Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gkar skad wiesz? Daj jakiegos linka. Jakos na 7h nie znalazlem..

1371498[/snapback]

tu był link ale został usuniety.

 

Ale robisz ta na własna odpowiedzialnosc. Tak jak napisał @zysiek strona podobno zawiera trojana

Edytowane przez Gkar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki 1HH? O co chosi jakby? Może mi to ktoś wytłumaczyć? Nie to żebym chciał czitować ale nawet nie kumam o czym mówicie(piszecie) :(. Tylko bez trojanowych linków...najlepiej niech ktoś napisze tutaj. Będę wdzięczny. Nara.

 

BTW: Jak widzicie idzie mi w tej grze dość cienko bo dopiero 36 lvl ale trochę się nazbierało "badziewia" i nie wiem ile te cuda w ogóle mogą być warte a u NPC sprzedawać to chyba głupi pomysł. Chodzi mi o przedmioty z takich obitych złotem skrzynek. Skąd mam wiedzieć ile to może być naprawdę warte? Teraz tego nie napiszę bo za wiel nie pamietam i nie wiem czy one z tych fajnych skrzynek były. Ale np. Crystal stone, Lesian, Silver Thread, Piece of sharp Iron, Green Crystal(to chyba cenne ;) ), Steam oil...więcej mi do głowy nie przychodzi a się na serwer wbić nie mogę ale nie ma tego dużo więcej....będę wdzięczny za pomoc. 3mta się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz takie cós jak 1HH podbijasz do monsterka i se go walisz ale walisz z taką predkością ża wydaje się jak byś go walnoł tylko 1

wyobraśta se kogoś kto by uzywał broni wymagającej amunicji :D

 

Win32:SCkeylog-B [Trj] ten trojan to zwykły keyloger

jak ktoś już go ma to instrukcja jak się go pozbyć TU

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz takie cós jak 1HH podbijasz do monsterka i se go walisz ale walisz z taką predkością ża wydaje się jak byś go walnoł tylko 1

wyobraśta se kogoś kto by uzywał broni wymagającej amunicji :D

 

Win32:SCkeylog-B [Trj] ten trojan to zwykły keyloger

jak ktoś już go ma to instrukcja jak się go pozbyć 1372094[/snapback]

Mowilem ze siedzi tam jakies swinstwo, a nie jakies 1hh hacki. Z tego co sie orientuje pakiety sa kodowane i nie latwo jest cos z nimi zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze siedzi tam jakies swinstwo, a nie jakies 1hh hacki. Z tego co sie orientuje pakiety sa kodowane i nie latwo jest cos z nimi zrobic.

1372570[/snapback]

Może raczej nie grają w to odpowiedni ludzie. Bo jeśli chodzi o zabezpieczenia to każdą grę da się złamać. Zauważ, że fachowcy w tej dziedzinie łamią przeważnie tylko dobrze znane tytuły sieciowe. Chociaż Rose też powoli zdobywa popularność, możliwe, że niedługo będziemy oglądali takie sceny jak np. w Warcraft 3 gdzie cheaterzy grają botami tylko i wyłącznie dla statystyk.

Ja nie znoszę oszustów, gra wtedy traci sens. Tutaj nawet jeśli nie da się zrobić takich twardych cheatów, że zabijasz jednym ciosem to na pewno da się zrobić bota który, np. całymi dniami będzie tłukł potwory zarabiając olbrzymie ilości expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może raczej nie grają w to odpowiedni ludzie. Bo jeśli chodzi o zabezpieczenia to każdą grę da się złamać. Zauważ, że fachowcy w tej dziedzinie łamią przeważnie tylko dobrze znane tytuły sieciowe. Chociaż Rose też powoli zdobywa popularność, możliwe, że niedługo będziemy oglądali takie sceny jak np. w Warcraft 3 gdzie cheaterzy grają botami tylko i wyłącznie dla statystyk.

Ja nie znoszę oszustów, gra wtedy traci sens. Tutaj nawet jeśli nie da się zrobić takich twardych cheatów, że zabijasz jednym ciosem to na pewno da się zrobić bota który, np. całymi dniami będzie tłukł potwory zarabiając olbrzymie ilości expa.

1372645[/snapback]

Takie boty sa juz od dawna, ale nie sa jeszcze zbyt efektywne. Niestety one nie musza wplywac na pakiety.

 

Sprzatalem w folderze od Frapsa i znalazlem zdjecie Grand Master Goblina, chyba najsilniejszego moba na planecie Junon.

Click

 

Ps.

Wyslalem maly update do Refine Guide w Faq, dodalem fotki z przebiegu refinu broni od +0 do +6. Jak bede refinowal jakis equip postaram sie zrobic tak samo.

Moze komus sie przyda. ^_^

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś napisać jakiś poradnik, w jaki sposób wyceniać itemy? Szczególnie chodzi mi o bronie i inne takie. Materiały w ostateczności również mogą być. I prosiłbym o nie odsyłanie na angielskie strony czy fora, bo mój inglisz nie jest najlepszy przy bardziej złożonych tekstach ;P.

 

BTW. mój Muse ma już 31lvl (nie jestem supporterem - mam tylko 1lvl Cure) i czy to wystarcza, aby dostać się do jakiegoś klanu? Ew. jakie warunki muszę spełnić, aby dołączyć do któregoś?

 

BTW2: może utworzymy jakiś temacik, gdzie każdy może przedstawić swoją ofertę odnośnie itemów, które ma na zbyciu? Wtedy może ktoś z forum by się pokusił. Ja np. mam wszystkie wolne miejsca zajęte, a nikt nie chce nic kupić - sprzedaż tego i owego u NPC to marnotractwo :/.

 

BTW3: co z tą listą Polaków, którzy grają w grę? :P Miało się chyba zrobić jakąś na pierwszej stronie i uaktualniać?

Edytowane przez Raiven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania :

 

1) Dark Rodeo Hat

Dodge rate : 8

Life Span : 72%

Durablity : 27

Defense Power : 11

Magick Resistance : 6

 

+4 Hirring Rate

+2 Concentration

+15 Attack Power

 

2) Legend Orc Axe (1) z miejscem na kamyk

 

Hirring Rate :79

Life Span :41%

Durablity :65

Attack Power 103

 

3) Legend Orc Axe (1) bez miejaca na kamyk

 

Hirring Rate : 80

Life Span :54%

Durablity :66

Attack Power 103

 

Oferty prosze składac na PM

Edytowane przez Gkar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW3: co z tą listą Polaków, którzy grają w grę? :P Miało się chyba zrobić jakąś na pierwszej stronie i uaktualniać?

1373480[/snapback]

http://server.mp3-community.com/~solo/foru...showtopic=22841

http://server.mp3-community.com/~solo/foru...showtopic=16436

 

Gildia LastStand ogłasza nabór, wymagany lvl 60+ i aktywność w grze, mile widziane full suport muse->cleric. Jak coś to PM me w grze nick ShowHand kanał 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gildia LastStand ogłasza nabór, wymagany lvl 60+ i aktywność w grze, mile widziane full suport muse->cleric. Jak coś to PM me w grze nick ShowHand kanał 3

Mam kilka pytan ktore czesto bedziesz slyszal, jakie lvle maja u Ciebie w klanie?? Chodzi mi tylko o to czy mialbym z kim grac w party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej gildi - takiej w ktorej da sie pogadac z polakami a czacie, posluchac rad bardziej doswiadczonych, pograc w sprawdzonych party itp.

 

Wczoraj zaczalem grac - mam Muse lvl 20 idacego w Magicana.

Doswiadczenie - gralem w kilka mmprgow z calkiem dobrymi rezultatami - najwiecej w RO. Teraz chce sprobowac czegos nowego.

 

Szybko sie nie nudze, wiec nie ma obawy ze za dwa dni mi sie odwidzi.

Puki co - kobieta w Francji wiec czasu na granie mam sporo ;)

 

Poza tym studiuje na polibudzie w wawie - moze jest jesczze ktos od nas, kto czyta to forum?

 

Pozdarwiam

 

PS. nick w grze: Honorek

 

EDIT: dziala jeszcze ten ircowy kanal na irc.quakenet.org? - ja nie moge tam polaczyc - mam "unabe to connect"

Edytowane przez Honorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać jakiś poradnik, w jaki sposób wyceniać itemy? Szczególnie chodzi mi o bronie i inne takie...

1373480[/snapback]

Raczej ciężko byłoby napisać taki poradnik. Ceny szybko się zmieniają. Niektóre są do przesady zawyżane inne można dostać za dość tanio. IMO: taki poradnik jest niewykonalny, ale jeśli ktoś taki napisze, to respect dal niego.

BTW. mój Muse ma już 31lvl (nie jestem supporterem - mam tylko 1lvl Cure) i czy to wystarcza, aby dostać się do jakiegoś klanu? Ew. jakie warunki muszę spełnić, aby dołączyć do któregoś?

1373480[/snapback]

Przeważnie klany biorą osoby z lvlem co najmniej 40. Są klany, które biorą osoby z lvlem >70 itp. Proponuję, abyś jeszcze zdybył kilka lvli i wtedy ktoś Cię na pewno przyjmie.

BTW3: co z tą listą Polaków, którzy grają w grę? :P Miało się chyba zrobić jakąś na pierwszej stronie i uaktualniać?

1373480[/snapback]

Nic o takiej liście do zrobienia nie słyszałem. Była kiedyś lista osób z klanu TweakPL, ale ten klan już niestety nie istnieje, bo ludzie w nim grający "nie mieli z kim grać" :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic o takiej liście do zrobienia nie słyszałem. Była kiedyś lista osób z klanu TweakPL, ale ten klan już niestety nie istnieje, bo ludzie w nim grający "nie mieli z kim grać"  :mellow:

1376606[/snapback]

Odszedl master to klan sie rozpadl, proste. :mellow:

Szkoda ze nie wrzuciles updejtu do Faq, moze komus by sie przydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko byłoby napisać taki poradnik. Ceny szybko się zmieniają. Niektóre są do przesady zawyżane inne można dostać za dość tanio. IMO: taki poradnik jest niewykonalny, ale jeśli ktoś taki napisze, to respect dal niego.

Może poradnik to zbyt wiele skoro tak jest, ale jakiś taki wyznacznik czym się kierować w wycenie przedmiotu? Bo jak widzę, że NPC daje za coś 2-3k to mi szkoda tego sprzedawać, bo na rysnku zapewne wtedy więcej się dostanie za to. Chwilowo niezbyt wiele czasu mam na granie, a jak się dorwę, to raczej chciałbym powalczyć, niż zajmować się przeglądaniem dziesiątek czy też setek ofert na rynku i wyliczania średnich ;]. Na to może się skuszę jak będę tego czasu miał więcej :P.

 

Przeważnie klany biorą osoby z lvlem co najmniej 40. Są klany, które biorą osoby z lvlem >70 itp. Proponuję, abyś jeszcze zdybył kilka lvli i wtedy ktoś Cię na pewno przyjmie.

Już 34lvl :P. Ale tak wogóle, to ze znajomymi własny klanik chcemy utworzyć :).

 

Nic o takiej liście do zrobienia nie słyszałem.

1376606[/snapback]

Wziąłem to z kilku pierwszych stron tego tematu - tam ktoś proponował takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ploom:

 

To co Crosis zawarł w swym poście, na temat poradnika dla wyceniania przedmiotów jest 100% prawdą. Moja rada co do cen jest następująca. Jeśli chcesz zająć się nieco marketowaniem, powinieneś poświęcić trochę czasu na wybadanie terenu i zapoznanie się z cenami w marketach. I to nie tylko na jednym kanale. Zorientuj się co i po ile :wink: . Ogólnie przyjętych zasad nie ma. Jedne przedmioty są na topie, innych już nikt nie potrzebuje. Kiedy zaczynałem grać jakieś półtora m-ca temu Lizard Back Shieldów było stosunkowo mało, więc kupić go można było za 500k. Teraz gracze mają ich coraz to więcej, więc automatycznie ceny idą w dół. To tylko przykład jak płynny i niestabilny jest rynek Rose pod względem cen. Nawet esski i ethery powoli zaczynają tanieć. Odwrotna sytuacja znów dzieje się z maskami i sunglasses 7/7. I jedne i drugie poszły o około 100k do góry. Dlatego ciężko jest powiedzieć co i za ile. Zależy od popytu i podaży :huh:

 

:ploom:

 

Pozdrawiam :lol: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmować się marketowaniem... chyba za dużo powiedziane :). Itemów z minuty na minute raczej mi nie przybywa. Za to chcę je upchnąc, gdy mam ich za dużo.

Hm... w takim razie gdybym teraz podał tutaj dane kilku ważnych dla mnie itemów, to moglibyście wycenić je? Podałbym również dane 2 podobnych itemów o różnych statystykach - wtedy moglibyście mi powiedzieć, dlaczego ten lepszy jest droższy, znaczy ze względu na które wartości jego cena jest wyższa. Dla mnie zawsze byłby to jakiś wyznacznik, a nie branie cen przedmiotów z nieba.

No i jak mówiłem, gdy znajdę nieco więcej czasu, niewątpliwie przeprowadzę jakieś badanie rynku ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba padł serw, grałem sobie w party na lunie a tu DC i teraz nie wchodzi mi do gry i wywala server death, no a chciałem lvl ubić...no nie tylko ja miałem DC ale już wszystko działa

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...