Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprzedawaj: Iron thread i bird feather. Jak będziesz miał te przedmioty, to zachowaj je dla usera Stona (RudyPL). On potrafi robić z nich skrzydła. Cena jednej sztuki to około 1000 kasy, czasami więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam dopiero ciosac w te gre :) mam jak narazie 5lvl a zamierzam sie pozniej przerzucic na Soldiera. Moja jsywa w grze to KathardPL :] co do patchowania to u mnie zadnych problemow, nic sie nie wysypalo, nic sie nie krzaczylo :) poszlo w ok 5min i wsio hasa :>

pzdr

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam dopiero ciosac w te gre :) mam jak narazie 5lvl a zamierzam sie pozniej przerzucic na Soldiera. Moja jsywa w grze to KathardPL :] co do patchowania to u mnie zadnych problemow, nic sie nie wysypalo, nic sie nie krzaczylo :) poszlo w ok 5min i wsio hasa :>

pzdr

1250214[/snapback]

 

Tylko nie soldier :) Nudna postać, hawker o niebo lepszy. Właśnie niedawno stałem się hawkerem i powiem że wymiata (a dopiero mam 16 lvl) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie soldier :) Nudna postać, hawker o niebo lepszy. Właśnie niedawno stałem się hawkerem i powiem że wymiata (a dopiero mam 16 lvl) :)

1250395[/snapback]

skoro tak mowisz :D jesio nie jest za pozno :) jak narazie mam 9lvl :] jakie staty proponoujesz na Hawkera? jak narazie mam (odpowiednio pokoleji): 30, 22, 15, 15, 21, 15 :] oczywiscie bede musial je pozniej poprzestawiac mniej wiecej adekwatnie to posiadanej klasy postaci :)

ogolnie mowiac gra mi przypadla do gustu, milo sie w nia gra :) a zawsze mowilem, ze nie lubie jak cos jest "cukierkowate" :D w tej grze mnie to nie razu, ba nawet bardzo pasuje do takiego klimatu :] probowalem grac jeszcze w Lineage II ale IMHO troche takie dretwe jest :> kilka innych MMORGow tez probowalem, np. DO Online (klimat samurajow - taki mi sie bardzo podoba, ale gra wg mnie cienko wykonana :/), PristonTale tez jakos mi nie podchodzi 0 brakuje mu "tego czegos" :) KAL Online - bardzo podobne do Lineage II (ten sam silnik graficzny) ale inne czasy :) tez wlasnie cos pod japonskie klimata (samuraje itp). No i zostal jeszcze Ragnarok, podobnie jak ROSE tez mi sie podoba (gry z tej samej stajni). Ogolnie polecam te gre ludzia, ktorzy sie jeszcze nie zdecydowali :D

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ragnaroka też serdecznie polecam, mnogość serwerów o najróżniejszych rate...tylko trzeba trzoszeczkę pogrzebać ^^

 

a btw: jakies propozycje rozwoju muse?tj statsy?

1250454[/snapback]

w Ragnaroka wsumie dopiero zaczynam :) zgadza sie, jest od groma serwerow z roznymi rateami :) jak narazie ciosalem troche na DRT i chce sprobowac jeszcze na MobRO :)

a co do statsow na Muse to tutaj jest dzial na zagranicznym forum o Muse :)

http://www.7hearts.net/forums/index.php?showforum=6

 

co do Hawkera to do Bow Hawkera znalazlem taki opis:

http://www.7hearts.net/forums/index.php?showtopic=1233&st=0

takze z niego tez raczej skozystam :]

 

http://www.7hearts.net/forums/index.php?act=SC&c=2

ogolne forum zagraniczne o ROSE (na IRCu w temacie podane :])

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ragnaroka gram, a raczej grałam od roku...stworzyłam wszelkie postacie, grałam na różnych serverach...aż się znudziłam, a doatkowo niespodziewany format sprawił że przerzuciłam się na ROSE.sercem RO jest zżyta społeczność...a niestety na serverach, które upadają po miesiącu, nie ma czego szukać...no, chyba że trafi się na jakiegoś bardzo zmodyfikowany server w jakiejś konwencji...

 

rany, muse wcale się tak sympatycznie nie gra ==

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do ROSE to wczoraj mialem niezly motyw z kotem :] kot przewaznie mi siedzi na prawym rogu biurka. Wyszedlem na chwile z pokoju - oczywiscie ROSE zalaczone, po chwili wchodze a moj kot porobje lapa zdjac z ekranu skakajaca fasolke :lol: pozniej tez obserwowal ekran co sie dzieje w grze :D buehehehehe To samo kiedys zalaczylem wygaszacz ekranu ala ryby w akwarium. Kot siedzial i sie patrzal na te ryby i nawet porobowal je lapac :] a najlepsze bylo jak do nich miauczau :lol: opieral sie tez o monitor i probowal wachac te rybki :] smiac mi sie tylko z chcialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Queen BeeBee sa banalnie proste..

Jezeli gracie to czemu nie wchodzicie na irca?

Moze sie umowimy na jakies party czy cos. :/

1250930[/snapback]

No ja wiem ze banalnie proste ale zeby wykonac questa to musisz SAM je zabic nikt Ci nie moze "pomóc",

a jak sie tylko pojawią wszyscy lecą na nią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pyt.

 

1) zabilem wkoncu kinga, dostalem crystal key no i mam go gdzies wlozyc do jakiegos "hourglass" - co to jest? a wlasciwie gdzie to jest?

 

2) jakie skille polecacie dla Soldiera?

 

3) Czym lepiej walic, bronia 1reczna+tarcza czy 2racz ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś inny sposób na pozyskanie Crystal Key'a nie zabijając Woopy Kinga? Kiedy się pojawia hordy rzucają się na niego i bardzo trudno go samemu zabić. Dla mnie jest to niewykonalne :(

 

Drugie pytanie: do czego potrzebny jest ten Crystal Key? To jest quest dla Soldiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)  zabilem wkoncu kinga, dostalem crystal key no i mam go gdzies wlozyc do jakiegos "hourglass" - co to jest? a wlasciwie gdzie to jest?

Hourglass to klepsydra, masz obok tawerny w zant zegar na podescie, wejdz na gore na srodek i juz.

2)  jakie skille polecacie dla  Soldiera?

Ja glownie inwestuje w passive, najpierw atak, a potem na wytrzymalosc, jak zrobisz do 10poziomu skilla to bierz sie za szybkosc no i moze jakies specjalne ataki. Bez dobrego defence bedziesz mial problemy...

3)  Czym lepiej walic, bronia 1reczna+tarcza  czy  2racz  ?

Ja raczej uzywam dwurecznej, gdyz tarcze na nizszych poziomach daja malo def, a sila ataku dwurecznej broni jest duzo wieksza niz jednorecznej.

 

Czy jest jakiś inny sposób na pozyskanie Crystal Key'a nie zabijając Woopy Kinga? Kiedy się pojawia hordy rzucają się na niego i bardzo trudno go samemu zabić. Dla mnie jest to niewykonalne.

Drugie pytanie: do czego potrzebny jest ten Crystal Key? To jest quest dla Soldiera?

To jest kontynuacja questa od fishermana z Adv. Nie da sie raczej inaczej zdobyc tego klucza, a czy tylko dla soldiera? Raczej dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem wczoraj woopy kinga... Crosis to nie jest niewykonalne, próbuj późnym wieczorem, jest troche mnie ludzi, a pzoa tym sprobuj naklonic ludzi zeby dali ci go zabic, ja tak robiłem. Poza tym z czego mozna pozyskac bird feathers ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pyt.

 

1)  zabilem wkoncu kinga, dostalem crystal key no i mam go gdzies wlozyc do jakiegos "hourglass" - co to jest? a wlasciwie gdzie to jest?

 

2)  jakie skille polecacie dla  Soldiera?

 

3)  Czym lepiej walic, bronia 1reczna+tarcza  czy  2racz  ?

 

pozdro

1252479[/snapback]

 

1)

Klepsydra ktora znajduje sie na budynku w zachodniej czasci Zant. Podejdz pod nia i wlaczysz ja przy pomocy klucza.

 

2)

Harden Body, Armor Master, Weapon Master - 10 (podstawa)

Quick Step, Mental Master - 1 (jesli naprawde potrzebna ci mana/predkosc biegania)

 

Pozniej zalezy jakiego chcesz wybrac 2 joba, wiecej mozna poczytac tu:

1252564[/snapback]

 

http://www.7hearts.net/forums/index.php?showtopic=49

 

 

Ups pisalem tego posta dobrych kilkanascie minut :f

Szkoda ze nie odwiedzacie nas na ircu. : /

 

Jako ze dostalem kilka pm`ek( niby odpisalem ale nie widze kopi ani w Sent items, ani w Zachowanych wiec jak ktos nie dostal odpowiedzi to sory :/ ) napisze tutaj mala instrukcje. ; ]

 

1) Sciagamy klienta irc : http://www.mirc.com.

2) Instalujemy, i wpisujemy podstawowe informacje : eg. nick.

3) Laczymy sie z serverem : "/server irc.quakenet.org".

4) Wchodzimy na kanal : "/j rose.online".

cu @ [ ;

 

Lub tez latwiejszym sposobem :

1) Sciagamy klienta irc : http://www.mirc.com

2) Instalujemy, i wpisujemy podstawowe informacje : eg. nick.

3) Wklejamy "irc://irc.quakenet.org/rose.online" do przegladarki i klikamy enter. *nie moge zrobic urla bo board twardo dodaje http:// :P*

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt.

 

w City of Junon Polis sa kolesie (spotkalem dwoch - NPC) ktorzy oferuja wejscie do jakiejs Unii np. "Righteous Knight Union"

kosztuje to 30K,

1 co to daje? po co to i z czym to sie je?

2 czy to sie oplacz (30k droga nie chodzi)

3 ktora jest najlepsza

 

 

ps. zeby sie tam "zapisac" trzeba miec ponizej 30lvl

ps1. bylem na irc #rose.online - i nikogo tam nie ma - czy tam sa jakies godziny w ktorych sie zbieracie i gadacie?

 

i z innej beczki.

 

do city of Junon Polis wpadlem zeby odnalesc siastre Karrite'y - Harin - jednak jej tam nie ma! i o co chodzi? - jest to ciag dalszy questa od rybaka dla soldiera

 

dzieki za odp....

 

pozdro..

Edytowane przez archonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

ps1.  bylem na irc #rose.online  -  i nikogo tam nie ma  - czy tam sa jakies godziny w ktorych sie zbieracie i gadacie?

[...]

1252915[/snapback]

hmmm, ja walsnie siedze i kilka osob jest. Zawsze jak wchodzilem to ktos byl :) a czy napewno laczysz sie przez serwer irc.quakenet.org? bo wlasnie na tym serwie jest kanal #rose.online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt.

 

w City of Junon Polis sa kolesie (spotkalem dwoch - NPC)  ktorzy oferuja wejscie do jakiejs Unii np. "Righteous Knight Union"

kosztuje to 30K,

1 co to daje? po co to i z czym to sie je?

2 czy to sie oplacz (30k droga nie chodzi)

3 ktora jest najlepsza

ps. zeby sie tam "zapisac" trzeba miec ponizej 30lvl

do city of Junon Polis wpadlem zeby odnalesc siastre Karrite'y  - Harin - jednak jej tam nie ma!  i o co chodzi?  - jest to ciag dalszy questa od rybaka dla soldiera 

1) jest to taka gildia, dostajesz fajne questy, xp. itemy, mozliwosc zrobienia prawka i kupna autka po kosztach,

 

2) oplaca sie, latwo pozniej idzie odrobic

 

3) te knights union to jedna z wielu gildii, kazda klasa moze sie zapisac do pokrewnej swojej pracy

 

ps) zle, powyzej 30 lvl

 

siostra jest niedaleko cygana, patrzac na mapke prawy-srodek

trzeba isc troszke dalej, bedzie kilka metrow po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, jak to jest z tymi gildiami? Warto sie zapisac? i czy na 30 lvl da sie rade podolac questom ktore tam dostaniemy? Bo jak na razie jestem na zlocie od captain moldy (caly czas ten podstawowy quest) i mam male probemy (31lvl). Poza tym co daje wlasna gildia? Jakies punkty chyba sie zbiera itd nie mam zielonego pojecia, ale jakbysmy sie zlozyli w pare/nascie osob mozna by takowa zalozyc (tylko wlasnie po co?).

 

PS. Stona widzialem Cie dzis bodajze ale bylem w tym momencie w trybie "slowmotion" (nie wiem czemu czasem na pare minut strasznie wszystko dzieje sie poooowoooliiiii... i nie mialem nawet mozliwosci jak sie odezwac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trybie "slowmotion" (nie wiem czemu czasem na pare minut strasznie wszystko dzieje sie poooowoooliiiii... i nie mialem nawet mozliwosci jak sie odezwac ;)

1254047[/snapback]

Bullettime ;)

 

Gdzie jest Hourglass? Ubiłem Woopy Kinga, nawet nie wiem jak ;) Miałem fart i tyle.

 

UPDATE: Nieaktualne. Odpowiedź jest w powyższych postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyglada na fajna - tylko nie moge tego sprawdzic bo nie moge zarejestrowac konta :/

1254323[/snapback]

A rejestrowałeś się na stronie www.roseon.com? Jeśli nie to zarejestruj się najpierw tam.

 

Jaka może być maksymalna różnica w levelach miedzy postaciami, żeby można grać w party?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie ma zadnych ograniczen na tym polu. Jedynie w tej kwestii ustawia sie podzial exp, jesli poprostu uwazasz ze grasz z osoba ktora ma zbyt maly poziom i niewiele z tego bedziesz mial, ustawiasz podzial exp procentowo wedlug poziomu. Z drugiej strony zawsze mozna szybko nabic komus slabemu poziomy ustawiajac equally. Tak wiec wszystko zalezy. Najlepiej dla czlonkow druzyny zeby poziomy byly zblizone bo mozecie w tym samym miejscu tak samo sobie radzic i exp szybciutko wtedy leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...