Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze pogram, może cos ciekawego wymyślą ( musze zobaczyć 3 planetę bo przed resetem nie zdarzyłem zabrakło mi 3 lvl )

San probowałem złapać germet G4 ale było za dozo ludzi i nie udało sie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ShowHand? Kończysz z Rose?

 

Kto w ogóle zamierza jeszcze grać? Przyznać się ;)

1480880[/snapback]

jeśli nic sie nie zmieni to po co grać? rose straciło sens, jak ponad 60% osób lata z gemami g4 u uważa sie za lepszych, juz nie ma takiej przyjemności z gry...obecnie zrobiłem sobie odpoczynek od rose czekająć na dalszy rozwój sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: hello all

gralam w ta gierke dosyc dlugo i jak zostalo moje konto usuniete to stwierdzilam ze poczekam az ulepsza zabezpieczenia i moze wtedy zaczne grac bo teraz to chyba nie ma sensu... :sad:

zycze powodzenia grajacym i pozdrawiam znajomych :) bi bi

Edytowane przez Arcanel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: hello all

gralam w ta gierke dosyc dlugo i jak zostalo moje konto usuniete to stwierdzilam ze poczekam az ulepsza zabezpieczenia i moze wtedy zaczne grac bo teraz to chyba nie ma sensu...  :sad:

zycze powodzenia grajacym i pozdrawiam znajomych  :) bi bi

1483445[/snapback]

Arcanel bana ci dali? nie mów że podnosiłaś te zdupowane itemu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcanel bana ci dali? nie mów że podnosiłaś te zdupowane itemu  <_<

1484083[/snapback]

Nie bana. Arcanel nic nie podnosiła, bo konto zostało skasowane przed tą plagą cheaterów, hackerów.

 

Konto straciła z innego powodu, nie była o decyzja Gravity...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz zrobic questa w Forest of Wisdom (zabicie 10 guardian tree)

gdzie moge je znalezc i czy sie tak samo nazywaja jak na quescie (czyli quardian tree) czy innaczej ??

bo ja tam widzialem trzy rodzaje drzew ale quardianow zadnych nie bylo :unsure:

Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworki nazywają się Guardian Tree. Różnią się od pozostałych drzewek tym, że są bardzo duże. Pojawiają się na północno-wschodniej częsci Forest (tam też od czasu do czasu pojawia się Grunter King). Ogólnie drzewa pojawiają się koło respawna, tam gdzie stoi Kay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcanel bana ci dali? nie mów że podnosiłaś te zdupowane itemu  <_<

1484083[/snapback]

To prawda Crosis ma racje nie dostalam bana tylko moja postac odeszla w zapomnienie ale powroci gdy zabezpiecza ta gierke na tyle dobrze ze nie bedzie juz cheaterów ani hackerów. niestety musze tez czekac na nowego kompa bo ten sie nie nadaje :sad: moze po wakacjach Gravity wezmie sie za poprawki no a do tego czasu trza czekac ... Jesli sie juz tak stanie ze powroce do Rose to napewno pozostane przy Arcanel i mam zamiar zrobic z niej pozadna muse support :rolleyes: powodzonka dla wszystkich i moze do zobaczonka kiedys w rose bi bi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://83.149.103.60/~solo/forum//index.php?showforum=205

 

Polecam lekture. Bylo tragicznie, a patch jak zwykle kilka rzeczy naprawil(duppowanie chwilowo wstrzymane, gra sypie sie przez ollydbg) i kilka zepsul(nie dzialaja skille, jakies dziwne perypetie na pvp).

Ja swoje cele osiagnalem(2nd job + 2nd Clan Grade w 2 tygodnie), a teraz czekam na moja kopie Guild Wars, bye. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile bedzie trzeba trzekac az znowu naprawia ?? :angry:

jak nie jedno to drugie

i jeszcze dodatkowo nie da sie lvl nabic ja mam 100,09 % i nic wylaczylem

mam maly problem z jednym questem

"Hovert`s mementos"

Crune has related the legend of Hovert the greatest soldier who ever lived.

It seems he left behind some mementos around Anima lake after he passed away

?? ?? ?? ??

Kto mi pomoze ??

Edytowane przez bladefor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wito w tej chwili ta gra upadła. Gravity dalej olewa sobie tą grę i nie myśłi o tym, żeby cokolwiek zrobić. Poprawili buga z siedzeniem i odnawianiem hp,mp ale w zamian "zrypali" skille. Teraz nie da się grać. Szkoda bo Gravity straciło masę potencjalnych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem se na kompie w cafe cieło się niemiłosiernie i doświadczyłem paru bugów :-P

grać się raczej teraz nie da więc może mi ktos dać pmke albo wysłać na e-maila kilka programów do czitowania lub linków, jak nie moge normalnie se pograć to chociaż se pooszukuje B) :P.

e-mail - wws@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO w sumie to ja nie wiem która z osób, które grały przed resetem, chciałaby jeszcze grać. Teraz kolesie sypią garnetami (7) i innymi klejnotami, jak ma się farta to można od takiego "samarytanina" dostać kilkadziesiąt baniek. Nie brakuje świecących cudaków w podrasowanym ekwipunku. Ja rezygnuję bo zniknął element rywalizacji. Przed resetem można było dorobić się przyzwoitego sprzętu wkładając odrobinę wysiłku. Teraz ceny większości itemów są po prostu śmieszne. Mnie bawiło handlowanie mimo iż grałem wojakiem. Teraz handel nie ma sensu..... Przerzucę się na innego onlineowego pochłaniacza czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest już koniec ROSE :(

 

 

A ja mysle ze to dalej poczatek ROSE nadal posiada miano bety wiec czemu koniec ?? nie rozumiem .... Wydaje mi sie ze Gravity sprawdza ta gierke na rozne sposoby, a to ze czasem im nie wyjdzie to druga sprawa :lol: hehehe poradza sobie ze wszystkim wierze w to .... ale na razie daje sobie spokoj jak beda zabezpieczenia powroce.

 

Pozdrawiam bi bi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< <_< no wlasnie wlasnie <_< <_<

slyszalem jak gralem we Flyff-a od kolesia ze od sierpnia ma byc rose platne <_< <_<

i co oni z nami graczami zrobii ?? <_< <_<

najpierw reset a teraz !!!!!!!!!!!!! niech oni se :mur: :mur: :mur: :mur:

 

Gram teraz we Flyff-a - moim zdaniem jest minimalnie gorsza od rose narazie da sie pograc B)

a jakie jest wasze zdanie ??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema all mam maly problem z rejestracja sie do gry normalnie wlanczam ta stronke:www.roseon.com pozniej rejestracja i wszystko dobrze wypelniam daje sumbit i mi pisze ze strona anulowana prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...