poza tym to tylko gra... rozpaczac nie ma nad czym chociaz fajnie bylo miec TweakPL

ad2. to fajnie

ad3. Dzieki, nie spodziewalem sie ze za 500k pojdzie.

ad4. :sad:

Lece na fajke bo cos mnie wszystko denerwuje od momentu jak wrocilem do domu.

1368905[/snapback]

ad1. tak jest.

ad2.wiem. ;]

ad3.ja tez, ktos kupil ze sklepiku.

ad4. :-|

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po grze. Pojawił sie do rose 1HH  :evil:  :evil:

1371164[/snapback]

A więc cała gra straciła już sens. Goście będą nabijać tak szybko expa, że żaden normalny gracz ich nie dogoni. Wyobraźcie sobie jak szybko zaczną tłuc levele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po grze. Pojawił sie do rose 1HH  :evil:  :evil:

1371164[/snapback]

Nie ma czegos takiego.

 

1 hit hack - zabijasz za 1 razem daj ktoś linka do tego :D ztestuje się :)

widziałem ten badziew w MU wnerwiający cziterski syf

1371273[/snapback]

Daja linki w grze, ale jak wejdziecie zlapiecie trojana i wszelkie hasla, ktore wpisujecie beda wysylane do tworcy.

 

A ja uważam, że osoby korzystające z hacków będą blokowane, kasowane i wyrzucane z gry. Za korzystanie z hacków i z botów najpierw są kary, a później blokowane są konta. Może p2p coś by pomogło?

1371509[/snapback]

Juz tak bylo i na pewno bedzie.

Nikt nie bedzie placil za nastepnego MMORPG'a pelnego haxow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że osoby korzystające z hacków będą blokowane, kasowane i wyrzucane z gry. Za korzystanie z hacków i z botów najpierw są kary, a później blokowane są konta. Może p2p coś by pomogło?

1371509[/snapback]

No pewnie x). W sumie trochę mnie zmartwiła ta wiadomość, że jakiś 1HH wpadł do gry. No ale od czego są GM'y. Wielu chiterów i pseudo-hakerów wyłapano, przy czym poleciało w blok mnóstwo niezamieszanych w tą sprawę kont. Zresztą poczytać o tym można na 7hearts. Jestem pewny, że dojdzie do takich sytuacji jeszcze niejednokrotnie. Nie wydaje mi się jednak, żeby twórcy i GM'y nie zdołali obronić gry przed oszustami x)

 

P.S. Doszły mnie ostatnio słuchy, że Ci, co słodko szeptają, dostają kapitalne awanse <_<. W sumie to niezły sposób na gre (bo w końcu w pełni legalny), tyle że później z brązowym językiem trzeba biegać po Rose. LOL. Pozdruufka.

 

Powodzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...