Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

rudyPL spotkalem Cie w junon pamietasz ? :D:D:D

 

btw. MaciooPL ma juz ponad 900k na gildie wiec mozemy sie zrzucic.

pamietam :D

 

ja moge wejsc w ten interes z gildia , a jaka bedzie tego nazwa co i jak, osochozi - napisz, zeby wszystko bylo wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to nawet sam niewiem bo z Macioo gadalem moze z 2razy ( pewnie teraz zasowa ta na 8+ lvlu, a niewiem jakiego ma na niej nicka :P ). Jak go spotkam to na bank sie dowiem co i jak : ) Wczoraj zrobilismy z Piter'em "male" polskie party i nawet fajnie bylo : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z Piterem jak ze mną :P BTW - trzeba było czekać. Wzrósł Party LVL i można było nowych ludzi przyjmować :) Graliśmy do 1 w nocy :D

 

 

EDIT - zacznijcie zbierać kasę na klan. Po 66k każdy. Teraz kwestia nazwy - czy Tweak.pl będzie odpowiednia ?? Czy może wymyśleć coś egzotycznego ??

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zaczekajvie troche z tym clanem bo mialem pewna przerwe w graniu i kasy nie mam a tak to bym sie chetnie dozucil

 

 

moja propozycja nazwy "the light sun"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję stworzyć klan - Tweak.pl albo Archangels of War.

 

Wpisowe do klanu - 66k zulu. Kto chce być w klanie proszę zgłaszać się do mnie na pw. Jak będą chętni, to wyedytuję pierwszego posta, żeby było wiadomo kto będzie w klanie. Wpisujcie też jakie macie zawody, ksywki w grze i w czym się specjalizujecie, kim chcecie zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis klan ja zakładam ;)

 

Poczekamy jeszcze trochę (tydzień - dwa) bo narazie to z 7 osób jest chętnych. Nie ma się co spieszyć :)

 

A klan będzie Tweak.pl

 

 

Dzisiaj spotkanie o godzinie 19:00. Pasuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ten kto jest chętny to na priva albo GG - 4318744 a najlepiej bezpośrednio w ROSE, jestem pod nickiem PysioPL :) . Zgłaszać się bez wyjątków.

1264593[/snapback]

 

Ten kto chetny wysyla pm do Crosis'a i on dopisuje go w 1 poscie...

Chyba ze to jakis drugi team.

 

ja za tweak.pl niejestem :P bo i tak obcokrajowcy niebeda wiedzieli o co chodzi : >

 

Ja sie na to pisze : )

 

moze AoD ??? Angles of Death : )

1264589[/snapback]

A jak bedzie AOD to beda wiedzieli o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze na tej pustyni gdzie jest fajowa piramidka i wlasnie przy niej o 19.30 albo 19.oo bo tam nigdy nikogo nie ma :P

Edytowane przez Buc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś grać :) Nick oczywiście: Dziobak. Jak na razie 11 lvl. Staram się rozwijać się na łucznika. Rozumiem, że mam przede wszystkim dawać na DEX?

apropo enginu tej gry: czy to nie jest ten sam silnik co w Knight Online? kiedyś troche w nią pocinałem i teraz mi się od razu po włączeniu przypomniała....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wywala mi sie auto-update... juz od 30 min proboje sie zauktualizowac :cry:

Ja chce grac.. ! ;]

Jaka profesja bedzie przyda wam sie w klanie Tweak.pl :twisted:

;]

 

UPDATE

 

Wow... mam 3% updatu :lol:

:mur:

Ja pier.. ;)

:angry: :-|

Edytowane przez Ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez w to zaczalem grac... imo jak ktos lubi taki klimat... moze jeszcze pogram w to ale kilka rzeczy mi sie nie podoba. najbardziej sterowanie. moze cos mi sie spodoba kolo 20 lvl <_<

@Ur8an

pociesze cie. dzis updateowalem i tak do 17% co chwila wywalalo a potem odrazu 98-100 i gra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...