Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za porady. Jezeli chodzi o trafianie, to nie mam z tym problemow bo gram jako muse, tak wiec trafiam w sumie zawsze. Ale zrobie tak jak mowil Lord Shiva i wroce tam pozniej.

 

Edit: Jezeli ktos ma jakies rzeczy dajace int albo MP rate'a albo w ogole cos dla Muse lvl 25-26 to napiszcie, bo chetnie odkupie.

Edytowane przez Karuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo! jestem nowy w ROSE mam teraz levelek 33.. :)

 

moze juz ten temat byl poruszany wczesniej, ale nie mam za bardzo czasu zeby przeczytac wszystkie posty :) chce dolaczyc do unii, jestem soldier 33 lvl i chcialbym sie zapytac gdzie najlepiej podbic ? :) aha i mam pytanko od kiedy mozna zostac Knightem albo Championem ? :P

 

połączone by Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem ten topic i dzisiaj rano zacząłem w to grać. Właśnie odchodzę od kompa, bo d..a boli już od siedzenia. :D

Aha, mój level to 20 ;)

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj do klanu chcieli :> I znowu się sytuacja powtaża - możesz mieć 10 lvl ale jak dasz kasę to cię przyjmiemy, nie dasz nic to możesz nawet 70 lvl mieć a i tak nie wejdziesz :>

 

Dla mnie dobry klan to klan w którym nie ma nikogo poniżej 50 lvl'u, jest jakiś Crafter a najlepiej 2ch z innymi skillami, atack i support muse, 2x bow hawker, 2x katana hawker (czy jakoś tak), 4x soldier i to powinno wystarczyć. Zostaje kilka wolnych miejść na naprawdę pożądne postacie które chciały by się dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli sa duze rozbieznosci w levelach to ciezko walczyc w party... (niektorzy moga czuc sie poszkodowani.. )no ale przeciez czesc moze isc na slabsze krainy a czesc gdzie indziej, zreszta fajnie jest nalezec do jakiejs gildii... ;) ja z pewnoscia tez sie dolacze lub stworze nowa jak tylko podbije wiecej levelkow :) Kwiecień ma racje ze najlepiej jak walcza w gildii osoby majace wyrównane postacie itd. , no ale to zalezy co chcemy osiagnac ;) :P

Miłego grania życze !! :P moze kogos z Was spotkam w gierce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie wam tez teraz wyskakuje jakis dziwny blad przy wlaczaniu ROSE ? :|

Nie moge grac :|

 

:blink:

 

Jakies okinko z dziwnymi znaczkami wyskakuje.... Zmiana jezyka nic nie daje..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. : [

W pasku wymownie napisane "Server DEAD". : ]

 

edit:

uff, na 7hearts tez narzekaja. : ]

 

again:

chill account server down : ]

 

http://www.mercuryserver.de/sv-chk/?langty...siopeia&lang=en

 

Ja gram od dzisiaj na #2. :o

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawiła się chińszczyzna zamiast "Nie można znaleźć bla bla bla...". Musiałem odnowić instalację windy i w związku z tym ROSE musi się zupdate'ować i... staje przy 64% bez żadnego komunikatu.

 

EDIT: uruchomiłem ROSE jeszcze raz i idzie dalej. :D

EDIT2: moja klasa to Soldier lvl bodajże 22 :) skontaktujcie się ze mną w razie co ;)

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się już wkurzyłem. Update co i rusz zacina się, na dodatek jakby w kółko się zaczyna ściąganie od nowa. Nie rozoomiem. Katalog z rose ma już 800mega i dalej rośnie. CHyba przeinstaluję to ścierwo i spróbuję jeszcze raz przejść przez tą mękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jedna wade (w sumie to ma kilka jak kazda, ale ta najbardziej wkurza). Mianowicie nie mozna kupic dobrych przedmiotow u NPC przez co nie mozna ich kupic w ogole. Aktualnie mam 170K i szukam cholernych fairy wings +int i MP recovery i nie moge znalezc. Wlasciwie to nie moge znlezc nic dobrego dla muse. Jak juz sie cos trafi to z reguly ma durability np 35 albo jeszcze nizej... Cena nie gra juz dla mnie roli, bo pieniadze jakos szybko sie tu zdobywa, ale nie ma gdzie ich wydawac (pomimo setek domkow, przez co mam pewnie ze 20 fps).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie moge grac :/

gralem sobie elegancko i na kazdej mapce ludzie krzycza od 3 godzin zeby nikt sie nie rozlaczal bo serwer kont padl , wiec sobie smigam elegancko ni i ... zwis :( buuuu

 

 

Aktualnie mam 170K i Wlasciwie to nie moge znlezc nic dobrego dla muse. Cena nie gra juz dla mnie roli, bo pieniadze jakos szybko sie tu zdobywa, ale nie ma gdzie ich wydawac

kup cos z eleganckim durab. i upgraduj sobie :) i po problemie, ja np mam 2 sliczne topaziki z int +4 i moge puscic po znajomosci za 50k sztuka :) (na rynku 70-100k)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Moze nie znam wszystkich opcji, bo gram dopiero pare dni. Mozna zrobic tak, ze mam jakis przedmiot, np. fairy wings i kupuje sobie taki topaz +4 int i potem je lacze ? Da sie tak ?

 

Edit: Szukajac czegos o itemsach, znalazlem nastepujacy poradnik:

 

When you are doing Luna Quest

you can easy get expensive Items.

 

When you arrived on Luna

search for the Rune and Crystal Monsters.

But dont kill the Mana Runes they will

regenerate your Mana when you softly

attack them (get very close to them)

 

Maybe it will take you a half hour or a hour to kill

a crystal or rune but they will not attack you.

 

Use only Magic Attacks or skills like Double Strafe.

Other Things will not damage. (Or you need very High hitting rate)

Watch out for Mana Runes for regeneration of Mana.

 

But watch out for LunarWolves etc..

 

So you will earn easy things like

butterfly powder

green crystals

etc..

 

(Mana Runes dropping nothing)

Co o tym sadzicie ? Edytowane przez Karuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Moze nie znam wszystkich opcji, bo gram dopiero pare dni. Mozna zrobic tak, ze mam jakis przedmiot, np. fairy wings i kupuje sobie taki topaz +4 int i potem je lacze ? Da sie tak ?

1282840[/snapback]

Jezeli ma tzw. socket to mozesz.

Juz ponad 4h i jeszcze nie dziala, jak oni tak dbaja o klienta, to nie bedzie mial kto grac jak juz bedzie p2p. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma tzw. socket to mozesz.

nie tylko , jest tez refinig cztli upgrade, zanosisz sprzet do goscia w hill of wind, dolewasz essence lub ether, dodajesz pyl i juz masz stuningowany sprzecior .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko , jest tez refinig cztli upgrade, zanosisz sprzet do goscia w hill of wind, dolewasz essence lub ether, dodajesz pyl i juz masz stuningowany sprzecior .....

1282949[/snapback]

Kolega pytal czy mozna polaczyc topaza +4 z przedmiotem.

A co do refine'ningu to mozna to tez zrobic na Lunie, ale tam pewnie jeszcze nie byles. Radze poczytac 7hearts.

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytal czy mozna polaczyc topaza +4 z przedmiotem.

A co do refine'ningu to mozna to tez zrobic na Lunie, ale tam pewnie jeszcze nie byles. Radze poczytac 7hearts.

1282967[/snapback]

bylem na lunie, jak myslisz skad mam te 2 topazki i 2 periodki :) z questa na lunie ......

 

wrzuce kilka obrazkow z gry :

 

druga planeta

 

goblinki

 

obstawa dilera

 

widoczek

Edytowane przez stona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj:

http://www.mercuryserver.de/sv-chk/?langty...siopeia&lang=en

można zobaczyć status poszczególnych serwerów obsługujących grę. Jak widać, tylko jeden ("Account Server") nawalił :(

Chyba łatwiej jest śledzić tą stronkę niż co chwila logować ;)

 

Link znalazłem w tym topiq:

http://www.7hearts.net/forums/index.php?showtopic=6651&st=40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno już i niekojarzę niektórych faktów :wink:

 

 

DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT: Chyba kryzys już zażegnany. Logowanie ciągle działa!

EDIT2: Uff... Idę spać. :D

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt z Was nie ma takich wypasionych skrzydelek ? Moze ktos umie zrobic takie ? Moge zaplacic z gory (w koncu Tweak jest jak druga rodzina).

1283151[/snapback]

Pogadaj z userem Stona, w grze ksywa - RudyPL. Najprawdopodobniej będziesz potrzebował kilka, kilkanaście sztuk bird feather i iron thread, żeby takie skrzydła powstały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...